Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0898 04:21:57
EUR 35.1554 04:21:57
USD 32.2353 04:21:57
ALTIN ONS $2396.2150 04:21:57

Grafiği gönderen: Dielife

Hayırlı sabahlar arkadaşlar. Gümüş/tl ile ilgili birkaç bişey paylaşmak istedim. Gümüş/tl düşen trendi aşamadı ve yönünü aşağı çeviri p yükselen kanal desteği Altın da 4h kapanış yaptı. Bununla birlikte tenkan- sen ve kijun- sen birbirine iyice yaklaştı. İlerleyen saatlerde tenkan- sen kijun- sen'i aşağı kesebilir. Bu olumsuz bir durumdur. Diğer yandan chikou span fiyatı aşağı kesmek üzere. Şuan fiyat bulut desteğinde. Bu bölge aynı zamanda ema 50 ve kijun- sen desteği. Bu nedenle burası sağlam destek görevi görebilir. Kırılması durumunda aşağı yönlü hız kazanabilir ve 2.73 ler gündeme gelebilir. Fisher 4h ve macd 4h olumsuz. Ben sadece gördüğümü paylaştım YTD

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Zeki1431 ()

Kardeşim biz yeniyiz dolar ne olur buradan dahada gidermi yoksa stop buralar mı teşekkür ederim şimdiden

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Teşekkürler hocam. Tavsiyenizi hemen uyguluyorum :) Chikou span'a bir önceki alt yorumda değindiğim için tekrar yazmamıştım hocam. Şu an hem fiyatı hem span B'yi aşağı kesmek üzere ki gerçekleşirse buda negatif bir durum. Bu vesileyle bunuda söylemiş olalım :)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Eline sağlık, Span B çizgisini turuncu yaparsan kijun ile karışmaz daha belirgin olur hocam.
Bulutun zayıf bölüm tesbiti çok güzel, bir de Chikou Span neye hazırlanıyor ona bak...

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Gümüş /tl
Alt yorum için güncel durum.
Gümüş dolardaki hareketlenmeninde etkisiyle alt yorumdaki sağlam destek diye belirttiğim yerden dönsede düşen trendi aşamadı. Şu sıralar 2.95 desteği civarında seyrediyor. Burada tenkan- sen, 21 ema ve kijun- sen destek görevinde arka arkaya sıralanmış. Yukarıda ise 2.98 düşen trend ve hemen ardından 3.04 diğer düşen trend çizgisi direnç konumunda. Daha sonra ise 3.07 fibo direnci mevcut.
Şuan fiyat mevcut konumunda sıkışmış durumda bir sonraki mum yön belirleyici olabilir. YTD

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Yok artik daha neler:) biraktim herseyi

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Koskoca bist'i idare ediyosun ahmet hocam daha nolsun :)

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hoca mi Ismail abinin cirakligi kadar bilgim yoktur benim :)

0BeğenmedimŞikayet

hsn87 ()

yani hocam düşüş mü olacak anlamadım açabilirmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Evet eskisi gibi göremiyoruz artık seni :)

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Eyvallah, teşekkür ederim.
Ahmet'te bizden sorun yok.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yoğunum ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

:) sende bi bak :)

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Bu dili sizin vesilenizle öğrenmiştim desem yeri :) @ahmett0707 hocayıda unutmayalım tabi :)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bak sen ^_^

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Harikasın tşk ederim, tam benim dilimden konuşmuşsun:)
Saatlik ONSGÜMÜŞ$ ters Bayrak flama, RASYO Bayrak flamaya dikkat:)
@Dielife

1BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Ellerine sağlık usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum