Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 05:52:49
EUR 34.6776 05:52:49
USD 32.3215 05:52:49
ALTIN ONS $2320.6150 05:52:49

Grafiği gönderen: Murat2525

BIST100 günlük ;

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

tepkiyi tamamladıysa dediğimiz yerler üstünde kapanış yapamaz ise haftaya ayılar sahneye çıkabi. lir

Murat2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Zorla birşeyler götürülmeye çalışılıyor ama olmuyor

Daha önceki bist grafiğimizde değişen birşey yok C tepkinin bitmesini bekliyoruz
Düşüşün yükselişe dönmesi için öncelikle 99.500 civarı 50 günlük ortalama sonra 200 günlük ortalama üstünde kapanışlar yapması gerekir. Aksi takdirde aşağı yönlü baskı devam eder.

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Alt yorumda ki hedeflerin grafik çalışması sorulan soru bist hakkında olduğundan başlık öyle çıkmış olabilir xauusd grafiğidir yanlış anlaşılmasın

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

izleyelim bakalım çalışacakmı?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Tesekkurler bende tekniğe bakıyorum ama devir olma ihtimali için sormuştum. Tesekkurler

drtaskin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Dogub bir ara incelemiştim ama almadım temel analizden ziyade teknik analize bakıyorum bir önceki trendde asels goody despc hekts ıpeke egser almistim

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dogub hakkında bilgin varmı?

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Manipülasyon tahtalarindaki görüşüm "Uzaya gitse bir lot almam :)"

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Alt yorum senin içindi :)
@drtaskin

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Reklam varya hani
ula hani "SPK" ula hani "KAP"
hiç açıklama yok demi
patronlar uçakları indirdi kendileri uçuyor herhalde yat para kazan
burası çok önemli "kazan kazan" böyle oluyor sonrası nasrettin hocanın kazanına benzemese bari :)
@Murat2525

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Manipülasyon :))

0BeğenmedimŞikayet

Cagatayx ()

thydenmi bahsrdiyon

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Hayır tedarik firmalarını, online alışveriş şirketlerini, gıda şirketlerini anlarım yükselmesini ama bir havayolu şirketinin uçamıyor olmasından kaynaklı dipten % 300 yakın yükselmek ne demek :)
@Murat2525

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Evet hocam bakıyorum radyoya da :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Rasyoya bakıyorsun değil mi? hemen ki nisan başından beri yeni aya 15 ons civarlarında girdi 15,80 çıktı 15,37 indi şuan 15,47 arası gidip geliyor gümüştekiler ve bende dahil olmak üzere ons ve dolara dua etsinler ikisini sayesinde burada. ama ons ve dolar dönüşe geçerse o vakit bakalım nasıl tepki verecek
@Murat2525

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ben kendimi. Geliştirmeye calisiyorum. Macd bollinger ve rsi bunlar yeterli değil demi.

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Kullandığim birçok indikatör mevcut çoğu kombo emalari içeren al sat sinyali veren silver cross golden cross death cross gösteren bir indikatorum var rsi ichimoku macd fisher transformers vs vs

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

Yarısı duruyor şimdilik yarısını 3,38 den sattım bir müddet izleyelim az önce attığım ons grafiğinin dönüşünü bir teyit edelim saatlikte 1748 den 1704 kadar indi aşağıya 1. dalganın biri ise 1728 de ikiyi oluşturup aşağı inerse teyit alırız böylece 1. ana dalgadaki 5 dalganın sonunda 1650 civarlarına inebilir orada tekrar değerlendirilir şahsi fikrimdir yanılabilirimde
@Murat2525

cihan55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hayır hangi indikatörleri kullanıyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Ema 5,9,21,50,100,200 :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hareketli ortalamalarda ne kullanıyorsunuz?

1BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Mal iteleme kakalama geçirme yukardan ele verme vs vs herşeyi diyrbilriz hocam geçen sene borsda %170 kazanmış biri olarak en az 6 ay yokum hareketli ortalamalar candır haftalık bazda bakıyorum tabi ki :))

0BeğenmedimŞikayet

cihan55 ()

Gümüş kaçlardan alacaksınız ustam

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Gel gel yapıyorlar denilir

3BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

En azından salgın bittiğinde hızlı yükselecek hisselerden havayolu şirketlerinin uçakları limanlarda yatarken nakit akışı yokken a şı ve i laç henüz ortada yokken s algının ne zaman biteceğine dair beklenti net değilken s algın bitmiş gibi yükseliyorsa buna borsada ne denir ? yatırımcılar iyi bilir :)

0BeğenmedimŞikayet

Murat2525 ()

BIST için Daha önce bir grafik atmıştık.99000 bin den dönmüş şuan 95800 civarı takip edelim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum