Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0674 22:52:00
EUR 34.7451 22:52:00
USD 32.5268 22:52:00
ALTIN ONS $2380.4900 22:52:00

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Dolar

sadece bilgi amaçlı yorumsuz ytd. herkese hayırlı geceler

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Acıpayam ()

Akif usta şu an itibari dolar TL deki obo bozuldu mu halen devam ediyor mu bakabilir misiniz sağlıcakla kalın

0BeğenmedimŞikayet

Nefret45 ()

Ben yorumları göremiyormuyum yoksa yazan kimse yokmu

0BeğenmedimŞikayet

Nefret45 ()

Yardır dolar

0BeğenmedimŞikayet

Bhrygz23 ()

Hareketsiz bayılmış hem dolar hem ons hem altın put gibiler bu gece

Nefret45 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nefret45 ()

Bi çıktım 6.41 e degmiş ben bida çıkim

Bhrygz23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bhrygz23 ()

6 41 e değdi

0BeğenmedimŞikayet

Bhrygz23 ()

Veee işte hareket başladııı

0BeğenmedimŞikayet

Nefret45 ()

Korkutuyor

Bhrygz23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bhrygz23 ()

Hafta sonu gibi hep aynı yerde

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun sizde Allaha emanet olun herkese hayırlı geceler

Pendik61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pendik61 ()

Tesekkur ederiz. Allah a emanet olun.

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam dediğin gibi de olabilir buradan yükselse obo bozulur zaten ama şu an görünen obo var ve bozulmamış bir vaziyette duruyor biz şu an görünene göre konuşuyoruz ilerde ne olur Allah bilir

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

Yok üstadım aynı cekilmeyi bizde burda bekliyoruz.
Görüşünüzü destekliyorum yanlış anlaşılmasın obo 6.14 te sadece geçici bir süre oyalanir diye düşündüm.
Sağlıkla kalın

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam inşallah dediğiniz gibi olur benim gördüğüm bu tanımıyorsunuz beni ve haklı olarak inanmıyorsunuz anlarım bu yazdığımı sterlin sayfasında yazsaydım kimse aksini dahi düşünmezdi

Hurşit8231 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hurşit8231 ()

6.37 destek calismazsa obo gecici bir süre çalışır diye düşünüyorum.
Sağlıkla kalın

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam inşallah düşmez diyelim her formasyon kesin çalışacak diye kural yok ama görünen dolar tl de obo çalışırsa 6.1460 hedefine girer

docan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

docan ()

Tmm teşekkür ederim. Valla full girdik inşallah düşmez))

0BeğenmedimŞikayet

Reelci ()

Dolar düşmez yükseliş olacak düşse 4 saattir bekliyorum düşerdi düşürmesi çıkacak

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sayın hocam sadece gördüğüm bir obo formasyonu var teyit seviyesini yazdım çalışırsa geleceği hedefi paylaştım. Gerisini sadece Allah bilir

0BeğenmedimŞikayet

docan ()

Şimdi ben pek grafikten anlamıyorum. Ve grafige göre düşüş mü gösteriyor. Birde madem düşüş olacak ise tfx deki makas aralığı niye bu kadar fazla. Sonuçta dolar saatlercedir ayni yerde sayıyor.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum