Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:23:22
EUR 34.7748 07:23:22
USD 32.4684 07:23:22
ALTIN ONS $2337.9850 07:23:22

Grafiği gönderen: ahmett0707

mesela sasa da 9.50 ustu sat sansı uzerınde kalıcılıkta tekrar gırersın
sımdı dıyeceksınız kı bu grafıkte al sınyalı bulamayız kı o zaman acalım 1 saatlıgı nerde al vermıs bakalım

5.76 ustu al demıs 8 tl asagısı tehlıke arz eder 7.80 asagısında kesın stop derım ben ama BEN sana karısamam yatırımcı kardes sucu grafıkte bulma benden bılme sonra yukselır duser bılemem

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

D£S ()

ahh gardaşım en üzüldüğüm kağıdım sasa.21 tl maliyetim vardı. ben sattım kağıt 50 lere gitti. ((

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

sasası olanın tasası hıc olmadı bakalım burdan sonrakı surectede yatırımcısını guldurmeye ınsallah devam eder :)

0BeğenmedimŞikayet

SERseri4LBAY ()

Teşekkürler cansın hayırlı günler

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Eyvallah maksadim bu kisim degildi dost
20li seviyelerde 13.74 idi sanirim o rakam beklenebilir diye bir tahmin yazmistim sana burdan yada ozelden hatirlamiyorum suan önemli olan oraya kadar sabırla beklemenizdi

bereketli olsun pasam

SERseri4LBAY için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SERseri4LBAY ()

Abi doğrudur 13 den alıp 19 dan sattık teşekkür ederim:)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Tbiki yorucu hocam haftalikta al veren 1 aya yakin gidiyor tabi al sinyalini yakalamak önemli:)

keten_prenses için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Var var oyleleri var misal knfrt takibimizde idi 2 3 gun geriden gelerek ichimoukhunun sozunu dinledi hatta bi ara 5 30 asagisi stop dedigim cemtas 4 68 den toplanip geldi o sinyalleri yakaliyoruz ama inis duragini unutmamak gerek

@SERseri4LBAY degilmi :) mesela hub da nasil bi sabir gosterdi alim ve satim için isterse kendisi anlatsin :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hocam sıkıntı şu yatirimci suyun icinden çıkmamış kovaya girip agzi kapatilmamis sudaki balığı kendisinin saniyor balik bi cirptiginda kacip gidiyyor sonrasi malum )

0BeğenmedimŞikayet

Çakoo ()

Yani program işini yapıyor kullanmayı bilene teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

Anka_kuşu_ ()

Abla çoğu diyorki. yabancı kalmadı, varmı hala yani

0BeğenmedimŞikayet

Muro34muro18 ()

İste stop loss kullanmiyodu pek nakiti gucluydu ortalama dusuruyodu genelde dusus o kadar derin olduki nakit yetmedi yandi bitti kul oldu simdi toparlanıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

işini iyi biliyormuş saygı duymak lazım, :)) piyasanın %61'i yabancı zaten:)) yerlisini bulmak daha zor artık..

Muro34muro18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muro34muro18 ()

O ablam kurumlari iyi taniyordu alarm kuruyodu bi hissede yuklu alim oldugunda takibe aliyodu tire ve teknoyu zamaninda 3 liralardan oyle yakaladi ve genelde yabanci ortakli firmalari takip ederdi

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

yok ya daha bist konusunda çok acemiyim geç başladım aslına bakarsanız, öğrenmeye çalışıyorum diyeyim.. Piyasa oyuncuları yada piyasa yapıcıları diyelim örnek veriyorum y. kredi ve merlin bunlar robotlarla piyasayı alt üst ediyorlar bunların girdiği ve çıktığı hisselerde her türlü anormallikler normal kabul ediliyor.. kesinlikle o yöntem sağlıklı sonuçlar çıkartır onu beliteyi..

Muro34muro18 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

valla iki gün sonra reklamını yapıyor muhabbetleriyle karşılaşmak istemiyorum piyasada alternatifi olan her türlü veri terminalini kullanabilirler... ortada bir bıçak var ister onu yemek yapmak için kullanırsın istersen zarar vermek için tüm mesele senin hangi amaçla kullanmak istediğinle alakalı:))

Çakoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muro34muro18 ()

Hisse analizleri niz gercekten farkli tavan ve taban yapan hisseleri yakin takip ediyonuz gercekten emek harciyosunuz taktir ettim sizi baska bir ablamizda mesela hisselerde yuksek miktarda alimlari takip ederdi alan kurumlari takip ederdi ne zaman bi hisseyi cok alim oldu onu alirdi bu yontem nasil

0BeğenmedimŞikayet

Çakoo ()

Kullandığınız programdan hakettiği kadar yararlandığınizi dusunuyormusunuz yoksa sadece değerlendirme mi yapiyorsunuz.. evet kabul etmesi zor ama bu işi kapmam sart oldu :)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

tabiki bazı şeyler zamanla olacak, yani emek harcamadan, zorlanmadan, sıkıntı çekmeden kazanım elde etmek zor ancak önemli olan bir yerden başlamak gözünüzde büyüttüğünüz kadar değil hiçbirşey sonuçta biz küçük yatırımcıyız ayaklarımızı yorganımıza göre uzattığımız müddetçe sıkıntı yok...

Çakoo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakoo ()

Biz öğrenene kadar sık sık konuşabilirsiniz bence :)Ahmet abi ve sizin profilinizde yazdıklarınızı okudum ama bugün rayına oturtamadim bir süre alacak heralde dilden tam anlamam:)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

ne mi yapıyorum sorusuna gelince.. para girişi- çıkışı olan hisse listesi ile günlük tavan ve taban hisseleri karşılaştırıyorum:)), bu karşılaştırmadan çıkan sonuçlarla indikatörlerden al sinyali veren liste ile üçünü harmanlıyorum:)) biraz zaman alıyor ama olacak sanırım şu sistemi tam bir oturtabileyim bundan sonra haftada 1 kere hisse araştıracam o kadar... günlük hisse araştırmak yoruyor sanırım:))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

ahmet hocam bu arada senin gıyabında sayfadakilerede söyleyim yada daha önce söyledimmi bilmiyorum burada hatırlataım günlük al- sat yapan varsa diye... şimdi günlük tavan ve yapan yapan hisselerin yakasını hiç bırakmam... bir kere tavan yapması ilgi alanıma girer.. ortalama her hisse 2,5 gün tavan yaparak devam ediyor bazıları abartıyor o ayrı... bazıları o güne mahsusta yapabiliyor... ilk defa tavan yapmış hissenin peşine takılıyorum, perşembe günü 7 hisse paylaştım bakalım yarın için nolacak diye 6'sı tavan yaptı yine bu mantıkla.. ben karpuz kabuğunu düşüreyimde aklınızda olsun.. (tavan yaptı diye değil yalnız grafiğine mutlaka bakılacak onuda belirteyim..)

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

valla aslında ilgi alanımda olan kağıtlar değildi, 2.20'deyken ilk almamıştım 9'ların üzerine çıktığında pişman etti beni almadığıma, sonra yeniden dip yapınca ilgi alanıma girdi yaklaşık 1 ay elimde kaldı hemen hemen şu an yok bir düzeltme yapıyor gs ile birlikte bitirsin yine alacam...10 günde %100'ün üzerinde getirisi oldu yakasını bırakırmıyım bu saatten sonra:))

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

olsun hocam ya balığımızıda oltamızıda paylaşıyoruz..

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Sen neler yapiyorsun
ts de alim satim yonunde bisi gozune çarparsa arada bana da citlat olurmu hocam

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Merhabalar hocam bakayim bi dedim olta arayan dostlara bi kac olta anlattum
Ama yine bi cogu balık pesinde :(

0BeğenmedimŞikayet

keten_prenses ()

yokya estağfurullah niye saklayayım, paylaşmak güzeldir:)) selamlar bu arada ahmet hocam nasıl gidiyor?

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@keten_prenses sagolsun aciksozludur saklamaz sma da iyidir zaten butun sistemler ortalamaları kullanır

Kenannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenannn ()

Keten prensesin sistemi de kolay. Profilinde yazdığını kullanıyorum. Ama ben şu an tire ve sasa da bekliyorum. Ama grafikler uygun mu değil mi diye gözlem yapıyorum. İleride parçalı giriş çıkış yaparken kullanırım

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Benim bisey dememebbakma kendin ogrenirsin gostergen al verince al sa verince sat canak kulp vs izleyerek ogrenirsin obo tobo izle baya onemli

Kenannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenannn ()

Ahmet abi dediklerini yapmama konusunda haklısın. Ama bende senin bulut olayına bakıyorum ve fibo çekebiliyorum. Değerler örtüşüyor 3 aşağı 5 yukarı. Ben farklı şeyler görünebilir diye senin gibi bilenlere sormak istiyorum. Tirede düzeltme olmazsa 8 diyorlardır hedef olarak. Düzeltme yapınca çanak kulptan bahsedilmeye başlandı mesela. Ben onları tam olarak göremiyorum. Ama birine sorunca en azından onun gözüyle görüp benim düşüncem doğru mu yanlış mı diye bakıyorum. Dediklerinde haklısın. Ben de bir laf anlamazım. Ama dediğim gibi tireyi çift haneye yakın satarsam sonra ne dersen o :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum