Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 14:33:41
EUR 34.7994 14:33:41
USD 32.5986 14:33:41
ALTIN ONS $2376.0600 14:33:41

Grafiği gönderen: brave__heart

alım hala yapmadım arkadaslar beklemedeyim.bu niyeti bozmuş gibi yorum yok fazla :)

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

iyi satmışsın emn iyi sen yollamışsın maşlşallah bereketli olsun sanırım bu opec toplantısını bekliyor
@Esraefe en iyi yatırım orta vadedir. senedir 2 3 işlem yeterli zirvelerden uzak durunuz ama

Öykü7778 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Öykü7778 ()

Başkan artık kısa bi süre aşağıyımı takip ediyoruz sattim ben gümüşleri önce %40 3.322 den sonra baktim toparlayamiyor 3.301. den full cıktim hayirlısı gelirse güzel alım yeri girerim yine dolar korkutuyor beni ani düsecek gibi geliyor

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

raki ()

Sanki beni anlatiyorsunuz. Cua aksam 3.11 den düşecek diye sattik p. tesi 3.30 aldik hem satarken 3.35 kaçtı. Alirkende 3.25 kaçtı. Sadece panikten.

0BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

Yazdimlarimi gorunuyormu bilmiyorum ama yatirim isinin basinda olarak bende bundan sonra alip uzun vadede tutmayi dusunuyorum.

1BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Aynen öyle zarar etmek insanı derinden etkiliyor piskolojik olarak dengesini bozuyor. sizlerden sürekli öğrenmwye çalışıcam grafik felan az da olsa hayırlısı olsun bakalım. inanın söylediklerinizi mıh gibi beynime yerleştirdim. hayırlısı olur inşallah

2BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

Çok guzel bir yazı olmus dikkatimi cekti. Benimde pazartesi gumuste ilk tecrubemdi. 3.18 den (3k)aldim fakat telas yapip 3.24 sattim. Sevindim yinede. Fakat sabah 3.11den almadim diye kendime kizdim. Hatta gram altinda almistim 32 gram. (Butcem bu kadar) ondanda biraz kazandim. Fakat dun bir hata yaptim. (360.90 dan 32gram aldim) ama bu sefer satmicam beklicem. Satmak hata oldugunu anladim. Sanirim bu is tecrubeyle alakali. Duserse bile bir bu kadar daha almak icin tl'm var. Altinda 2 ye bolerek islem yapabiliyorum tfx de. Galiba sizin soylediginiz tavsiyelere yakin gidiyorum. O yuzden dikkatimi cekti. Eksigim olabilir tecrubeyle ogenicem galiba. Ilk islemimdede yaklasik 400 tl gibi bi kaybimda var tabi altinda. Cok uzun yazdim kusura bakmayin. Belki bir tavsiyeniz olur diye.

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Piyasada firsat bitmez inanin. Aslinsa bnm basimsan gecenleri bi anlatsam daha iyi anlarsniz zamaninda senler once ama malum burda yazark olmuyo al satla kisa vadeyle para kazabilmiyor. Kisa ozetliyim ben 100 tlden gram almisligim vardi bu ise girdim al satla simdi inanin dursaydim daha cok kzanirdim ilk zamanlar senler once cok zarra ettik aylar bekledik zarari kurtarmaya simdi amacimiz kar almak tersten kurtulmak degil

Kelebek0101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İbrhm_0872 ()

Eyvallah dostum takip deyim..

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Hayirli aksamlar. Zamani ben bilemem ole bir calismam yok agusto su olur vs diye eger gunu ilan biseyle islem yapicaksaniz ben tavsiye etmem zarar edebilirsiniz. Suan bakalim gelecekmi gelirse nerde duracak ona gore bi calisma yapariz gene

İbrhm_0872 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

Aleykümselam siteye dönmeyi düşünmuyormu acaba dönse çok iyi olur özletti kendini.

1BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

Aleykümselam siteye dönmeyi düşünmuyormu acaba dönse çok iyi olur özletti kendini.

0BeğenmedimŞikayet

İbrhm_0872 ()

Dostum hayırlı akşamlar.. Gümüş Temmuz Ağustos gibi kaç rakamlar bekliyorsunuz..
Dediğiniz rakam 310-314 arası ful alıp beklemek istiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Kelebek0101 ()

Bu yazınızın ekran görüntüsünü aldım. Zaman ilerleyince sayfalar arasında kaybolur ve bulmak zor olur. Zaman zaman hatta sık sık okumak lazım. Hep acele ediyoruz. Sanki bir daha fırsat gelmeyecek ve bu treni kaçırmış gibi hissediyoruz. Hsta üstünbe hata yapıyoruz. Like benden size. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Aynilarini bizde yasadik belkide fazlsini simdi bazen diyosunuzdur nerden biliyi diye bu kadarinida aynularini yasadik birebir sabahlara kadar takip ettik. Bi toplantiya girerdim tel baksrdim surekli kac diye uykudan kalkar bakardim. Sarigimda kar alinca tamam derdim obemli olan tl karin degil hangi ens. daysan miktari gumusse gumus miktarin artmasi tsk ederim herkesin isi rast gitsin

BEYNAS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Eyw abim dilimiz dondugunce yaziyoz. Aslinda ben yazarak beceremem fazla sozlu anlatimim daha iyidir. Bazen ben bile diyom ne yazmisim diye aceleyle herkese cvvp verirken:)

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Aynen öyle geçen gün demiştiniz ya düşükten aldığın şeyin sabrı da kolay oluyor. Acele etmeyelim. ilk önce acemiliğime geldi hemen sattım sonrası malum pişmanlık oda bir stratejim olmayışından kaynaklandı. ama tecrube edindim. inşallah alım için takipteyim sizi:) Bütün kalbimle söylüyorum Allah işinizi rast getirsin.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

Yok imalik bisey yok. Brn yazarim her seye cvp sıkınti yokda bazen ayni seyleri yazmak hem kafa karistiriyir hemde takip edenlere eski yorumlar arkada kaliyor zor oluyor. yazarken mecbur bazen 2 taraf konusyoz sonucta arkadanda takip eden cok etkileyip yanlis islem yalmalarini istemem. Lecent aviyle arada konusuyorm iletiyordumda onunda cok selanlari oluyor yaziyom aradada

Sıvap için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

Sitedeki yeni üye arkadaşlar için çok güzel bir alım satım stratejisi örneklemesi yapmışsın Rüzgarım...

1BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

Yaptığın başka yorumu okudum sağolasın orda açıklamışım cevabı aldığım için teşekkür ettim. ima olarak anlama levent hocamdan haberin varmı varsa selamlarımı şöyle artık aramıza dönsün.

10BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

aynen öyle nasıl millet satarken alıyoduk aldık korkmadan bekledik. simdi millet alırkende biz bekleyelim almış olmak için almamak lazım. ben her zaman sunu derim
almak kar etmek inan onemli değil önemli olan bir stratejin alım satım disiplinin olsun
alırken parcalı al en az orta vade yatırımı yap her zman satarkende bi hedefin varsa yarını değerlendir diğeri kalsın varsın yanlış yap fırsatları kaçır ama bu iş hakikaten piskolojik nasıl başlıyosan öle geliyor. her zman işlem yapma mecburiyeti hissi oluşmasın bide. çunku butun fırsatları değerlendirmek mumkun değil

BEYNAS için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nilly ()

Teşekkur ederim cevabınız icin

0BeğenmedimŞikayet

BEYNAS ()

Acelemiz yok tersete kalmaktansa bekleyelim. karımız nasılsa cepte sizin deyiminizle alırken kazanılır:)

3BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw alp abim saygılar
@Ygzymnl eyw dostum yazıyorum zaten elimden geldiğince

Alp_58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Teşekkürler takipteyim aldık cvbi.. Alımlarınızı muhakkak yaş olarak belirtirseniz sevinirim..

1BeğenmedimŞikayet

Alp_58 ()

@hunter43 , @brave__heart Emeklerinize sağlık arkadaşlar, grafiklerinizden, sitede mutlaka faydalanan arkadaşlar vardır...

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

demin yazdım arkadaslar cıkmadımı
@Sıvap

Ygzymnl için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

bu soru guzel soru bnm yarı duruyo arkaaslar onu yazdım zaten ona ellemem neden diyeceniz şimdi hem dusus bekliyonuz hem iye bozmuyonuz inanın al sat ful işlemle kar edilmez ben bi strateji geliltirdim senlerdir bana verdiği tecrubeyle yarısnı beklerim her zman sonucta orta vade hedefim var bide piayasada tuzaklar bol gumus olunca hele buda suan onun için cokta kasmıom hem tl hem gumus var elimde bilmem anlatabilmişimdir umarım

Nilly için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Sabırsızlıkla bekliyoruz

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hatta dün sabah 09:00'da kur 3,31XX seviyesinde çizdiğim bir grafik var ama paylaşamam:)))
Vakti var.

1BeğenmedimŞikayet

Sıvap ()

Teşekkürler sağol cevabımı aldım.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum