Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 06:57:03
EUR 34.9584 06:57:03
USD 32.5807 06:57:03
ALTIN ONS $2313.9250 06:57:03

Grafiği gönderen: MaSTeR_AyFoX

Anlatmaya gerek yok goruyorsunuz ons altin aylik olarak muthis bir kanalda yolu daha uzun..

Duzeltme bekliyorduk. Olmasi gereken..

Yorumlar (68)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Adanalı_Mert ()

Gümüş için düşünceleriniz nedir usta buradan alım yapılır mı beklenti nedir

MaSTeR_AyFoX için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Ben elimdeki duruma gore altin oldugu icin suan bu seviyelerden almam.

PorsukReis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PorsukReis ()

hocam sizce bu seviyelerden alım yapılır mı 40 k 360 civarından almıştım şimdi bir 20 k daha almayı düüşünyorum

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hadi hayirli olsun az kaldi. 1747 kirmasina.

0BeğenmedimŞikayet

MEYAN ()

Bu Türkiye'nin eskisi yenisiyle alakalı bir şey değil. Senin ülken benim ülkem o ayrı bi konu. Gerçekçi bir yaklaşımdan bahsediyorum ben. 1000 TL Olduğunu düşün aşının, toplumun % kaçı yaptıracak?

Mryş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mryş ()

Türkiye eski turkiye degil aşı bulunsun en kisa sürede ulkemizede gelir diye düşünüyorum yeterki ası gercekten ise yarasin

MEYAN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEYAN ()

Bir doktor olarak yazayım sana. Aşı bugün bulundu dense Türkiye ye gelmesi 12 ay en erken. Yaygın kullanımı18 ay. Ucuzlaması 36 ayı bulur. Aşı bulunursa dünya sakinleşir, ama Türkiye gibi gelişmekte olan ülkeler bundan en son nasibini alır. Türkiye aşıyı bulursa ayrı tabi. O olur mu diye soruyorsan, bence alt yapı nedeniyle imkansız,

heathcliff için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heathcliff ()

Aşı bulunursa ilerde altın çok düşer mi, 300 olur mu mesela?

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Evet 1747 saglam direnc gozukuyor 2 aydir kirilmadi haftaya bakalim. @Terstekalan_kız

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Allah sizden de razi olsun. Rica ederim. Yorumlarimin cikicagini bilsem daha neler yazicamda yorum dusuyor mu dusumuyor mu takip edemiyorum. Ve ramazan ayindayiz. Geriliyorum...

LEYSA için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LEYSA ()

Mayıs ayı kapanış dediğiniz sanırım şu an için yükseliş trendinde demissiniz üstadım sayfanizi ve yorumlarınızı okudum gerçekten çok güzel ve aydınlatıcı bilgiler vermişsiniz Allah sizden razı olsun teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alt yorum son olarak ons halen yukselis trendindedir. Trendin bozulabilmesi icin aylik kapanis 1550 civari alti yaparsa isler degisir..

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alt yorum 1742-1747 kritik bir esiktir.. suan 1734 deyiz..

1BeğenmedimŞikayet

_FotoFilm_ ()

Gordum master kanali takip ediyorum o kanalin sonunda kisa vadede mutlaka gramim olacak :) ytd..

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Allah sizden de razi olsun. Kirdiysam ozur dilerim. Bu tarz yorumlar sikca geliyor ve ben devamli ayni seyleri yazmaktan yoruldum.

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Cikmadi galiba..

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Düştü dost.. Yorumun çok değerli benim için.. Beklenti anketleri elbette tutmayabilir, sonuçta "beklenti" ancak dikkatini çekmiştir:İlk kez $ 6.92 iken an itibarı ile sene sonu aynı rakamın telafuz edilmesi.. Hani $ 5.72 olur da, sene sonu için 5.92 dersiniz.. Enteresan değil mi? .. Biliyorsun bizler eskiler olarak biraz fazla meraklıyız.. Acaba bir beklenti mi var diye düşünüyor insan.. Hayırlı geceler güzel insan...

1BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Bakalım bekleyip görücez gelişmeleri.. takipteyim

ALAMET_İ_FARİKA için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Beklenen tepki ? @admin teşekkürler

admin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alt yorum dustu mu? @Giulietta

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Hayirli geceler abi beklenti anketine bakmamistim.. aslinda yerlesiklerin elinde ne kaldi onu merak ettim. Dukkanda kapali degerler aninda elime ulasamadi. Ama yarina d9gru ogreniriz. Yakinda su anda co- ro- na dan dolayi yasanan durumlar kalici etkisi bir sure piyasada olabilir. Ben dolara bu degerlerden sonra alimdan ziyade satardim. Ama elimde dolar yok (: hepsini altina baglamistim. Gecen yilda beklenti anketleri yaniltmis gibiydi. Dikkatli olmakta fayda var. Yil sonunu simdiden bir sey diyemiyorum. Ons gorusum sabit. Dunya duzeni altini degerli kiliyor ve daha da degerli kilicaktir.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Hayırlı geceler güzel insan.. Bugün okumuşsundur:MB Nisan ayı yıl sonu beklenti anketi açıklandı.. Yıl sonu için Mart ayı $ beklentisi 6.51 idi, bu ay 6.92 olarak tahmin ettiler..12 ay sonrası da 7.11 olarak belirlendi.. Elbette bu her ay değişkenlik gösterebilir, normaldir.. Yıl sonu için beklenen 6.92 seviyesi için düşünceni alabilir miyim? .. Bir de senin ile @prajna dostun görüşleri benim için çok değerli ama arkadaşımızı biraz küstürdüler sanırım.. Elıott'ta iddaalı bir arkadaş olarak Onsun 1360 dolayı bir yere gidip oradan, rakam vermeyeyim dileyen okuyabilir sayfasından, bayağı bir yukarı gideceğini defaaten yazmış idi.. Uzun vade sıkıntı değil de, kısa- orta vade beklentini merak ettim.. Şu an emtialar al/sat pozisyonunda değiller diye düşünüyorum..3 (lıke) benden sana gidiyor güzel insan.. Selametle kal...

2BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Diyemeyebiliriz. Genelde aylik olarak kanal dipleri yukselse bile dibi gorebiliyor suan da kanal dibinde 1550 ihtimali vardir. Oralardan tekrardan yukari donebilir. O deger gelmedebilir. Bilemiyoruz demek sanirim daha dogru olucak gibi gozukuyor

EymenEren için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Rica ederim. eger isterseniz uzun grafikli yazim duruyor ise 2019 yili sonlarina dogru olmasi lazim. ons altin gorusumu okuyunuz. Yakinlardada olabilir ama o yazida cinin 2018 yilindan beri altin rez- er- vi artirimi ve Türkiyenin de yuksek miktardaki alimlari deginmistim..

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Daha evvelden bir yorumda tuna hocamdan bahsetmistim. Kendisini taniyorum. Izni dogrultusunda rek- lam olmamasi acisindan ismini kapatmistim. Pekala Tamamdir bir daha olmuyacaktir.. Saygilarimla

admin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fatihcann ()

şimdi geldi evet. Anladım teşekkürler dediğim gibi tamamen sizin düşüncenizi öğrenmek amacı ile sormuştum.

1BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Farkinda misiniz aylik grafik bazi kisiler ha- yati galiba gunluk yasiyor. Uzun vade "ons" altinda yon yukari diyorum. Bu seviyerden tabiki de almam. Ons altinda Gram tl dolar beraber yol alir. bu olayda Ben olaya gram altin olarak bakmiyorum. Eger dolar biraz duserse gram altin olarak da dusebilir. Bu degerler suan rekor ve ter- si pi- s- ti- r. 2018de yasadik ons 12xx 13xx iken dolar ile 7kusurler ile gram altin 270 lere gelmisti sonra 6-7ay burasi ag- la- ma du- va- rina dondu. Terste kalanlar. Biraz insanlar ogrense ogrenmeden hangi ak- i- l- la alip satiyorlar birde baskasinin ak- l- iy- la hareket ediyor a- l dese al- icak s- a- t dese saticak gibi tavirlar..

https://altin.in/master_ayfox

fatihcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MaSTeR_AyFoX ()

Alt yorum dustu mu? @fatihcann

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Her gece aynıda bu gece ses getiriyor:))

Yatırımlordu için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum