Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 06:02:09
EUR 34.6820 06:02:09
USD 32.2728 06:02:09
ALTIN ONS $2317.9300 06:02:09

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Göremeyenler için çizdim bayrak formasyonunu. Muntazam çalışırsa hedefi 3,6140 civarıdır. Eğer uzatma vs yapmak isterlerse günlükteki kanal üst bandı 3,7554 civarında.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

İyi o zaman şimdi 2 grafik atacağım sende bi bakarsan ne diyorlar sevinirim:)

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen öle hocam. 2 defa alta 2 defa üste bozdular o OBO'yu ama allem ettiler kallem ettiler yine de bozulmuş formasyonu işlettiler üçlü tepeye döndürüp. aslında günlükteki çanak kulp'tu en son hedefi yani 4,12 gelmeliydi ama yedirmediler millete. gümüş böle bişey kademe ve seviyelere dikkat edilmezse adamı ipe götürür benim gördüğüm bu piyasadaki 2 kumar aracından biridir. Biri gümüş diğeri Brent Petrol.

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Babavanga_ ()

Heheheh :)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

tamam şimdi yükseliş bekliyorsunuz değil mi
3.40. ta girdigim için o kadar düşükten giremedim hala büyük zararla bekliyorum o düşüşü de kaçırdım 2 gelecek 2nin altı gelecek diye okuduğum için

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum sıkıntı yok burası gram sayfasından da fena neyse ben gecem obur tarafa

Babavanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Babavanga_ ()

Takılıyorum eski dostluğumuz var.
@Ümitbtl yetmezmi?

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hepsini biliyorum, sende yazdın bende yazdım kardeşim ne desen haklısın, hatta döngü tarihlerini gösteren bir de tarihsel liste paylaşmıştım 18 Mart'a dikkat çekmek amacıyla bende, o bitmedi halâ devam ediyor dediğimiz OBO vardı hatırlıyorsun değil mi, döndü dolaştı geldi çattı:(((

3BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

hayırlı cumalar başkan. ben acemiyim buraya geldim hafta başında herkes şelaleciydi şimdi yükselişçi olmuş bişeyler kaparmıyız diye bakıyom havayı kokluyom:)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AltınXYZ ()

Aynen öyle hocam

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hayır ben aylar öncesinden beri 2,70/2,71'de gap var mutlaka kapatacak ve bunun altında 2,54-2,59'a dikkat edin dedim ve de geldi. o aşamada 18 mart döngü bitim tarihidir dibi yapar ve çıkar dedim o da oldu. Bir uyarım vardı sadece piyasalar allak bullak şayet 2,3502 altına götürürlerse bulaşmayın demiştim.

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Başkan hayırlı Cuma'lar. ben bugün TL buldum buralardan alınır mı deyiver hele, bi kardeşlik yapsan da yazıversen kaçtan alalım?
Ytd olmak şartı ile...
@brave__heart

1BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam 2.4x geldiğinde sen daha da düşükleri beklemiyor muydun
ben seni hep yanlış anlıyorum sanırım
dikkatle takip ediyorum ama.

2BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam 2.4x geldiğinde sen daha da düşükleri beklemiyor muydun
ben seni hep yanlış anlıyorum sanırım
dikkatle takip ediyorum ama.

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

sende biliyon işte dostum. gecen bende yazdım 3 te 1 almış 3 te 2 parası var yazıyor ya duserse diye daha iyi dedim duserse elinde tl fazla ddaha çok alırsın daha fazla kazanırsın. millet alıyım hemen para kazanıyım derdinde hem srb içecen hem bşın donmeyecek nerde öle bolluk. adı üstünde yatırım yatırım guzel seviyeden alacan bekleyecen.

9BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

Bunca yıllık trader'ım kafası bizim ki kadar terse ve yanlış çalışan millet görmedim. Bu piyasada işlem yapan aklı başında her insan bilir ki fiyatın düşük oynaklığın çok olması esastır adam akıllı para kazanmak için. Fiyat düşük olursa alabildiğiniz miktar artar dolayısıyla oynaklıkta kazancınız daha çok olur. Fiyatın yüksekte olması durumunda ise tam tersi alabildiğiniz miktar azalır oynaklıkta kazancınız da az olur. Çok merak ediyorum insanlar neden kendilerine yarayacak olanı değil de tam tersini istiyo sürekli. Ben çözemedim çözebilen varsa beri gelsin. Tek açıklaması hiçbir kademe ve seviyeye uyulmadığı stop kullanılmadığı ve aşırı zarar edildiği gerçeği. Hep yön takıntısı yüzünden bunlar. Bu mantık değişmedikçe Türk yatırımcısı dünyada en çok kaybedenlerin başını çekmeye devam edecek sürekli olduğu gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

İnşallah ofsayt değil santra bayrağıdır da yüzümüz Güler dost :)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

vallaha çok ayıp ben mi buldum sadece:) ne zman cvp vermedim hocam

Babavanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Babavanga_ ()

Gümüşde buldun parayı yazma bakalım rüzgarım. :)

@Leon_the_professional Aras bey randevu almadan zaten konuşmuyor bizimle :)

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

eyw dostum bende bi eski dost gördüm grafiğini bi bakam dedim neler konusuluyor.

yukselll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

abi zaten gram sayfasına senin için geliyorum yoksa burdayım :D

0BeğenmedimŞikayet

Dosdolar ()

2,94'de tekrar görüşmek üzere...

0BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

burdada mı buldun beni:)

yukselll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yukselll ()

up up up :)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

he böle işte dostum bize bunlarla gel. aşağı çizme bi daha:)

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

çalışırsa tahmini 3.61 ne zamana gelir ustam

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Teşekkür ederız paylaşım için. Hocam 3.61 hedefiniz ne zamana keçinci aylara denk geliyor. 3,54,3,40 alınanlar varda.

0BeğenmedimŞikayet

mayk34 ()

Hocam bu çıkısmi demek

0BeğenmedimŞikayet

msicak ()

Eline sağlık ustam bizleri bilgilendirdiginiz için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum