Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 06:57:42
EUR 34.6807 06:57:42
USD 32.2716 06:57:42
ALTIN ONS $2316.6550 06:57:42

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Geçtiği ama üzerinde kalamadığı yer 3,3570 (2x1) trend çizgisi. Defalarca üzerine attı ama kalıcı olamıyor şimdilik. (1x1) ana trend çizgisi üzerinde yani 3,2097 üzerinde bu üçüncü kapanış, bu olumlu bir durum.

Yanlız 4h'ta kanal dibinde ve tehlikeli sularda dolanıyor. Zamanı gittikçe daraldı artık karar zamanı. Ya 6 nisan ile 14 nisan 2020 arasındaki yatayda seyreden konsalidasyon süreci yukarı hareketi başlatacak ya da ciddi düzeltme sürecine girecek. Alt kanala düşmesi an meselesi böle giderse. Ons da bu hareketi yaptı ve alt kanala düştü. Açıkçası dolar tutuyor buralarda ons'un bir etkisi yok pek.

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

olacak_olacak ()

Anladım hocam teşekkür ederim. Bi grafik attım amatör bi çalışma zamanınız varsa bakabilirmisiniz? Fikrinizi öğrenmek istiyorum

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI ()

Hocam emeğine sağlık çok güzel çalışmalar senin 3.34 tabanlı grafik biraz tehlike arz ediyor belirttiğin gibi benim grafikteki kanala abone ol:) bende 3.34 kırılsada bir sorun yok güzel işliyor

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Ara döngü derken bu kelime tam olarak neyi ifade ediyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen. öğlen ben de bunu ifade etmeye çalıştım.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Jasmine6161 ()

Kanal dibi ilk grafikteki 2,95 mi yoksa ikinci grafikmi kusura bakmayın siz detaylıca anlattınız ama grafik okuyamıyorum:((

3BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ben ihtimaller üzerinden değerlendirmiyorum hiçbir zaman. kritik seviyeler belli grafiklerde bunların kırılıp kırılmamasına göre hareket ederim hep. yön beni ilgilendirmez hocam bu yüzden. piyasaya yön veren tekeli elinde bulunduranlar bu adamlar, zihin okumanın faydası yok malesef. hareketi onlar başlatır biz küçük balıklar da ona göre hareket tarzı belirleriz. önemli olan mevcut durumu net görebilmek grafiklerle analizlerle.

olacak_olacak için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkan_tgr ()

Hocam bu söyledikleriniz gümüş için geçerli
Yani bekleyip hareketi görmek daha iyi diyorsunuz
Peki sizin bi tahmininiz var mı ?
Bide altın içinde geçerli midir bu durum
Yani 17nisan altını da etkiler mi?

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

grafikte 17 nisan ara döngü değişim tarihi. o tarihin maksimum 2/3 gün öncesi veya sonrası bir yöne ciddi hareket beklenir.

CÜNEYD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karadag26 ()

Teşekkür ederiz

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ishimokou da al veriyor ama bu yataya bağladı usd nin hareketleri çok önemli oldu

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

değerli tespit ve yorumlarınız için teşekkür ederim

4BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen. indikatörler yukarıyı işaret ediyor iken böyle patinaj yaptırmaları pek hayra alamet değil. ya bir haber bekleniyor yukarısı için ya da ciddi ters bir hareket olacak. bakalım hangisi ben de merak ediyorum. aynı şey onslarda ve dolarda da geçerli. hepsi aynı. çok garip.

daytraderxag için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CÜNEYD ()

O zmn bugün belli olacak hersey ya yukari ya saglam aşağıya doğru mu hocam

0BeğenmedimŞikayet

olacak_olacak ()

Peki sizce hangi ihtimal daha ağır basıyor hocam?

0BeğenmedimŞikayet

daytraderxag ()

bu durumda günlük al- sat için tehlikeli dönemdeyiz sanırım hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum