Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 05:59:02
EUR 34.7748 05:59:02
USD 32.4684 05:59:02
ALTIN ONS $2337.9850 05:59:02

Grafiği gönderen: Carpediem37

Xauusd Daily. Bearish quasimodo

Önce modeli tanıyalım. Yükseliş trendi özellikleri yüksek tepelerin ve yüksek diplerin oluşmasıdır. Tam bu noktada yüksek dibin Altın da dip oluştuktan sonra fiyat tekrar omuz hizasını test eder ve düşmeye başlar. Görselini altta bknz.

Model ve grafiği karşılaştıralım. Bu doğrultuda fiyatın muhtemel satışa döneceği potansiyel bölge 1660 / 1688 alanı içinde bulunan 1674 seviyesi olarak göze çarpıyor. Şuan ki fiyatımız 1618 seviyesidir. Yukarısı için 1620 üzeri 4 saatlikler beklenmeli. 1607 güclü desteği ile birlikte Alım yapmak isteyen direnç altı ve direnç üstü seklinde iki parça halinde alabilir. Bölgenin dibi 1584 seviyeleri olma yolunda. Aylıkta pivot 1577. Buranın üzerindeyiz. Son kapanışlar itibariyle onsta bir yukselme arzusu var. Dirençler 1629 1649 1660 1674 1688. Şahsen ilk duzeltmenin 1660 seviyesine doğru geleceğini düşünüyorum. Öngörüdür. YTD

Bir gün engelliydim. Arayan soranımız bir kişiymiş . Bunu daha iyi öğrendim bu arada..

Yorumlar (79)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Varan 1 burası pardon . okuyoruz. 1618 fiyat

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Varan 1 okuyalım.

0BeğenmedimŞikayet

ANTALYALIBELENKUY ()

Carpediem 37 kardeşim 340 lar geri gelir mi

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah dostum. Saat bile bazen geri kaliyor. Bizim zemberek surekli işliyor ^_^

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Eline saglik dostum..

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eksik olmayın.

soulmast için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

soulmast ()

gözü yollarda sizi bekleyenlerden biriydim sessiz sedasız takip ediyor olsak da.. yeterli beğeni geldikten sonra hala sessiz takip edecektim fakat burdan beri 1660 üstünde 1674 ihtimalini net verdiğiniz halde ki gördüğüm kadarıyla net tutturdunuz yine karşılaştığınız muameleye artık dayanamadım. lütfen herkese hak ettiği kadar değer verip sizi gereksiz yıpratmalarına izin vermeyin. isabetli yorumlarınızı sessiz sedasız saygı duyarak takip edeniniz de çok.

0BeğenmedimŞikayet

Azorka ()

hocam devam eline sağlık, yorum yazamıyoruz sadece. Takipteyiz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. "Kitabına uydur gel, uysa da uymasa da. " diyen şair gibiyim . Once kaideler yerine gelmeli. Sonrası nasip

Ferkin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ferkin ()

Elinize sağlık güzel ve değerli paylaşım

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Kusura bakmayın çok soru soruyorum.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Tamamdir hocam, ben yeni uye oldum ama yillardir takip ediyorum. aman hocam cizimleriniz yorumlariniz degerli bizler icin. tl. de beklemedeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1643 haftalık bir bant. Üzeeinde gün kapanısi görelim ilersi icin

İzmirEfesi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eyvallah hocam. Ressamı sevdim

dost55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İzmirEfesi ()

Hocam bu öngorunuz devam ediyormu yoksa. Bobin dediğiniz 1643 sonrası direk 1700 leremi gider.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Normal bence

iyikiM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Bugün tebrikleri alıyorum. Izin günüm ^_^

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Sen cok tehlikelisin ^_^

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Eve geciyim. Tabletten bakayim gram telefonda zor oluyo. İşaret parmagı iptal oldu zaten. Parmak resmen eridi cizmekten ^_^

0BeğenmedimŞikayet

dost55 ()

Ressam on numara sın bu aralar :))

1BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Üstadım yorum sınırı olduğu için yazamiyoruz ama takipteyiz

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hersey var analizlerde. Okuyun sabredin. Risk aldıysak bir sebebi var. Doritos risk değil ama. O dil boyuyor ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Rica ederim. Böyle arada yazalım. Kimse ilgilenmiyor diye cizemlere ara verecektim. Saygılar.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Dikkatli bakan dikkatli okuyan kazaniyor ustad burada destekli yazan cok kisi yok olanlarda belli ediyor kendini senin gibi. Yorum hakkimizda bitiyor @admin aksama bir sey soracak olsak soramiyoruz bi el at su ise gozunu seviyim hadi.

1BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Takip ediliosunuz sayin @Carpediem37 gerci ben tersteydim hem ons hem gramda buyuk bolumu ciktim hemen hemen alim seviyelerinden. emeginize saglik günlük profiline girip baktigim insanlardansiniz. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Estagfurullah. O kadar cok bilen var ki, artık kime hoca diyeceğimizi şaşırdık ^_^

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum