Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0687 10:48:25
EUR 34.8080 10:48:25
USD 32.5474 10:48:25
ALTIN ONS $2321.3450 10:48:25

Konu: Gümüş tl 4h

Gümüş/tl - Gümüş ons
Gümüş/tl de Rsi 4h yükselen trend çizgisini aşağı kesti.

Gümüş ons'ta ise şuan test etmiş oda aşağı kesebilir.

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Malesef bu konuda birşey diyemeyeceğim. Normal şartlarda yapılabilir bişey tabiki ama şimdi geçersiniz ons ters köşe yapar geri alamazsınız.

tornado_26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Rica ederim.

Ygzymnl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Rsi nin kaç olduğından ziyade fiyatla olan uyumu, yönü ve aşırı alım- satım bölgesi takip edilir. Açıklamada geçen 25 ve 75 seviyeleri grafiktede gördüğünüz gibi kesik çizgilerle otomatik belirtilmektedir. Onun haricinde isteğe göre sağdaki seviye cetvelinden de takip edilebilir.

AbdurrahmanZk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tornado_26 ()

Merhaba grafik için teşekkürler, bu durumda gümusleri usdye geçmek mantıkli sanıyorum?

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

AbdurrahmanZk ()

Rsi nin kac olduguna nereden bakiyoruz?

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

RSI indikatörü 0 ila 100 arasında değer alır. Gösterge çizgisinin aşırı alım- satım bölgelerine yaklaşması işlem sinyali olarak kabul edilir. Satış işlemine başlamak için uygun seviye 75, alış gerçekleştirmek içinse 25'tir.

75 seviyesi aşırı alım sınırı 25 seviyesi ise aşırı satım sınırı olarak kabul edilir. RSI osilatörünün 9 ve 14 günlük kullanımı oldukça yaygındır. RSI fiyat değişimine bağlı oldugundan indikatör yalnızca her kapanış fiyatından sonra net işlem sinyali verebilir. Fiyatlar yeni zirve yapıyorken, RSI yeni zirve yapmıyorsa ve işlem hacmi giderek azalıyorsa bu durum trendin döneceğine bir işarettir. Düşüş eğiliminde ise aynı varsayımlar aksi yönde uygulanmaktadır. (Alıntı)

Ygzymnl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Kesinlikle hocam :) tl ye geçtim bi güzellik yapacak inş :) bu arada bugünki grafiklerinizi inceledim elinize sağlık :)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Dün ne demek istediğimi anladın mı:)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Rsi ne ise yarıyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum