Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 14:25:31
EUR 34.9839 14:25:31
USD 32.2051 14:25:31
ALTIN ONS $2414.8350 14:25:31

Grafiği gönderen: CoDeX©

Günaydın değerli dostlar..

BTC haftasonu olması sebebiyle stabil ve durgun bir görüntü gösterse de akşama CME'nin aciliyla birlikte hareketlenmeler olacaktir.. btc 'de 100MA seviyesi önemli gözüküyor.. BTC öncelik 4 saatlik grafikte de gözüken EMA200 6.915$'dan geçiyor ve öncelik kısacası 6.950$ ve 7.000$'lik kilit direncin üzerinde ivme kazanmaya çalışsa da buradan bir ret yiyeceğini geçen hafta da belirtmiştim.. BTC, şuan 4 saatlik grafikte 6.445$ 100 MA'nın üstünde kaldigi müddetçe 6.950$-7.000$'ı geçmeye çalışabilir.. BTC seviyesi şu anda 6.950$-7.000$'lık direnç alanının Altın da birkaç düşüş işareti gösteriyor olsa da 6.610$ destek aldı ve 6.445$'ın üzerinde güçlü bir desteğe de sahiptir..

BTC'nin 4 saatlik grafiğinde BİTSTAMP'a göre 6.445$'lık destekle önemli bir yükseliş çizgisi de mevcut.. BTC yakın vadede 7.000$-7.200$'lık direnç seviyelerini aşmak için öncelikle EMA200 bugün 6.915$ kısacası 6.950$'in üstünde kapanışlar yapması gerekiyor.. Geçen hafta, BTC 6.400$-6.500$ direnç seviyelerinin üzerindeydi ve Mart'i da 6.400$ civarinda kapattığını belirtmiştim bu önümüzde ki aylar için önemli bir seviye olduğunu da belirtmek isterim.. BTC hafta ici 7.000$'lık direncin üzerine çıktı ve güzel bir ivmeyle yükseldi ama maalesef kalıcı olamadi..

Aşağı yönlü bir düzeltmeye başlamadan önce 7236$'a kadar ivmelendi.. Düzeltme için 7.000$'in altına düştü ve ayrıca, 6137.71$'dan en düşük ve 7236.39$ en yüksek suanlik seviyelerdir.. BTC 6.610$'lık destek alanını test etti ve şuanda belli bir aralıkta konsolide oldugu görülüyor..  Ayrıca,  BTC'nin 4 saatlik gözüken bugün güncel olarak 6.445$'dan destek alarak önemli bir yükseliş trend çizgisi de mevcut..

BTC 6.445$ desteğinin ve 100 MA'nın üzerinde kalamazsa, önemli bir düşüş riskiyle karşı karşıya kalabilir.. Bir sonraki önemli destek 6.270$ ve 6.050$ seviyesine yakın, bunun altında en kötü 5.850$ destek alanını bile test edebilir.. BTC'nin yakın vadede başka bir artış için 6.445$'lık desteği ve 100 MA'yı savunması gerekir.. Üst bölgede grafikle belirttiğim, direnc 6.915$-6.950$ seviyelerine yakın bölgelerdir..

6.950$-7.000$'lık direnç seviyesinin üzerinde net bir kırılımın ardından ise 7.200$ öncelik ve 7.270$ seviyelerinin üzerinde güçlü bir yükselişe şahit olunabilir.. Sonraki büyük direnç seviyesi ise 7.500$ seviyesine yakın, bunun üstünde fiyatın 7.800$ seviyesini bile test etmesi muhtemeldir ve biz yine de sağlıklı bir sekilde adım adım gitmeye devam edelim değerli dostlar..

4 saat MACD yavaşça düşüş bölgesinde gibi gözükse de yatay hareket edecek gibi.. 4 saat RSI ise şu anda 55 seviyesinde o da destekler niteliktedir..
Bol kazançlar..

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Aylinkasap ()

Sizin yorumu göremiyorum neden bu arada resminze bayildim doğrusu:))

Aylinkasap için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aylinkasap ()

Yardim olmadınız kötü bişey demedim:(

Aylinkasap için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler Hülya hanım..

Hülyasy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aylinkasap ()

Selam aktif yorum. yapiyorsunuz bende yeni giris yapmayi planliyorum yardimci olma sansiniz varmi :)

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Selam değerli kardeşim, a. selam size de bol kazançlar..

cheffikretfidan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hülyasy ()

Çok doğru Tebrikler

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

cheffikretfidan ()

Çok güzel anlatmışsın kardeşim tebriklet selâmlar almanya nürburgring yarış pistinden

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Değerli kardesim, ben bunu pinpon topu ile uçakla anlattim kalemtıraş ve silgiyle anlattim, ata sözleri ile sabır herseyin ilacidir diyerekten anlattim biraz sabretmeyi öğrenmemiz gerekir.. BTC ve terste olan zararına satmasin (altkoin) için birşey diyemem BTC'de olan sabırla beklesin ve olursa illaki köşesinden bi yerinden yakalayacağız ve büyük bir sabır, erdemle kazanilir bu piyasa bizim yön verdiğimiz bir piyasa değil ki, biz (küçük hamsiyiz) küçük yatırımcıyiz o yüzden sükunutle beklemek lazım ki ben risk alamam diyorsaniz zaten burda boşa zaman kaybiniz olacaktir ve bu piyasada aldığın risk kadar kazanırsın..

nlizci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hikmet48 ()

Tesekkur ler

1BeğenmedimŞikayet

nlizci ()

@CoDeX© ustadim ben bu ekranı izlemekten yoruldum al yat yapacam sanırım ve gerekirse 1 2 yıl beklicem ve eminim şundan bu btc büyük rakamlara ulaşacak sizin düşünceniz nedir

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

3-4 gün önce de belirttiğim gibi 6.600$-6.500$ arasi riske girmek isteyenler 6.400$ stoplu olarak deneyebilir diye belirtmiştim.. CME'nin acilisiyla yön daha net belli olacaktir.. Benim tahminimce 6.600$ ve biraz daha altına da salınım yapma durumu olabilir ve, 6.400$ civarı şimdilik sağlam gözüküyor biz yine de önlemimizi alarak bekleyip görelim..

Hikmet48 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hikmet48 ()

Pazar akşamı kapanışı kac bekliyorsunuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum