Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 12:00:32
EUR 34.7836 12:00:32
USD 32.5795 12:00:32
ALTIN ONS $2384.6350 12:00:32

Grafiği gönderen: super_conqueror

ons altn alternatif-1

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

MEP ()

Senaryo tek altın yükseliyor. Binlerce senaryo beklerken apaçık olanı görmüyorsun.

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Sen şimdiden bir Sürü Senaryo yazdın. bunun gibi bende yüzlerce Senaryo yazabilirim. hangisini tercih edecegiz?

MEP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEP ()

Altını çoğu zaman ons düşürür, yükseltir. Dolar sadece yön verir doların 6.3 ~ 6.2 lere düşme ihtimali var bu ihtimalde borsa ve ons yükselir altın 400 olabilir. Dolar 7.2 üzerini geçme ihtimali de var. Bu ihtimal oluşursa ons 1450 lere iner dolar fed politikası sebebiyle inmeye mahkumdur. Hiç bir zaman 6.3 altına inmez. Bu ortamda altın bir süre aşağıda kalır 1 hafta ~ 6 ay sonra tekrar yükselir. Sonuç değişmiyor altın bu 1 2 ay boyunca 330 dan 380 lere düşe kalka ulaşır. Son yorum hakkımdı.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

1380-1390 orada saglam destek var. ama gelirmi bilemem.

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

aleykmselam. ben teknik bakarım temel sebepleri bilemem :)

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Hocam selamün aleyküm düşüş bekleniyor deniliyor bu düşüşün sebepleri neler olabilir

1BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

308 310a duser yani en fazla bu dolar kuru ile fureya hoca 1390 yazmıstı yanılmıyorsam

0BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

Tesekkur ederim tekrar. Bisileri anlayarak yatirim yapma cabasindayim. Insallah basarabilirim. Arada boyle ufak sorularim olabilir musadeniz olursa.

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

O haber bu arada çok zor ons düşse dolar bizde yukarı çıkarır altını. Doları ateşi amçncak mevduat faizi 20-25 e cıkarılması ile düşer 3-4 ay sonrada kademeli indirilir.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

bu nasıl olacak. dolar mı düşecek yoksa ons mu? yada hangisi düşerken hangisi sabit kalacak yada yükselecek. bunun gibi yüzlerce kombinasyon olabilir. nasıl bilecegiz.

MEP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

neden cevap yazmayayım.merak edip soran birisi oldu nihayet :)

Bu bir ''flat'' grafigin üzerinede yazdım.düşüşünde 5 dalga halinde olması gerekiyor.0.38 yada 1.138 aynı şey...flat olması için mavi (b) dalgasının fibo 1.618 i geçmesi gerekiyor.

Esraefe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esraefe ()

Sormak istedigim bir soru var umarim cvp verebilirsiniz grafikte 1.138 (1424.54) bir rakam var orada 1.138 rakami ne anlamina gelir bir acilimi varmidir. Biraz kendimi gelistirme cabasindayim sitediki bir kac kisinin kisisel gorus ve yorumlarini ogrenip arastirmaya basladim. Biraz karmasa yasiyorum fakat. Ufak ufak bi seyler anlamaya calisiyorum gibide geliyor. O amacla sordum bu soruyu. Tesekkur ederim.

0BeğenmedimŞikayet

MEP ()

Hangi seviyede oyalanmadan yükseldiyse oranın bir altına kadar düşebilir 333 den sonra oyalanmadı hiç bir yerde 328 ~ 333 aralığına çekilir düşerse yukardan veya gider 348 353 arasında 3 gün geçirir yukarı devam ederse altın düşmeyecek demektir. Hızlı yükselip durduğu yerin yarısına kadar yükselme beklenir. 360 üstü gelir çarşambaya kadar düşmezse.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

neden zor olsun. herşey olabilir. bir habere bakar :)

Veyseltarik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Veyseltarik ()

Hocam 2 haftadır bekledik ons 1575 altı zor bizi tek kurtaracak dolar düşüşü

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

o astro analiz grafigi. ben sadece bilgi amaçlı paylaşıyıyorum. grafigi hep beraber test ediyoruz.

Çoban42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

bunu bilemeyiz. ama ben önmüzdeki hafta düşüş bekliyorum. ama bu nasıl olur hangi seviyeden olur bilemeyiz. gramı tahmin etmek imkansıza yakındır.

bbyrm3 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

başka türlüsü hiç iyi olmaz. alıcı ve satıcı olmalı . :)

Kagü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çoban42 ()

Başka bir grafikte de tam tersini gösteren bir tablo var. Yabancı bir siteden alınmış.

1BeğenmedimŞikayet

bbyrm3 ()

alternatif 1 veya 2 ne zaman olusur hocam tahminen. yani elimde 348 den gram var. elden cikarmali miyim diye dusundum suan. olusma sureci 2 haftayıbulur mu yoksa haftaya direk belli eder mi . tskrler. emeginize sağlık. saglikli gunler

1BeğenmedimŞikayet

Dimuse ()

Inşallah bu seneryo gerçekleşir.

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Bu grafik işlerse al satcılara gün doğar azda olsa

0BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Cansın halil abim , hem teknik hem terapötik analiz dediğin böyle olur; vatandaş ne istiyorsa ver gitsin abim:()

0BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Bu grafik işlerse gramı 310 lü seviyelerde görürüz

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

başka alternatiflerde çizilebilir. Ama en olası muhtemel senaryolar bunlar . gram altının düşmesini bende isterim. sonuçta dolar ve altın yükselirse bizim gibi ülkedeki vatandaşların alım gücü düşer. ayrıca hep yükselirse satan nasıl alacak? :)))

ben_bu_işi_bilmiyorum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

5 li dalga 1424 de biter.1330 a kadarda uzayabilir ama flatlarda nadir olur.

Aycel_aycel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

hayır. ons altın zaten onlardan ayrışmış durumda :)))

yatırımcı_smmm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

gram altn 5000 tl olacak diyenlerde va. her görüşü dinleyip son kararı siz vereceksiniz.

Emir_Gaviria için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ben_bu_işi_bilmiyorum ()

Eline yüreğine sağlık halil abim; iki nadide grafik, ikisi de uyar bize :))) (gramları elden çıkarınca insanın bakış acısı degisitor:)()

0BeğenmedimŞikayet

Aycel_aycel ()

1330 mu 1424 mu hocam beklentı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum