Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 06:17:48
EUR 34.7748 06:17:48
USD 32.4684 06:17:48
ALTIN ONS $2337.9850 06:17:48

Grafiği gönderen: Pls54

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ali077 ()

Teşekkür işallah pişman etmez bizide?

Pls54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hatipzade ()

2008 ile ne alakası var bugünün? O zaman konu neydi şimdi ne? O zaman bankalar batmıştır şimdi topyekün üretim durdu. Bir kere durumlar apayrı, şuan bakalım o zaman ki gibi ülkemize döviz girişi olacak mı?

Ezgicik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Dolar hakkımda bilgim yok kardeşim tövbelyim ona :)

Ali077 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ali077 ()

Dolar ne olur ?

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Bir ada buluruz.. Yada bir taka..

0BeğenmedimŞikayet

volqan ()

inşallah :))

Kosbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinem44 ()

Evet üzüldüm

Ygzymnl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan5555 ()

Ons ve dola güçlü

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

:)) okdar inme boğulursun bak bende yüzme bilmiyorum P

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Bekliyoruz.. Bu arada hoop mapusta yine..

Sinem44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Valla bende sattım 331 lerden olsn terste kalmktansa böle daha iyi :)

Volkan5555 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ezgicik ()

Referansmı arıyorsun 2008 altına bak !

hatipzade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinem44 ()

İyi geceler durumunuz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Evet alıntıdır diye yazmıştım kardeşim bende bazısağlam kişileri dinleyip burda fayda görmek isteyen bilgi amaçlı paylaşıyorum son karar kendilerinin

hatipzade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kosbi ()

Hayırlısı. İnersede kazanırım çıkarsada kazanırım :) yarı tl yarı gramdayım iki bu sefer kasanın kazanmasına izin vermicem :)

volqan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ygzymnl ()

Derine en derine...

1BeğenmedimŞikayet

Volkan5555 ()

Kardeş ortalık böyle iken zor düşer bu ons elindeki mala göre yorum yapan adamları dinleme 334 den aattim pişmanım bu ons zor düşer hatta düşmez kaya gibi duruyor altında dolar da bı aylık kapanışı gorim ona göre alicam bende

0BeğenmedimŞikayet

İskopit ()

İyidir kardeşim sen? Bu hafta bi aksiyon olacak ama bakalım ne zaman... Bende bekliyorum..

0BeğenmedimŞikayet

hatipzade ()

Bu para teknikteki adamın yorumu ile aynı. Hala şunda ısrar ediyorlar normal teorik bilgiler doğrultusunda, aynı okuldaki iktisat derslerinde verilen bilgi öğretiler gibi. Şuan hangi bilgi denge veri iktisadi verilerle uyuşuyor ki? Hala normal verilere göre yorum yapıyorlar ABD çıkmış sınırsız para arzı var derken. Şuan 1300 olması da şaşırtmaz, 1900 olması da çünkü dünyada referans alınabilecek bir durum yok. Normal şartlarda altın fırlaması lazım çünkü herkes en ufak parasını bile en sağlam yatırıma yatırır. Normalde bu kadar dolar basımına şuan dolar 4 lira olması lazım, demek ki önceki durumlardan referans alınacak bir durum yok!

0BeğenmedimŞikayet

volqan ()

işin düşündürücü tarafi teknik anlamda dolarında yönü aşağıya ama malesef grafk işlemiyor. yada bir işleyecek pir işleyecek. ay kapanışını bekliyecrm ben zayıf bir kapanış gelirse düşüş sinyali netleşmiş olur. ancak geçen ay gibi zayıf olmazsa kapanış ozaman 350 yelken açarız

Kosbi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Burda şairin demek istediği nisan ayı içerisnde gram altında ons bazında düşüş olacağı bizimde burdan alım yapacağımızı gösteriyor

T_ayla için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mahserix99 ()

Vala ustam eline sağlık ben baktım ama grafikten anlamıyorum :)keşke anlasam emeğine sğlık

0BeğenmedimŞikayet

Slnn ()

Altında drenc neresı

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Yani analistler bu şekilde beklyor temkinli olmakta fayda var alım yapacaklar da herzamn parçalı yapsın bence

0BeğenmedimŞikayet

Kosbi ()

Peki dolar nedir burda. Ons 1328i gördü diyelimki. Bu sefer asıl önemli olan dolar nereyi görür. Yani altın kaç tl olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Nasılsın dostum çektim aşağı grafiği baklm gelecekmi dolar bırakırsa tabi

İskopit için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Baklm bekliyorum tl de pusuda :)

Afatsum35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

T_ayla ()

Bu grafiği yorumlar misiniz

0BeğenmedimŞikayet

volqan ()

aslında olması gereken bu grağin bu şekilde işlemesi ancak sanırım nisanda

2BeğenmedimŞikayet

Pls54 ()

Bu hafta gram altın için tl de beklicem düşüşbeklyorum altın grafikte göründüğü gibi inşallh alım fırsatı verir bu sefer

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum