Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:22:02
EUR 34.7748 04:22:02
USD 32.4684 04:22:02
ALTIN ONS $2337.9850 04:22:02

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Geçtiği ama üzerinde kalamadığı yer 3,3570 (2x1) trend çizgisi. Defalarca üzerine attı ama kalıcı olamıyor şimdilik. (1x1) ana trend çizgisi üzerinde yani 3,2097 üzerinde bu üçüncü kapanış, bu olumlu bir durum.

Yanlız 4h'ta kanal dibinde ve tehlikeli sularda dolanıyor. Zamanı gittikçe daraldı artık karar zamanı. Ya 6 nisan ile 14 nisan 2020 arasındaki yatayda seyreden konsalidasyon süreci yukarı hareketi başlatacak ya da ciddi düzeltme sürecine girecek. Alt kanala düşmesi an meselesi böle giderse. Ons da bu hareketi yaptı ve alt kanala düştü. Açıkçası dolar tutuyor buralarda ons'un bir etkisi yok pek.

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

17 Nisan tarihinden sonra hangi tarih var hocam

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

17 Nisan tarih olarak düşüş yaşandı, ara döngü değişimi düşüş yönünde mı olacak. Dip seviyeler yaşandı mı, daha düşüşler devam edecek mı

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Bende inandım artık tarihin etkisine, tebrik ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

Tebrikler hocam bugün 17 nisan durum ortada

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Gann Teknik analiz ve mevsimsel döngüler... verdiğim tarih dolunay döngüsü. Dip döngüsüdür. Bu tarihe kadar ons Altın ve ons gümüş düşüş sürecini tamamlayıp bu tarihten itibaren yükselecegi düşünülür.23 Nisan'da ise Yeni ay döngüsü var. İki tarih arasında 14 Nisan var birde.8Nisan da dip sürecini tamamlayıp 14 Nişana kadar yükseliş ve düşüşler 23 Nişana kadar yükseliş sonrasında düşüş beklenir. YTD. Söylediklerimin bilimsel hiç bir dayanağı yoktur. Ve yatırım tavsiyesi döngü tarihlerinde yükseliste olanlar düşer, düşüşte olanlar yükselir. Usd- Try paritesi de yükselişte bu tarihe yakalandığından onda da düşüş beklenir. İkinci kez YTD

https://altin.in/yagiz09/4

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Yok usta siz yanilmadinzi zaten nokta atışı gerçekten bu konuda Allah razı olsun. zaten atacağım şeyde pek yanılttı denmez

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

benim böyle bir ifadem de grafiğim de yok hocam. kim söyledi nedir bilmiyorum ilgilenmiyorum da açıkçası. ben kendi grafiklerimde doğruluğunu gözümle teyid ettiğim şeye inanırım sadece. kaldı ki grafiklere bakın en ufak destek direnç noktasının bile harfiyen çalıştığını göreceksiniz. tarihleri biz söylemiyoruz uydurmuyoruz grafikler yapılan analiz neticesinde kendi oluşturuyor. 50.000 tane gann grafiği var ortalıkta ama %95'i çöp inanın.

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Usta ben döngü tarihi olarak bugün son diye biliyorum daha doğrusu bugün son dip 23nisana kadarda yükseliş yanlismiyim. yada ben size o yazıyı atayim olurmu bir yanlislik varmı yokmu diye.

0BeğenmedimŞikayet

catkapican ()

Çok teşekkürler...

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hayır yok. 17 nisan o tarih. ara döngü değişim tarihi ve peak yapabileceği noktadır. grafikten doğrulayabilirsiniz zaten bakın dikeydeki kalın kırmızı çizgi 17 nisan 2020'ye yaklaştıkça yukarı hareket hız kazanıyor. tersi de olabilirdi. ara ve ana döngü değişim tarihleri dip ve tepeleri işaret eder.

Hifa_htn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

23 nisanda bisey var mi bir kac kişiden bu tarihi duydum

0BeğenmedimŞikayet

famurze ()

Son durum nedir sizce

0BeğenmedimŞikayet

sayq_32 ()

Fonlar almaya devam ediyor diye biliyorum bu yüzden yükseliş

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Direnç olarak usd grafiği teker atabilirmisin gan analizli şöyle gan da senin üstünü tanımam hocam

https://altin.in/alton

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Direnç olarak usd grafiği teker atabilirmisin gan analizli şöyle gan da senin üstünü tanımam hocam

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dilly_sim ()

Hocam merhaba

0BeğenmedimŞikayet

Yilxxx ()

Selamlar, geçmiş yorumlarınızi okurken'' bu iş kumara döndü"şeklide bir yorumunuza denk geldim.. Bu durumu anlayamadım gümüş üzerindeki jpmorgan dediğiniz kurumdan dolayimi bunu söylediniz... Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Etvallah hocam sağolasın, 17 nisan da tekrar yazarım sana, pastadan ney çıkacak bakalım :)

5BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

inşallah hocam. şimdiden kutlu olsun artık bahtına ne çıkarsa :) kinder süpriz'e bağladılar.

Sağlıkçı45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

yönü bilemezsin hocam. sadece o tarihte "birşey" olacağını bilebilirsin. ha indikatörlerden kestirmeye çalışabilirsin belki ama yanıltıcı olabiliyo onlar da çoğu zaman.

Hizmetkar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hiç bilmiyorum ama pivot değer 17.50 değil 17.653(gann box orta bandı) ancak burayı geçerse ivmelenebilir. 15.008 ugün için altta ana trend desteği.

bulutttt için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen. hiç bilmiyorum onda da OBO riski var.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

işlem yaptığınız zaman aralığına göre değişir. Günlük mü 4 saatlik mi 1 saatlik mi haftalık mı? :)

narmanlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Ara döngü yükselişi mi yoksa düşüşü mü ifade ediyor?

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Bula bula doğum günümü mü bulmuş ara döngü yapacak:) umarım tüm terste kalanlar için doğum günü sürprizi olur

0BeğenmedimŞikayet

narmanlı ()

Hocam stop nerden koyalım

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

gann grafikleri zamanı ve fiyatı böler belirli açılarla yapılan çizimlerde ve dikeyde belirli tarihleri işaret eder. Kare şeklindeki bir gann box varsa elinizde sol ve sağ dikey çizgiler gann box'ın başlangıç ve bitim noktalarıdır ve işaret ettikleri tarihler ana göngü değişim tarihleridir. gann box'ı dikeyde ortadan ikiye bölen çizgi ise ara döngü değişim tarihini verir. yani bir gann box'tan 3 tarih elde edilir. Bu tarihler trend değişimlerine göre ve ana dip ve tepe noktalarına göre yapılmış gann analizi çizimlerinden elde edilir. Doğru çizim doğru tarihi size verir sadece.

Hizmetkar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Altın ons dahil gumus dahil .. fisher ve stoclastic al sinyali veriyor .. borivar bant geniş . dolara ne yapar acaba?

0BeğenmedimŞikayet

bulutttt ()

17,50 ne zaman gelir üstadım çok teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ikinci grafik. ortadaki sarı kanal dibi 3,3425 kırılırsa bir alt kanala düşecek.

Jasmine6161 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum