Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 23:45:42
EUR 34.8265 23:45:42
USD 32.3246 23:45:42
ALTIN ONS $2302.5500 23:45:42

Grafiği gönderen: Carpediem37

Altin ons Aylık grafikte bobin ve tepkisi..

Altın ons Haftalık grafikte bobin ve tepkisi. Yani suan oluşan fiyat hareketi..

Bobin kısaca nedir? Okuyunuz. Eğitim amaçlıdır. Yatırım tavdiyesi içermez. Fiyat rastgele hareket etmiyor. Bunu görün istedim.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yeni üyelere yorum ve ders yok. Otur sıfır ^_^

Fangio61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fangio61 ()

hocam merhaba. ben de meraklıyım. öğrenmeye çalışıyorum. bana da yardımcı olabilir misiniz?

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ilk deneme mantıklı. ytd

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gokceesss ()

Hocam gramda düşüş yok mu

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

16 ya kadar 1700 olacak :(

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Saat 16 yı gör.

İzmirEfesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam ons kırdı sanki girilirmi

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Ben doğru kisi degilim. Dolarda sürpriz yok. Şuan beklediğim herseyi yaptı. Bir hamle kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sınavlardan sonra ulaşın. Kafaniz karışmasın.

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hiç sorms valla kardan cok zarardayım. Al yat yspıcagımıza al sat neden yaparsınki :(

As71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

As71 ()

Gardaslim eldeki gramlari sattirdilar yetmedi bide aldirmadilar

1BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Off ya bildiğin tl de kaldım cok yanlış kişileri dikkate aldım. 342 den gonderim eldekileri :( geri alsam cokmunriske girerim düşünüyorum. Dolar fazla şişti düzletme gelmesi gerek oda gelmiyor. Ben alınca gelirse gram cok dusucek ona korkuyorum. Parçalı alım önerirmisiniz burdan

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Olur sosyalden gönderirseniz. Benim yakın zamanda lisans tamamlama sınavlarım olmasa daha yoğun eğileceğim bu konuya onu atlatinca çok daha iyi olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet . Bravo

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Şöyle diyim. Gumüş gram ve Gram altın grafiklerim günlük zamanlarda cizebiliyom. Inves programı telde çizim olmuyor. Paylaşımlarım kırıntı sayılır. Bi zahmet yiyin ^_^

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Gördüm hocam sagool resme tıklamak lazımmış :) yani herkezin verdiği şu 1643 rakamo yukarı kırılırsa yeni zirveler gelir diyorsunuz. Yanlış anlamadıysam

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

tfx deki ONS degerleri 31,1 ile carpılmamış degerler sanırım

satış 52,24 alış 52,44

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Grafikte yazılı hocam. Internette yok. ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

^_^ zefiran hocam. Sizi etiketleyecektim. Unuttum. Gormenize sevindim. Size bir pdf göndericem. Isteklisiniz. İyi calışmalar.

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam bulamıyorum internette bi açıklarmısınız ne oluyor şimdi.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

O islere bakan bissürü boş arkadaş var. Ben destek direnç seklinde yeterince rakam verdim - _-

0BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Bugün ki ödevimiz hemen çalışmaya başlayım.

Tişikkirler sipirmen :))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

3 grafiği parayla oluşturamazsın. ^_^

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Tamamen eğitim içerikli bir grafik. Aylık legged doji oluşmuştu Altın onsta . Burada Bobin lere dikkat cektim. Fitil başı ve sonunu ozellikle cizdim. Hareket görülsün diye. Muhtemelen söylediklerimin hiçbirini anlamayacaksınız ^_^

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum