Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0655 02:25:45
EUR 34.6266 02:25:45
USD 32.4761 02:25:45
ALTIN ONS $2321.9000 02:25:45

Grafiği gönderen: Aheste

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

kraliyet388 ()

Bende tfx de var tradeplusta var ikisi hemen hemen ayni hangisiyle calisiyim sizce

Aheste için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Aynen o şekilde bu arada sen bizim arda değilmisin? :))

s_arda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Hayır yok günlük 15 işlem yapabiliyorsunuz tradeplus da

kraliyet388 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahmet2121 ()

Özel kuru şubeden mi almak gerekiyor hocam

0BeğenmedimŞikayet

kraliyet388 ()

Anladim yani al sat sıklığı etkilemiyor

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Evet. Burada tanıdığım arkadaşımı görmek için istanbula gitmiştim. O günden kalma bir anı:)

Suayipalc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BayTaR__ ()

Bunu müşteri hizmetleri nde haledebiliyormuyuz?

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Az önce yazdım miktara göre değişiyor. Açılış da özel kur için 50.000 tl istiyor kuveyt benim 4-5 misli olunca bu şekilde

kraliyet388 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Suayipalc ()

Galata köprüsü değilmi o ya

0BeğenmedimŞikayet

kraliyet388 ()

Yani makas dusuklugunun al sat cok yapmakla alakasi yok yani

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Özel kur ablacım. Keşke abi demeden önce profil fotosuna baksaydın. Senin uykun gelmiş belli :))

Nuriguzl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

s_arda ()

şimdi 50-60 bine tanımlanan özel kur ile 200-300 uygulanan özel kur farklı onu anlatmaya çalışıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Özel kur benim ki para çoğalınca makas düşüyor

Hkn71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Çok uğraştım ben arda bey hesabı kapatacaktım. Her hatalarını ekran görüntüsü alıp mail attım. Şimdilik sıkıntı yok. Gündüz daha iyi oluyor. Gece de bu şekilde bazen biraz daha düşük oluyor.

s_arda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kraliyet388 ()

Bende ozel kur tanımlattim kendime ama sizin kadar dusuk makas degil benimki. Neden oyle?

0BeğenmedimŞikayet

Nuriguzl ()

Özel kür mu aldin abi

0BeğenmedimŞikayet

Hkn71 ()

Herkese ayni kur mu bu ozel mi

0BeğenmedimŞikayet

Aheste ()

Tradeplus kuveyt türk

Yatırımcı__009 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

s_arda ()

senin çok iyi üstat bizde 2.59 trade plus , tfx ise2.91

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı__009 ()

Hangi banka bu. ?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum