Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:20:55
EUR 34.7748 01:20:55
USD 32.4684 01:20:55
ALTIN ONS $2337.9850 01:20:55

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Göremeyenler için çizdim bayrak formasyonunu. Muntazam çalışırsa hedefi 3,6140 civarıdır. Eğer uzatma vs yapmak isterlerse günlükteki kanal üst bandı 3,7554 civarında.

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cahitbey ()

Teşekkürler hocam sağolun kusurabakmayın

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bana alım satım sormayın lütfen çok rica ediyorum. bu sizin tasarrufunuzdur. ben yardımcı olma adına kademeleri seviyeleri veriyorum sadece grafiklerimi paylaşıyorum. kimsenin grafiğiyle rakamlarıyla görüşletiryle uyuşmayabilir benim analizlerim. hepsini inceleyin aklınıza yatan stratejiyi siz kendiniz belirleyin doğrusu budur. benim analizimde şu adna iki önemli direnç üzerine attı 3,0873 ve 3,0885. bunların üzerinde kaldıkça yani bu iki noktayı destek yaptıkça artık çıkacaktır gözüyle bakılır ama her zaman olası ters harekete hazırlıklı olunmalı gümüş için. bu iki rakam stop değeridir günlükte.

Cahitbey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

payback ()

Eyvallah hocam tüm yorumlarınızı takip etmeye çalışıyorum. Ben zaten tersteyim bekleyeceğim

0BeğenmedimŞikayet

Cahitbey ()

Hocam 13 500 gram kar 2100 TL çıkalım mı düşüş olma ihtimali var diyorlar siz ne önerirsiniz ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

şu anda beklemek en iyisi

Beyaznot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyaznot ()

Merhaba @strategicaltrade hocam,
Bir sorum olacak, gümüş 3.4x lerde iken biraz alim satim yaptım 3,6x lerde de aynısını yaptım biraz kazandım. Tl de idim yogun bir programım dolayisla ara ara bakabildim ve düştükçe aldım inceleyemedim. En son ortalamam 3.47 ye kadar ancak düşürebildim. Şubatın sonundan beri bekliyorum zararı kurtarmak için bana ne önerebilirsin? Kademeli bozmaya başlayayım mi? Yoksa beklemeye devam edeyim mi? Uzman görüşünüzü almak isterim.

1BeğenmedimŞikayet

Babavanga_ ()

Anladım dostum

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Ben full tl ye geçtim. Duruma göre alacağım.

matistatistik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

matistatistik ()

Herhangi bir alım yaptınız mı?

Leon_the_professional için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Leon_the_professional ()

Estağfurullah dostum ben sadece fazla müdahil olmak istemiyorum.

Babavanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

valla ister inanın ister inanmayın ben kızgınlık ya da öfkeyle gümüş kumar aracıdır demiyorum. gerçekten o hale getirildi jpmorgan ve diğer fonlar tarafından. 1sn sonrasını bilemezsiniz size aldırmazlar sattırmazlar bile bakakalırsınız. dün bir uyarı yaptım yorumlarda onu okuyun bence. bayrak formasyonu var evet ama garantisi yok dedim. tam ivmelenmenin başladığı yerde kesip geri döndürdüler daha önce ve bunu defalarca yaptılar. asla bilemezsiniz. elden gelen tek şey şayet alım yaptıysanız veya düşünüyosanız kademelere ve stop noktalarına sadık kalmanız.

payback için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz_HaN_ ()

Peki simdi beklentin ne tum ensturmanlarda

0BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

Dostum bir kenara çekilebilsem 16000k zaradan şükür 6000kya indirdik saçım beyazladı :))) hala terste üç parça var ortalaması 330. Mecbur burdayız. Sağolasın gelip destek veriyorsun. Teşekkür ederim. Benjo direnci kırdı mı ne?

0BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Peki şuan durum nedir hocam. İşaret ederseniz. Sayenizde 2.48 den aldık

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

ben aylardır hiç bişey almıyorum satmıyorum hocam etrafımdaki insanlar da sorup duruyo niye diye :) gümüşü kafamdan sileli ise çok oldu. bazen kenara çekilip izlemek en iyisidir. iyi yapıyosun.

ELENTİRİK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

payback ()

O yorumlarınızı hatırlıyorum hocam. Peki tehlikeden uzaklaştık diyebilirmiyiz yoksa gümüştür bu n olacağı belli olmaz mı

0BeğenmedimŞikayet

Amenal ()

Çok doğru söylüyorsunuz hocam 5 yıl kadar önce 39 dolardan kısada satış pozisyonu açmıştım 3 saat sonra 62 dolara kadar çıktı 25k dolar buhar oldu uçtu

0BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

TL bana o kadar tatlı geliyorki yatırım yapmak gelmiyor içimden :))) gümüş psikolojimizi bozdu:))) bilinç altımız kehanetlerle dolu. Grafikler hala ümit vermiyor çünkü bana

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

tavsiye etmem o gümüşten daha pistir. spread'in düşük olduğu yerden yani fx'ten almanız lazım ama tavsiye etmem. değil 1 gün 1 saatte batırır insanı. onun için bulaşmayın çok üzülürsünüz sonra gerek yok hele ki bu ortamda.

hodja için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

metöz ()

kardeş spot için uygun rakam kaçtır şuan gümüş için...

0BeğenmedimŞikayet

hodja ()

Hocam Brent petrol hangi kanalla nereden alınır? Gümüş beni kumara alıştırdı sanırım bir de onda şansımı denemek istiyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

aynen gitseydi çöptü. ipten döndü aslında kimse farkında değil halen. yalnızca gümüş değil tüm piyasalar çökecek anlamı taşıyodu.

ELENTİRİK için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

sana derim sıkıntı yok başkan sen en kotu bi şekilde terste halledersin diğerleri

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

bam bam bam:)

grds58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Deseydin, vardı sattım sebebini biliyorsun işte, hayırlısı...

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ELENTİRİK ()

Sanırım o soruyu ben sordum.2.35 altında ne var demiştim. Sen de çöp demiştin dostum :))) kendi metallerini yok ederler demiştin dün gibi aklımda..

0BeğenmedimŞikayet

grds58 ()

UP mu diyorsun rüzgar başkan :)

brave__heart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tutumlu_ ()

Hocam harikasın. biri gümüş biri Brent.. sonuna kadar haklısın.

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Brent ile ilgili şu anki fikrin nedir, elimde CAD var 4,60'dan...

1BeğenmedimŞikayet

brave__heart ()

gecen hafta o kadsar al demek istedim ki sana ama biliyon diyemedim:)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum