Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:47:56
EUR 34.7748 11:47:56
USD 32.4684 11:47:56
ALTIN ONS $2337.9850 11:47:56

Grafiği gönderen: Aytaç_fb41

⭐⭐⭐Aytaç_fb41 ()
Gram Altın
Merhaba arkadaşlar, 382.045 bölgesine dikkat!

GAU/TRY Güncel Kur:382.885 saatlik grafikte görünen Yükselen Takoz Formasyonu görünmekte;

Yükselen Takoz (Kama) Formasyonu:2 tip takoz vardır birincisi alçalan takoz ikincisi yükselen takozdur, yükselen takoz formasyonu genelde tepeden dönüş formasyonu olarak algılanır tespit edilmesi her ne kadar zor da olsa önemli ve dikkat edilmesi gereken bir formasyondur çünkü görüntüsü yükselebilir imajını verir ve bu formasyon oluşurken genelde trend güçlü bir eğilim verir ve düşüş gerçekleşir. Grafikte kırmızı ok işaretleri ile belirttiğim 3 tane tepe yaptığını ve 387.830 bölgesini yukarı doğru kıramadığı müddetçe muhtemel dönüş yapması gerektiğini işaret eder. Burada yükseliş yönlü trendin devamı için öncelikle 387.830 bölgesini teyit ederek üzerinde 4H ve günlük kapanışlar yapması gereklidir. Formasyonun çalışması için 382.045 bölgesine kadar düşüş gerçekleşmesi gereklidir bu bölgenin teyit edilmesi durumunda formasyon hedefi olan 365.870 bölgesinin fiyatlanması beklentimdir. (Alçalan takoz da ise yükseliş beklenir ve trend o yönde ivme gösterir) Yükselen takoz olduğu için düşüş trendi gelmesi beklenir... Çalışma formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Grafikler üzerindeki analizlerim şahsi düşüncelerimdir bu sebeple yatırım tavsiyesi olarak belirleyici değildir bunu özellikle belirtmek isterim. İşlem açmak veya kapatmak tamamen sizin tasarrufunuzdadır, destek/direnç faktörünü, oluşabilecek diğer formasyonların etkisini ve fiyata etki edebilecek haberlerin takibini yaparak işlemlerinizi değerlendirmenizde fayda var. Yaptığım analizlerden ve yorumlardan size mantıklı gelen rakamlar olur ise işlem yapar veya yapmazsınız ben alın yada satın asla demiyorum. Kesin bir şekilde yönlendirme yapan kişilerden de ayrıca uzak durmanızı tavsiye ederim. Bu sebeple değerlendirmek istediğiniz enstrümanları kendiniz belirlemeniz daha doğru olacaktır biz sadece fikirlerimizi paylaşıyoruz. Ne görüyorsak onu söylüyoruz, herkesin gönlüne göre olması temennisi ile bol kazançlar dilerim saygılar.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Goldenblue çok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için, elimizden geldiğince destek olmaya bildiklerimizi aktarmaya çalışıyorum gönlünüze göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

goldenblue için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim sayın Faruk herkesin tarzı becersi bilgisi yorumlaması kendine göre farklı olabilir ben tüm çalışmalarımı eğitim formatında herkesin anlayacağı ve öğrenmek isteyenlere yardımcı olması adına bu şekilde yapıyorum elimizden geldiğince fayda salamaya çalışıyorum. Güzel düşünceniz için teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

Faruk_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

goldenblue ()

Hocam sizi ve akif hocamı sterlin sayfasından takipteyim gram da da olmanız çok güzel oldu benim adıma istifade edebilirsek ne mutlu acemilikten bazen anlamakta zorlanıyorum grafik ve diğer paylaşımlarınızı ama emeğiniz büyük sağolun varolun Allaha emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

Ceran42 ()

Eyvallah hocam saygılar bizden

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Satımınız hayırlı olsun sayın Mehmet, ben kimseye alım satım seviyesi ve tavsiyesi vermiyorum karar her zaman sizindir bu konuda fikir beyan etmiyorum bol kazançlar dilerim.

Mehmetizm için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Ceren bu benim beklentim değil öncelikle belirteyim, pozisyonum her ne olursa olsun full gram altında olmam düşüş trendli bir oluşumu anlatmıyacağımız anlamına gelmez bu açıdan bir çelişki görmüyorum (satım tarafında değerlendirme yapmam yada satmamak ile alakalı bir durum değil bu). Ben kimsenin alım satımına karışmam şuradan alınır burada satılır fiyat seviyesi vermem açıklamalarımdan uygun görenler işlem yapar gerisi bizi ilgilendiren bir durum değil yani teknik olarak oluşan formasyon bilgilendirmedir görünen bir oluşum var bu oluşum teyit ederse neler olur onu aktarmaya çalıştım bol kazançlar dilerim saygılar.

Ceran42 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Faruk_2525 ()

Sayin aytac uzun zamandir sizin gibi net zarif anlatim sekli duymamistim tsk

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Kanaat çok teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

Kaanat_47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Ferhat ben teşekkür ederim gönlünüze göre olmasını dilerim bol kazançlar saygılar.

Ferhat07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Nur belirttiğiniz durumu 387.830 yaparsa 4. tepe oluşumunu yapmış olur yani yükseliş trendi geçilmesi gereken bölge grafikte bakarsanız açık mavi bulut ile sizin belirttiğiniz seviye düşüş trendi kırılma bölgesinin çok az üzeri oluyor...

Nur06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetizm ()

Hocam iyi geceler. Sizinle birlikte aldıklarımı 384.21 den çıkış yaptım tekrar alttan alım için kapanışı beklememi önerir misiniz?
Bilgi paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Saygılar sevgiler...

0BeğenmedimŞikayet

Ceran42 ()

Hocam teknik bilgimiz yok affınıza sığınıyorum elinizde düşüş beklentisi olan bir grafiginiz var ve hala gramdasınız full burda soru işareti yokmu

1BeğenmedimŞikayet

devran65 ()

Saygı bizden hocam

3BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Devran bana kalsa ben yükseliş beklerim full gram altındayım gördüklerimi bilgim dahilinde aktarmaya çalışıyorum bu benim beklentim değil teknik olarak oluşan formasyon bilgilendirmedir görünen bir oluşum var bu oluşum teyit ederse neler olur onu aktarmaya çalıştım bol kazançlar dilerim saygılar.

devran65 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Venom formasyon çalışırsa hedefi oralar olur belirttiğim kritik fiyat bölgelerine istinaden takipte olmakta fayda var her formasyon çalışacak diye kesin bir durum yok, analizde de belirttiğim gibi çalışma; formasyon ve teknik açıdan değerlendirilmiştir, trendin DEĞİŞMEMESİ (haber durumu- extrem gelişmeler) durumunda göreceği bölgelerdir. Bol kazançlar dilerim saygılar.

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Ben teşekkür ederim sayın Can bol kazançlar dilerim saygılar.

Can22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Sayın Muammer lke önemli değil fayda sağlarsa ne mutlu gönlünüze göre olması dileği ile bol kazançlar saygılar.

muammer61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaanat_47 ()

Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Ferhat07 ()

Çok güzel bir yazı ve harika anlatımlı grafik..3 rakami zaten takibimdeydi.. güzel servis etmisiniz. elinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

ozdemir_85 ()

Daha erken bence takoz formasyonu için ben önce gümüşte bekliyorum takozu bu gece kapanis ta destek altına kırması lazim ki kırmadı

0BeğenmedimŞikayet

Nur06 ()

Grafiğe göre 382.885 'ten 4. bi tepecik gelmesi de söz konusu değil mi?

0BeğenmedimŞikayet

devran65 ()

@Aytaç_fb41 hocam oluşan Formasyona bakılırsa gram altında düşüş bekliyorsunuz o zaman Doğru mu anlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Yani ben yanlış anlamadıysam 365 bir düzeltme gelir doğrumu aytaç hocam ve siz gramlar duruyormu elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Can22 ()

Kıymetli paylaşımınız için teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

muammer61 ()

Maasallah bi like attim bu kadar uzun yazdigin icin inanin okuyamadim simdi okuyacagim ama bu kadar aciklama 1 like hak etti diye dusunuyorum :)))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum