Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 14:45:31
EUR 34.8238 14:45:31
USD 32.3379 14:45:31
ALTIN ONS $2301.8900 14:45:31

Grafiği gönderen: dtmustafa

⭐⭐dtmustafa ()
Gümüş

2 parça halinde toplam alınan. ( sallama diyenlere) düşüş ihtimali fazla olsa da hep dediğim gibi. Hedef varsa yapılmalı. Gümüş ons 15 üstünde kapattı. O yüzden alımları yaptım. 3.23 stop seviyem ( manüel degerlendirecegim)

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sinyorhakan ()

Teşekkür bilgi için sizede Bol bereketli kazançlar diliyorum

dtmustafa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aleykümselam kardeşim. japonlar beni üzdü. biraz kırıldım kendilerine :) 75k alımımın 25k sını sattım. 50k ile devam. altın ons takipteyim. 1642 altı mı 1652 üstü mü. ve dolar takipteyim 6 85 mi 6 60 mı. ona göre kar damı satacam zararkes mi yapacam belirleyeceğim

sinyorhakan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sinyorhakan ()

Cümleten selamun aleyküm hayırlı günler ustam gece Japon'lar alım yapmadı sanırım elinşzdekileri ne ysptınız beklemedemisiniz birde ben tradeplus kullanıyom stop önerinizi okudum anlamsız makas açmalarda sıkıntı

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

aynen kardeşim kesinlikle haklısın panikle yaptığımız bir çok haraket yzünden sadece bankalar kazanıyor 3 kuruş alacağız derken 10 kuruş zarar ediyoruz

sergete için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sergete ()

okusakta bir şey değişmiyor çünkü nedemek istediğini herkes anlamıyor o yazılanlardan bu yüzden aldığını ucuza vermeyeceksin gerekirse 3-5 gün sonra sat ama banka kazanmasin sen kazan

Konyalı4224 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyalı4224 ()

ben geçen tfx aradım isyan ettim dolar satmaya çalışıyorum fiat yükseldi tekrar deneyiniz 30 dakika sattırmadı sonra normale dönünce açıldı aradım ağzıma ne gelirse söledim defalarca şikayet ettim ama değişen bişi olmadı emir giriyorum eğer ben zarar edeceksem alıyor yükseliş olacaksa almıyor her işleri soygunculuk kuveyt öle diğerleri farklı değil hepsi aynı kardeşim okumadan imzaladığımız kağıtlar hep onların lehine itiraz etsek bile bişi değişmez boşuna kendini üzme

Bahtsız_58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

aynen konuşmamızı hatırlıyom. aldığın yer güzel. alım yerin stobun olsun yok illa kar edecem dersen 3.17 e koy stobu dediydim. bu bankalar çok şey malesef kardeşim. hep onlar kazanıyor malesef.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Hocam hatırlıyor musun hatta senden fikir alışverişi yapmıştık ne koyalım diye. Garanti olsun diye 3.18 koydum banka satmış. Kuveyt te stop yokmuş ase varmış. Dedim ki yüksek rakam yazdığımızda gelir gelmz satıyorsun o zaman bekle 10 kuruş üstüne sat de görelim dimi. Kesinlikle bulaşmamak lazım o geceden beri beni maffetti.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim alım rakamın stop olaymış patlamazmış herhalde. Ama tabiki bu sneinle alakalı değil. Bu kuveyt olsun tfx olsun bunlar tam şeyler. olan senin karına oldu. neyse vardır bir hayır diceksin.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

o zaman tekrar 1 düşüş dalgası olacak muhtemeln ona dikkat et reis.

Miray_Alkn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

ben tüm düşüşlere yakalandim stop koymamistim 3hafta bekledim zararına cikis yapıp tl de kaldım sonra da zarar cok arttı ana paramı 100bini kurtarabilirsem o da artık cok zor tabiki 2.30 lara dusecek diye sanmıştım 1yil artık beklerim zararın çıkması icin

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

dahası senin olsun kardeşim. yatırım paramız değil keşke arta kalan paramız bu olaydı ama aktif kullandığımız para iş vs. :)

avatar41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

kardeşim al sata bulaşma eğer paran yatırımlık ise. benim param aktif dönderdiğim para olduğu için al sat yapıyom. yoksa al yat yapacan. her ay birikimine ilave edecen. abartılı yükselişlerde satıp ( 50-100 kuruş arası yükseldi ise) aşağıdan alacan. vs. öbür türlü dokunmamak dha iyi.

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

ben cok duser sandım dun satmiştım bilseydim hic satmazdım çünkü daha yukaridan aldım hep alırken zarardayım bende emir vereyim

0BeğenmedimŞikayet

Üff be 74kilo ıyimis valla keşke benimde o kadar olsa :)

1BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

3.32 sat emri veririm ben. makastan falan. uyuyakalırsam ve yukarı giderse satsın. 4 kuruş yeter. uyumazsam zati kontrol bende

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

direnç var mi kaca emir versek 3:30a da cok var daha

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

ben hep yazıyom böyle de gündüz gel gör ne kadar sataşan var. hemde okumadan anlamadan

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Teşekkürler son iki yorum için . herkes senin gibi fikir ve ihtimalleri beyan etse millet kendi kararını verse ne güzel insanları yanıltan yorumlara yazık. Hayırlı bereketli gecelerin olsun hocam.

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

valla kardeşim ben karda acımam. yeri geliyor 1 günde 10 kuruş kar ediyorum oda 710k tl arası yapıyor. en az 1k tl kar edecek işlemler yapmaya çalışıyorum. ama yeri geliyor 1 anda 40 k zarara düşüyorum :) o yüzden paramıda aktif kullandığım için karda hiiiç acımam.
Ay erken sattım ay kar az oldu ay kaçırdım diye hayıflanacağıma az kara yetinirim :)

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Gelmezde geri sabaha düşerse diye düşündüm . satışı iptal etmek daha mı mantıklı aceba

0BeğenmedimŞikayet

tumut ()

bende onu soracakdim emirleriniz nedir al sat

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

satışı biraz daha yukarı koyabilirsiniz bence.

0BeğenmedimŞikayet

Bahtsız_58 ()

Eyvallah 3.18 koydum her ihtimale karşı. Satmaya da talimat 3.30 koydum gece çin alır sabah bizimkiler satarsa diye ? fikriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Acemigmgr ()

Eyvallah
Hayrını görürsunuz inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

ben stop yapmıyorum zaten oyuzden 100 bin zararın var

0BeğenmedimŞikayet

Miray_Alkn ()

çin saatinde 3:40 saatlerinde dun yukselis olmus o saatte cikis yapmayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Kardeşim alım yerin güzel aldigin rakam stobun olsun bence :) ha düşerse kar da etmiş olayım dersin 3.17 e koyabilirsin sat olarak

0BeğenmedimŞikayet

Vioelncess ()

74 kg mu masallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

dtmustafa ()

Yav işlem defterinde çok işlem var. Parçalı parçalı ve farklı rnstrumanlar kes üstünü karala falan kim uğraşacak:)

Acemigmgr için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum