Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 22:31:08
EUR 34.7838 22:31:08
USD 32.3667 22:31:08
ALTIN ONS $2303.7400 22:31:08

Grafiği gönderen: Metehan001

Yorumlar (78)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

hendeseli ()

Merhaba,
Bir çömez olarak ilk sizi takibe aldım, Allah sizi, siz de bizi yanıltmayın inşallah:)

füreya_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Yarın başlayacak olan haftamızın güzel geçeceğini düşünüyorsunuz... İnşallah güzel bir hafta olur

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Emin konuşmalar düşerse sorun değil beni dert etmene hiç gerek yok...

seleryus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seleryus ()

Zaten 1.03 e gelse full girilir :)) Belki son kez 1.10 lar gelir. Gelmezse 1 sene sonra gelir artık.

Caney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seleryus ()

Ablacım. Sen avgyoyu çok yanlış yerden almısın haberin olsun. O kagıdı ben soyadım gibi biliyorum. O kagıdı Galip öztürk bir gruba sattı. 1.35 ten sattı. 0.93 lere kadar cekip geri 1.75 yaptılar. Endeks cıksada düşsede geri o kagıdı 1.30 lara kadar indirdiler bilginize

1BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Teşekkür ederim... :)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Benim alımım bu tür kağıtlarda tlmin yüzde %5 bile değil düşerse hiç üzülmem yani o dediğin noktadan bidaha alırım ki orası geleceğini zannetmiyorum benim şu ara yatırımın çoğunlugu ersu ve escom da...

0BeğenmedimŞikayet

seleryus ()

Ablam avgyo almısınız 1.64 den. Ben o kagıdın ruhunu bilirim. Endeks 118 binken 2 liraydı. Şu endekse göre pahalı yerden almısınız hemde baya bir pahalı haberiniz olsun. O kagıt bir operasyon kagıdı. O kagıdı 1.02 1.03 den almalıydınız.

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Merhaba
Cuma kapanışa yakın alımlarla 6 hisse oldu.. Bu hafta güzel olacak gibi gördüm.. Umarım yanılmayız.

Avgyo fibo 0.618 1.80 hedefini görmüş fakat aşamamış.. 1.63 üzeri kalıcı olamaz ise 1.46 alt destek.. Saatlikler ve günlük olumsuz..

0BeğenmedimŞikayet

Umut021 ()

Meraba pinarsüt ve bizim icin bir calisma paylasirsaniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Teşekkür ederim düşünceniz için sebep bekletinizi yazarsanız neden tavsiye ettiğinizi daha iyi idrak edebileyim...

1BeğenmedimŞikayet

seleryus ()

Caney hanım teknosa hissesini şiddetle tavsiye ediyorum size

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Özür dilerim yanlış yazmışım. Deva hissesini soracaktım

Mateknik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

İyi akşamlar nasılsın kaç hisse var elinizde? Bide müsait bi zamanızda avgyo grafik bakabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Sağolun hocam. Daha için de bir değerlendirme alabilir miyim

2BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

5.50 fena sayılmaz.. Bakalım..

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Hedefimiz kaç olacak hocam

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Teşekkür ederim hocam. iyi akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Ecilc kapanışta bende aldım 4.58 den.. Çok baskı var hissede ama .. Risk seviyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Halil_adıyaman_lı ()

Çok teşekkür ederim o zaman kaçış zamanıdır yarın peki önerdiğin bi hisse var mı ablam orta vade de rica etsem

0BeğenmedimŞikayet

Mateknik ()

Merhaba hocam. Ecilc ve deva için bir değerlendirme rica edebilir miyim.

0BeğenmedimŞikayet

Ozkan42 ()

Merhaba fureya Hanım Hektas ve Tabzonspor ne okur acaba?

1BeğenmedimŞikayet

kardan1adam ()

Allah razı olsun sizden. Emeğinize sağlık. Çok faydalı oldu. Bol bereketli kazanç dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

biyolog22 ()

17.70 hedefi demiştiniz bu kağıda, halal olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Halil_adıyaman_lı ()

Mesajlarım gelmiyormu füreyya hanım ihlas ev aletleri için yorumunuzu alabilirmiyim terste kaldım biraz yardımcı olsanız satsam mı beklesem mi?

2BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Merhaba.. Bjk pivot nokta 2 TL.. Altı olumsuz 1.82 ye kadar düşebilir.. Aşarsa ilk hedef 2.38..
Şöyle de bir durum var aylık ve haftalık dip yapmış 1.39 da.. Neye göre yükselir bilemiyorum ama genel yön yukarıdır bu hissede.. Ytd.

kardan1adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardan1adam ()

Selamlar füreya hanım. Bjk için öngörünüz nedir acaba? Destek ve direnç noktaları olarak yardımcı olabilir misiniz. %20 kar var şuan ama yürüyemedi geçen hafta. Şimdiden teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

İlk kağıdım idi

0BeğenmedimŞikayet

Hsadic612 ()

Ah petun varya... İlk analiz edip aldım... Güven yüzünden aynı gün sattım... Bir haftada nerelere geldi

0BeğenmedimŞikayet

füreya_ ()

Petun 17.66 dönmüş ")

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum