Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0652 03:48:08
EUR 34.6162 03:48:08
USD 32.4761 03:48:08
ALTIN ONS $2325.2100 03:48:08

Grafiği gönderen: brave__heart

alım hala yapmadım arkadaslar beklemedeyim.bu niyeti bozmuş gibi yorum yok fazla :)

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Daha aşağısı gelir mi Rüzgar abey:)))
Mesela yarı geri alım desek, 2,41 / 3,38 fibo düzeltme desek, fibo 0,50 veya abartıp fibo 0,618 desek:) sonuçta her dik çıkışta bunu yapmış ben gayet detaylı geriye dönük baktım:) ama rakam yazmam dün birkaç kez zikrettim korka korka:)))
YeTeDe...

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

arkadalar olur olmaz piayasa bu madem soruyonuz bi formasyon var suan yukardan alan var yazmaya ondan cekiniyom zarına bozarlar çalışmaz yukarı gider uzulmıyım diye orta vadede guzel yerler var kimseye zarına bozmasını istemem formasyon hedefi çalısırsa 3.10 3.14 arası ama önce 3.24 kırılması lazım y. t. d.

cesur4242 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nilly ()

Merhaba elinizdeki gümüşleri sattınız mi

0BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

Başkan 3.24 altına düşerse düşüş derinleşir anlamına mı geliyor

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Kacli rakamlara çekilme bekliyorsunuz ufak bir ipucu verseniz..

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

güzel iş çıkarmışın dostum tebrikler. ogun zaten bende cıkıs yaptım seri hareketler yaptı suphelendim bi duzeltme yapması gerekiyodu yapmadı

Ürüntoplayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

acele etmeyin efendim bakalım izleyelim nasıl gecen sefer almayı niyetliydik iştahlı şimdide kısada ben dusus gördüm sanki orta gene guzel bakalım yanıltmamak için fazla bişey yazmıyım sonucta piayasa bu belli olmuyor

BEYNAS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cesur4242 ()

Başkan hunter anlarda birde biz anlasak nedir durum şuan tl bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

yok bakmadım dostum hic bir seye simdi girdim. bakarım simdi dun zaten gelmeyince formasyon suphelendim dedim avlamaya cıkmıs bu cunku artık iyi tanıyoz onu acelemiz yok beklemye dvm gece cekikler ceker belki fişi:)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Emeğine sağlık Wallahi rüzgar bey gözüm kulağım sizde inşallah beklediğimiz seviler gelir. ondan sonra orta vade unutucam zaten.

0BeğenmedimŞikayet

Ürüntoplayıcı ()

Geçen gece gümüş 3,36 ya iğne atarak geri geldi ben onu akşamyıldızı olarak (sat sinyali) olarak deperlendirdim, elimdeki gümüşleri 3,2750 den çıktım beklemedeyim, izliyorum, ytd, bu arada yorum ve grafikleriniz benim için değerli

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Sabah çok erken saatte attıklarıma baktın mı, başlangıç belli etmişti zaten:)
Buralara da eziyet etmeden çok çabuk çıktı bu ap.. tal teneke nedense.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw başkan tepe 3.38 dip 3.24 ozaman 1h ters fincan anladın sen :)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Trad. 3,38132 bu doğru çünkü o gece tfx 3,36XX dan müşteriden alım rakamını gördü.

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

alım satıma bişey diyemem dostum ben almayı dusunmuyorum su fiyatlarda bnm kendi çalıştıgım göstergelerden ben ışık almadım

Ürüntoplayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ürüntoplayıcı ()

Üstadım bende izledim almayı düşündüm dolardaki küçük dalgalanmadan dolayı almaktan vazgeçtim, ayrıca gümüş ons da tuzak var gibi geldi bana ytd

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum hb. yav ne diyecem sana gumus tl tepe kaç sende invs 3.35 trad 3.38 buyur burdan ya hep mi dumen olur :)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hoş geldin, eline sağlık Başkan.

1BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

Aynen abi karımızı aldık TL geçtik istediğimiz seviye gelirse bir alım daha yapıp bekleriz

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

zorlama beni panik olmasın diye:) dur bakalım izleyelim acelemiz ne biliyon alıcağımız zaman alıyoz zaten he gelir gelmez ben o formasyonu gordum mu almam harektelerini beğenmedim mi isterse fırlasın terste kalmaktan iyidir beklemek kalacaksakda hazır formasyon bagırıyoken almamak mantıklısı
@Goldpro

yukselll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

:) düşüyor işte aceleniz ne Bi desteğe gelsin bakalım duracak mı kırıp düşecek mi

1BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

Teşekkür ederim takipteyim

1BeğenmedimŞikayet

Goldpro ()

Bencede Hocam haklısınız bekleyelim hayırlısı olsun

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

alan alsın dostum vardır bi bildikleri demek ben almam yemem onun numarasını:)

yukselll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

Abi Bi gümüş sayfasına gittim alan alana:) :)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

dostum zararına bozma orta vadede guzel yerler gelir. gumus bu temkinli davranıyom formasyonları bozabiliyolar tuzakları bol bozarsın fırlar yazık olur. suan 3.24 ten tepki alıyor kırarsa yazarız

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

3.32 den aldım o sebepten soruyorum hocam tahmine göre parça satış da düşünülebilir mi onu merak ettim

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum 3.24 kıracak mı bakalım kırarsa dun ordan tepki aldı ama biliyon beni hosuma gitmezse almam 3 5 krş için risk almaya deymez kendimce

Goldpro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

ons olarak bakalım sole diyim bu olusumun aynısı gumustlde var ama invs. tepe 3.35 tradw 3.38 onun için alt band farklı cıkıyor 14.88 kılrımında 14.30 civarını bekleyelim en sağlıklısı ons olarak
@Mehmetaltas1976 belli olmuyo işte
@66vip bakalım izleyelim

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldpro ()

elinize sağlık beklemeye devam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum