Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0646 09:30:03
EUR 34.7297 09:30:03
USD 32.5985 09:30:03
ALTIN ONS $2382.1100 09:30:03

Grafiği gönderen: Carpediem37

Arkadaşlar Altın onsta acilen 1690 uzeri fiyatlama gerekiyor.
Yukselen takoz havası oluşuyor.
Çok dikkatli olmak gerekir.
Durum simdilik negatif.
Komple cizili alanda bir elması andırıyor.
1690 alti kapanışlarda teknik olumsuzluklar.

1. Quasimodo paterni etkisi
2. Üçlü zirve görüntüsü
3. Yukselen takoz oluşumu
4. Genel yapı Elmas gibi.

Bunlar hep trend bitiş arkadaşları. Çok dikkatli olalım.
Uyanık olun
1690 uzerine fiyatlama 1731 ister.

Öngörüdür. Yanılabilirim

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Şuan renk vermedi

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Aynen . Öyle olacak gibi

lemonagacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Aslinda rasyoda gumuş bir miktar dsha gitmeliydi ama risk fiyatlamasi olduğu icin tercihen altin oluyo. ytd

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Atarsa Gumus yerine altin tercih edilir mi ustadim

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Yani hocam anlicamiz dilde şu mu demek oluyor; eger bu 1690 bandini kirmazsa artık yükseliş trendinin sonuna gelmis olma ihtimalinin teknik yansimasi mi beliriyor?

1BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

Her zamanki gibi bilemeyeceksin diye bir his var içimde

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

1731 görünür mü diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1690 üzerinde aç gözlüyüz

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ons Altın alt yorum gecerlidir.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Borsa toparlasin analiz desteğim olucak. Saygılar.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Naten gercekten saglam duruyor hocam, sadece aldigim nokta yanlisti su an 16.83, merko da 1 ileri 2 geri yapiyor zararim cok az geriledi, rygo icin katiliyorum size, ben gunluk ya da iki gunluk de iyi kar birakiyor diye al sat yapiyordum. tireden cok guzel karlarim oldu son hamlem yanlisti 11 lerden tersteyim. su an 6 civarinda, soylediginiz hisseleri izlemeye alirim hocam yardiminiz ve desteginiz icin tesekkur ederim. tevazunuz icinde ayrica tesekkur ederim. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Çalîşmam yok. Tavsiyem oldu sadece. Haftasonu bakarım.

Rüzgar_37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Naten gözbebeğimdi. Şimdi ne durumda bilmiyorum. Merko ve tire ok. Rygyo spekulatif. Akctl ? Netaş ds iyidir. Yayla da düşünülebilir, yada polho . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgar_37 ()

usta Hayırlı geceler gümüş çalışmanız varmı varsa satış noktaları nerelerdir teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

@Carpediem37 hocam benim onceden aldiklarim vardi naten tire rygo ve merko bunlari bekliyorum. altindan ciktigimi alctl e yatirdim. netas vardi onu bugun sattim sifira sifir. toptan kirmizi yani:) bekliyorum yesillenir illaki :)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet . Bir geri cekilme bekliyorum. 1673 gibi. Ytd

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Güzel yorumunuz için tesekkur ederim. Bence doğru yol izlemişsiniz. Bahar geliyor. Borsa tekrar toparlanır. Hangi hisseden terstesiniz?

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet_Selim_FB ()

Böyle bi araştırmacı.. Gerçekten şaşırdım helal. Siz bence terste kaldım diye üzülmeyin insanın en büyğk sermayesi bilgi. Siz bu araştırma ile uzun yıllar terste kalmazsınız :)

0BeğenmedimŞikayet

OM3R85 ()

Sen 1 yılda adaptasyon olamadın mı :d ben 4 ayda evrim yaşadım :))

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Hocam şimdi 1690 üstüne atamadı kapnista düzeltme olur mu ne dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Emeginize bilginize saglik sayin @Carpediem37 msj hakkim tukendigi icin yazamadim lakin şunu soylemeden gecemicem grafiklerinizi ve öngörulerinizi o kadar net ve anlasilir yaziyorsunuzki.. grafikte belirttiginiz elmas formasyonunu arastirdim yukselis trendindeyse düşüş, düşüş trendiyse yükselis meydana gelebilirmis. yukarda obo asagida tobodan olusurmus ki; bu arada bas, omuz ve ikinci omzun daha asagi gitmesi gibi hareketler izleniyormus. kusura bakmayin benim bilgim sıfır ve su anda altindan ciktigim parayla borsaya girdim onu da terste kaldim. acik ve net bilgileriniz ve anlasilir grafikleriniz her daim yol gosterici. tesekkuru bir borc bilirim. saygilar gonderiyorum. emeginize bilginize saglik. takiptesiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah. Şu gunler gecsin bakalım. Tesekkur ediyorum

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Hocam iç işlerine danışın izin gelirse söylediğim gibi herdaim sizi ve ailenizi ağırlamak isterim ortak tutku deniz güzel günler yaşayabiliriz hocam her zaman beklerim bir haber salin yeter

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Valilikten izin almam gerekecek. Tabi birde içişleri(eş) var ^_^

1BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Her zaman beklerim ve inanın çok sevinirim üstadım

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sen koku alırsın hocam ^_^

0BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Teşekkür ederim. Iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Herdaim beklerim hocam yolunuz düşerse bilinizbir haber yeter

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bence 6 ay unutulcak fiyatlar degil

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum