Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 19:01:46
EUR 34.7748 19:01:46
USD 32.4684 19:01:46
ALTIN ONS $2337.9850 19:01:46

Grafiği gönderen: Özgürcük

gram tl beklenti

ons usd beklenti

Yorumlar (106)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Selectra50mg ()

Hocam bilmediğimden soruyorum, gramdan dolara geçmek daha iyi olmazmıydı, TL'ye geçmek yerine

Özgürcük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nikyok ()

Ozgur bey merhaba sizin gorusleriniz cok degerli benim icin. Gram altin nerelere kadar duzeltme bekliyorsunuz? Birde aldiginizda yazarsaniz sevinirim. Ayrica gram tl hakkindaki goruslerinizi alabilirmiyim? Tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

Cok tesekkur ederim Özgür Bey

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

hocam elde yuzde otuz tl var içime sinmiyor tlde paramın olması gümüş yada altın alayımmı?

1BeğenmedimŞikayet

Asparex ()

Umarım dediğiniz gibi olur

0BeğenmedimŞikayet

Acemi213421 ()

Ne olacak bu eth nin hali böyle. Bir adım ileri bir adım geri gidip geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Hocam duzeltme hangi rakamdan sonra gelir

3BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

vall ben altin defterini kapattim usd bazli yulselis devam edecbilir ama ven alirken hedef koyarim ve hedefte satarim. usdnsuan bana daha cazip geliyor sabah yazdigimdan bu yana neredeyse 20 krs artti

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Hocam dolar yükselişte ons düşse bile gramda alım fırsatı vermicek gibi sizce tekrar 430 gibi görürmü

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

duzeltme bekliyor olabilirmiyim acaba :) once duzeltip sonra gidebilirmi oraya mesela

Asparex için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tugcem_ ()

Tamam eth bakiyim o zaman. baska bir yatırım dusuncen varsa onuda onerebilirsin. :)

0BeğenmedimŞikayet

GaribanÖğrenci ()

Anladim takipteyim sizi yeni alim yeri fikriniz değişirse lutfen bizleride haberdar edin bende ona göre plan yapacağım. Kazançınız bereketli olsun. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

tt390 ()

Abi gümüş?

0BeğenmedimŞikayet

Danteheaven ()

Gelme ihtimali var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Danteheaven ()

Bende bozdurdum güzelde kâr bıraktı ama düzeltme gelmeyecek gibi

0BeğenmedimŞikayet

Asparex ()

Özgür kocam altının onsunu 2370 beklentiniz olması ve elinizdeki altını 450 den satmanızı neye bağlıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Yujiro ()

inşallah hocam bekliyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

usd ve btc ayrics gumuste makul ama suan metallerde duzeltme bekliyorum sonra devam edicektir asi bulunmazsa

Mustafa89 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

tl ye dondum ben

Selectra50mg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ltc dense 6-8 beklemek sartiyla eth al 800-1200 usd beklentisi var

tugcem_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa89 ()

Gümüş için ne diyosunuz hocam şuan altın hariç ne alırsınız

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

7,50 beklentim var 2 icinde 8 tl yi dahi gorebiliriz

Bozo16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

ven usd yi almistim zaten 8.85 den 6.73 den var hedef 7.50

Ahmet_Serhat_Dursun için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

alton 10 yillik periyodlarla hareket eder 3 yil dusus 4 yil yatay 3 yil cikis biz 3 uncu cikis yilini tamamliycaz 2021 subatii gibi 3 yıllık düşüş periyodunun baslamasi lazim bu zamana kadar ons 2370 usd yide gorebilir bu bolhelerde 100 usd asagi 200 usd yukarida geze bilir

EDE4646 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

413-20 araligina gelirse alirim yoksa altin defteri benxe bir süreliğine kapandi.

GaribanÖğrenci için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Özgürcük ()

borsalar ver btc turk ve binance bunlar guvenilir olanlar oralardan alabilirsiniz. ama unutmadan soyliyim btc kisa vede yatirimi degildir suanki konjukturde kisa vade de 1 btc nin 1500-2000 usd kazandirma potansiyeli var ama ya uzun vade beklersen 1 yil kadar 15 bin usd de kazandiracak

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selectra50mg ()

TL ye mi döndünüz hocam yoksa dolara mı geçtiniz

0BeğenmedimŞikayet

tugcem_ ()

Biliyorum artik evet. Bende çıkış yapacağım az takip edip . sence litcoin alsam mı cıkıp

0BeğenmedimŞikayet

deligiz ()

yani ons 1950 ye mi gelir diyorsunuz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum