Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 08:31:38
EUR 35.0582 08:31:38
USD 32.2680 08:31:38
ALTIN ONS $2380.1700 08:31:38

Grafiği gönderen: YAGIZ09

YAGIZ09 ()
Ons

4h kapanışlara dikkat edilmeli Hacı...

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eyvallah knk sen yinede uaz direk dinleyen dinlesin herkes kendi kararini kendi vermeli zaten

YAGIZ09 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Like vereyim boşa gitmesin:)

Bağlayıcı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

:) iki gozumsun hacı abi

2BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Estağfurullah... Ben Korkut Ata'nın ayağının altında toz olmaya razıyım... Korkut Ata der ki"Tükendiğinizi anladınız mı sancağı arkadan gelenlere devretmeyi bil oğul" der. @Bağlayıcı ya sancağı devrediyorum o mızıkçılık yapıyor.

Paramparçam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hacı abi dovseydin beni tam olurdu :) zaten işlemlerimi kendim yapıyorum senden bilgi alıyorum harmanliyorum

2BeğenmedimŞikayet

Paramparçam ()

Dede Korkut gibisin haci

1BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Demogoji yapma. Burada az zaman geçir. Kendini ve tekniğini geliştirmeye bak. Rahmetli kayınvalidem derdi ki "El ağzına bakan evdeki hanımı başarmış. "Sana diyorum ki Hacı ve benim analizlerine çöp gözüyle bak. Onlara çok anlam yükleme.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Zamanında açtık 22bin kaybettik onları geri kazanmak istiyoruz işte hacı abi zaman..

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

:) öyle hacı abi

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Açılmamış işlemin kârı da zararı da olmaz ...

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Hacı abi inan ben seni dört gözle bekliyorum iki üç tane takip ettiğim sordugum kişiler var sen bana şöyle ben sana Allah razı olsun diyorum bir kişi için bile olsa yetmezmi yani faydan

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Kanka özelden arkadaşlar ile paylaştım beklentimi. Onlar dilerse buraya paylaşabilir. Burada paylaşmak mantıklı gelmiyor artık. Sayfada yeterince usta var. Şu kadarını söyleyeyim. Uzun vadede onsun yükselişi konusunda sıkıntı yok.2004-2005 yılından beri ons grafiği zaten yükseliş trendinde... Hiçbir yatırım aracı sürekli yükselmez ya da düşmez...

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

Gann Teknik analiz sistemi içinde yer alır mevsimsel döngüler... Sen sadece 8-14 ve 23 Nisan tarihlerini bir yere not et.8Nisan Dolunay 23 Nisan da Yeni ay döngüsü var. Bir şey olacağından değil sadece bu tarihler kalsın sende...

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Valla öyle kardeşim bir sürü fırsat gitti benim tam 12bin kar gitti inanki. ama ne yapalım nasip kısmet diyoruz artık.

Geluzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

370 e giderse 8 liradan 800 lira yapar Allah bereket versin aç gözlü olmaya gerek yok. Bari düşüşe kadar anaparamızı artıralım

0BeğenmedimŞikayet

Navara43 ()

Bende 368 e emir girdim cikarayim mi 370 e? (360 dan aldım)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Bende 100gr aldım :) aynen öyle

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

Ben 3 parça olacak şekilde 96 gram aldım 370 e emir girdim satarsa satsın daha üstüne çıkarsa da kesinlikle almam beklemeye geçerim. Bir risk aldık bakalım ne olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Aynen öyle düşündüm bende kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

370 e satış emri koyalım diyorum ne dersin?

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

:) stop yok koymam zaten bir parça o fiyata hemen patlar:)

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

Demekki aynı anda almışız aynı fiyattan hayrını gör kardeşim. Stoplu gidin diyorlar ama aldığımız fiyata hemen düşürüp patlatıyorlar takip etmek gerekiyor stoptan ziyade dikkatli olalım.

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Kardeşim bir parça aldım huzursuz olmamak için 361.90 dan :)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Evet abi söylemiştin 8nisani . o yazıyı bana tekrar atabilirmiisn abi ben atılan yazıları tekrar göremiyorum nasıl bulacağım o yazıyı

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Knk nolcak bu hal cuma cikyiydim ons uctu ne zaman doner nerden doner gram

0BeğenmedimŞikayet

Geluzm ()

Kardeşim boşver teknik analiz falan onlar boş iş. Bu ara hiçbir teknik seni hedefine ulaştırmaz. Birileri oynuyorken sen istediğin kadar analiz yap hiçbir anlamı yok inan yok.

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

8Nisan aklının bir yerinde kalsın. Yeni ay döngüsü var. Canım yazmak istemiyor artık...

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

Cozmusmuyum abi yoksa 1680de satılmaz mi :)

0BeğenmedimŞikayet

Bağlayıcı ()

1680:) abi orayı bekliyorum satış için bende:)

0BeğenmedimŞikayet

YAGIZ09 ()

@Bağlayıcı grafiği çözdüm mü?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum