Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0771 17:07:13
EUR 34.8637 17:07:13
USD 32.3432 17:07:13
ALTIN ONS $2293.4700 17:07:13

Grafiği gönderen: argentum

⭐⭐argentum ()
Gümüş

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Bu isin grafigi yok artik hastalik cikar batar biti ölür batar bi olay olur firlar

tripaes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tripaes ()

teşekkürler

argentum için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

hayırlısı olsun, dikkatli ol.

0BeğenmedimŞikayet

tripaes ()

2 ay sonrasi icin ihtiyacim var hocam. o yüzden girdim bu piyasaya

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

Ben senin yerinde olsam 3 ay sadece grafik izlerdim işlem yapmadan önce. ki ben başlarken 6 ay sadece grafik takip edip teknik analiz çalıştım. acele etme bence.

1BeğenmedimŞikayet

tripaes ()

bizde elimizden geldiği kadar anlamaya ogrenmeye çalışıyoruz hocam. 23 yasinda universite öğrencisiyim. bu piyasaya gireli 2 hafta oldu. zamanla inşallah bizde biseyler ogreniriz. siz burda olun yeter :)

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

ben teşekkür ederim. genel teknik kurallara göre çizip yorum yapmaya çalışıyoruz. Grafik her zaman çalışmayabiliyor, mümkün olduğu kadar fazla veriye bakıp yorumlamak için uğraşıyorum. %70 doğruluk payımız olsa yeter :) Bu arada her paylaştığım grafikte farklı bir indikatör ya da metod göstermek istiyorum ki bu işin derinliği anlaşılsın. Çok değerli paylaşım yapan arkadaşlar var sitede, takip edilecek kişileri doğru seçmek lazım. bütün göstergeler aynı noktada buluşsa bile ne kadar kesin görünse de her zaman yanılma payı vardır. Yol gösterici olarak düşünmek ve çok dikkatli işlem yapmak çok önemli.

3BeğenmedimŞikayet

tripaes ()

hocam siz ve sizin gibi 4-5 kişi bizim gibi cabalayip birşeyler ogrenmeye calisanlar için büyük nimetsiniz. herkes adına size teşekkür ediyorum degerli paylasimlarinizdan dolayı.

1BeğenmedimŞikayet

Muc ()

Eyv hocam adamsin

4BeğenmedimŞikayet

argentum ()

yükselişten sonra fiyat sabit kalıp hacim azalıyorsa satış baskısı yok demektir. Alıcı toplayıp yukarı harekete devam eder.

Muc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muc ()

Hacim azalmasi nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

argentum ()

teşekkürler :)

Lazkopto için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Lazkopto ()

doğru bi çalışma emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

argentum ()

mavi direnci kırarsa her an yukarı sert hareket gelebilir :) ytd tabi ki.

Pıyasacı55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pıyasacı55 ()

Açıklayabilir misiniz hocam size zahmet teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum