Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0840 14:02:23
EUR 35.0141 14:02:23
USD 32.2795 14:02:23
ALTIN ONS $2386.4750 14:02:23

Grafiği gönderen: Metehan001

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kenannn ()

Günaydın. Cevap için teşekkürler. O zamaan alttan almak için ilk nokta olarak 12.10 da almayı düşünürüm. Ben alınca düzeltmesini yapmaya başladı:)

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

biyolog22 ()

çok teşekkürler. bugün cesaretle bu kağıttan aldım gıda hisseleri degerleniyor diye. bakalım yarın ne olacak. umarım dediğiniz gibi yukarıya gider.
sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

17.70 form hedefi
Fibo 1.618 19.20.. Hangisinden döner bilemeyiz.. Ytd.

biyolog22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jan005 ()

Çikarmi dersiniz yoksa terste bırakır? Tat aldım sattım, carfursa aldım sattım tavan yaptı ben de Bizim aldım düştü.

0BeğenmedimŞikayet

biyolog22 ()

merhaba, PETUN konusunda durum nedir diye sormak istiyorum, sizi tanımasam da yardımcı olduğunuzu gördüm. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Al sat veya Zararkes nasıl diyebilirim.. Şu an borsada yön arayışı var risklidir.. Ama risk almadan da olmuyor tabi. Görüntü budur kararı kendiniz vermelisiniz..

Kmlrdr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Bizim var_dı 9.20 den sabır taşı oldum ve bugün sattım onu :) aylık dirençte şu an..

Jan005 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kmlrdr ()

Hocam çok sağolun o zaman yalnış anlamadıysam stop olmakda fayda var dwğil mi

0BeğenmedimŞikayet

Jan005 ()

Hocam peki Bizim gıda ve Mepet ne yönde gider pozitif mi negatife mi foner yardımcı olursanız sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Despc 4.86 4.29 destekler.. 4.85 kapatmış destek sınırında.. 5.50 aşamaz ise o hisse kendine gelemez..

Krgyo destek 2.08 en az 2.45 görmeli normal şartlarda.. Tüm hisselerde olduğu gibi tam destekde kapatmış.. kırarsa 1. 77 e kadar iner..

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Ry kardeşler yatay modda.. Bekliyor..

Ottoman_Empire_2929 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kmlrdr ()

Hocam elimde despc ve krgyo var dün aldım çok saldı size zahmet bakar mısnız yarın için öneriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

Reysas ile rygyo durumlar nasıl fureya hanım bakar mısınız

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Hepimizden razı olsun inşAllah..

ferit1986 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Aylık ve haftalık dibi görmüş Macd dönmek üzere en az 18tl olmalı Mantık doğru.. 12.80 fibo değeri kırılırsa 8.80 e kadar düşme ihtimali var ama, bence düşük ihtimal..

BİR_YOL_YAP için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ferit1986 ()

Emeğine sağlık Allah razı olsun sizden

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Pengd var_dı :) 4.13 görüntü güzel..
4 TL kırmasın en az 5 TL hedef.. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

6.63 haftalık direnç aşarsa bekle aşamaz ise satarsın..
Şu an ana direnç burası..

0BeğenmedimŞikayet

Kmlrdr ()

Hocam pınsu ve pengd alınır mı

0BeğenmedimŞikayet

ferit1986 ()

Okadar dusermi ya 6.2 den aldık bugün... Tüh şansızlık kara geçince hemen satayım yada 5.9 da zarar kes

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

2.60 olursa alırım.. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Kardeşim 2 TL kırarsa kaç o hisseden...

Halil_adıyaman_lı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BİR_YOL_YAP ()

hocam merhaba 14 tlden tekfen aldım dümeye balayınca alt seviyelerdenden alım yaparak maliyetimi 13.650 ye düşürddüm .2 ay odu temettüden sonra mayıs ortası gibi satmayı düşünüyordum. sizce nasıl bir yol izlemeliyim. alırken 17 tl yi bulur satarım diyordum. teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Ben en çok dax bakarım.. Dax vadeli daha etkili bence tabi..

Cetmeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ferit1986 ()

Fureya hocam Teknosa için yorum varmı acaba yani takibinizde mi

0BeğenmedimŞikayet

Halil_adıyaman_lı ()

@füreya_ ablam bakarmısın rica etsem

Halil_adıyaman_lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Merhaba kfeın 12.10 alt destek kırarsa 11.04 var.. Sanki 11.04 e gidip ikili dip yapacak ve sonra yukarılara koşacakmış gibi bir görüntüsü var.. Ytd.

Kenannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cetmeli ()

Bist'i en çok avrupa borsalarımı etkiler amerikan borsalarımı?

0BeğenmedimŞikayet

Kenannn ()

Merhaba. Kfein yorumu alabilir miyim ? Ortalama düşürmek için hangi noktadan almalıyım ? Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

93 desteğimiz duruyor.. Hemen kötü senaryolar çizmek istemiyorum.. 81 beklentim şu an yok..
Garan destek 8.20 de.. Tam üzerinde duruyor..

Zolhan için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum