Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 23:46:43
EUR 34.8276 23:46:43
USD 32.3238 23:46:43
ALTIN ONS $2302.3900 23:46:43

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Dolar
usd grafiklere devam

Kanal

1H
Fiyat mumları kanal içinde ust bolgelerde minimal hareketler ile yavaş yavaş yukselmeye devam ediyor.

YTD

Bol şans dilerim

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erdemre ()

dikkatle bakarsan :- ) 6.56 lara bir düzeltme bekliyorum dedim. Güçlü bir alım gelirse ki bu alım bir haber bir rüzgarla olur ve bu durumda MB iznini dinlermi sence?

erdemre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

m. bankası 6.80 geçmene izim verir mi?

1BeğenmedimŞikayet

erdemre ()

Ben gram- euro- dolar üçgeninde TL ye geçmeden parite yaparak gezinip miktarı artırıyorum. Şuan bu üçlüden dolar ucuz kaldığını düşünüyorum. Dolar euro paritesi 1.0956 (tfx de)..1.066 lari de gördük kısa vadede. Sen TL de isen dolar buradan alınırmı diyorsan daha dün 6.80 lere yaklaşmışken 6.66 gelebilir dediğimizde kızan arkadaşlar şimdi 6.66 yı gördü. Ben 6.56 lara bir düzeltme bekliyorum ... aynı şekilde şu saatten itibaren buradan güçlü alım gelirse de 6.89 kısa vadede hedef bana göre.. Grafik paylaşan arkadaşların (örneğin @HYL) değerlendirmelerine itibar edip anlamaya çalışmanı tavsiye ediyorum. Yani takdir senin

Fiery_boy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fiery_boy ()

Merhaba hocam. alm fırsatı için kaçı önerirsiniz ? sorumllk bana ait :)

0BeğenmedimŞikayet

erdemre ()

Bu kadar çabuk geleceğini de düşünmemiştik:- ) Terste kalanlar için üzülürken alım fırsatı bekleyenler adına da sevindirici...

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

AL SAT lara karışmıyoruz. Burada arkadaşlar KAR cepte güzel derler. !

Bol şans dilerim

fb3419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fb3419 ()

HOCAM hayırlı gunler nasılsınız 6.60 dan aldım beklemekteyım 6.85 cıkalımlı sızce makas aralıgına göre

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Hep sonsuza kadar tepelere çıkacak değil elbet. Süre varsa fırsatlar her zaman gelir. Biri kaçtı ise başka birini değerlendirirsin. Önemli olan bekleme suresi ve terste kalmama durumu.
Hep tepelerde gezmesi de tehlike durumu. Bir mudahale olur ters bir haber açıklanır, yeni bir tedbir gelir bir anca çakılır tepede olanlar elinde doviz olanlar önceden yazılmış emirleri yoksa satmaya bile fırsat bılamazlar. Öğle arkasından bakar kalırlar. Banka işlemlerine giremezler bile kilit olur. Bunları da burada ve kendi banka uygulamalarımda çok gördum ben. O nedenle sabır ve doğru zamanda doğru hareket gerekli.

Bol şans dilerim.

daimaterste için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Yorumlarınız ve değerlendirmeniz için çok teşekkürler.
Dilimizin dönduğunce anlatmaya çalışıyoruz. Bedava eğitim gibi :)
En azından birşeyler öğrenip paylaşabilenlerin çoğunlukta olmasını isterim. Hatta çok iyi bilenler varsa daha çok paylaşsınlar daha çok bilgi versinler ben hazırım. İnanın PC min yanında kareli bir not defter ve kalemlerim mevcut. Hemen her an not almaya hazırım.

İnşallah dediğiniz rakamları görur bende buralardan alıma geçerim. Bir kaç emir daha gireriz, onceden girilmiş emirlerimizi revize ederiz. Yeter ki insin çok şükür bir miktar doviz alacak TL miz var.

Bol şans dilerim

0BeğenmedimŞikayet

daimaterste ()

hocam haklısınız, kimseyi mutlu etmek adına yorum yapılmaz. 3 yorum sonra sözleriniz itibar görmez zaten. elinizde bir çalışma var onu yorumluyorsunuz, ben de bunu bizimle paylaştığınız için teşekkür ediyorum. ben de yüklü tl ile bekliyorum imalatçıyım. iyi bir yerden yakalayamaz isem rafıma daha sonra malzeme koymakta zorluk çekeceğim..

0BeğenmedimŞikayet

Edro10 ()

Emeğinize sağlık hocam, Çok doğru maalesef paylaşımların geneli bilgiden yoksun:(

4BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Merhaba
Meydana gelen durum dışında birilerini mutlu edebilmek için yorum yazmak doğru değil. Grafiklerden Gidişatı görup ona göre yorum yapmaya çalışıyoruz. Birine Like vermek isterseniz dürı bilgiler paylaşıp insanlara faydalı olmaya çalışalara, ögretmeye şalışanlara yardım etmeye çalışanlara öncelik vermenizi öneririm. Ben hiç bir paylaşımı bana Like versinler diye yapmıyorum. Ben paylaşırım bilgiyi beyenen Like verir vermeyene de kusmem.

O rakmalara gelirse ben de bol mitar alım. TL var. Daha ust rakamlara çıkar sa da satarım. Emirleri girmiş bekliyorum zaten. Problem yok.

Bol şans dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Teşekkür ederim çok şükür iyiyim.
Şu an en guzel yön veren dediğiniz gibi teknik analiz ve grafikler can veriyor.

Saygilarimla
Sağlıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Çok teşekkürler. Siz nasılsınız iyimisiniz?
Teknik analiz ve temel analiz can dır.

Bol şans dilerim

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Selamlar ustadim Nasılsınız
Grafik çok güzel hala işliyor.
Usd hala güçlü görünüyor.

Sağlıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

daimaterste ()

grafiklere göre hareket edilse kimse terste kalmazdı. çalışan var çalışmayan var. bu grafik şimdilik çalısıyor. en azından fikir veriyor.

Kahraman21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdemre ()

bende yeniden 6.66 bandını göreceğine inananlardanım kısa vadede. parite olarak da ucuz kaldığı için euroyu tercih ettim izliyorum @Kahraman21 sen yine de kimsenin agzına bakma kimseye de sitem etme yanarsın değilse teknik grafiklere bak bu kardeş en çok çabalayanlardandır mesela eline sağlık çalışmış yollamış.. meseleyi anlamaya çalış

0BeğenmedimŞikayet

Kahraman21 ()

BU ortamda grafik gerçekten işe yarıyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

daimaterste ()

hocam yanlış anlama ben kimseye şu rakam gelecek demiyorum. ben işlem yapmak için o rakamı bekliyorum. kendim bekliyorum. grafikte de o rakamı gördüm ve bekliyorum dedim... çıkıp uçacak kaçacak düşecek şu rakam gelecek demem. diyenlere de aşırı kızarım..

Kahraman21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kahraman21 ()

6,6xx gelecek diyenlerden dolayı dün 6,71 almadım. Sonrası malum 6.77xx

0BeğenmedimŞikayet

daimaterste ()

6,66 yı bekliyoruz bakalım. bu şekilde verilerle fikir beyan eden arkadaşlara like

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum