Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 06:06:45
EUR 34.9095 06:06:45
USD 32.5260 06:06:45
ALTIN ONS $2324.8850 06:06:45

Grafiği gönderen: hayri_klc

⭐⭐hayri_klc ()
Dolar

teknik olarak yön up ama soluklandı artık 6,620 üzeri vermedi, son atakları 6,56 geçmediği zaman
6,40 civarı sarkarak yenden güçlenebilir..
parça işlem

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

2BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

Dolar için hayri_klc yorumu (1 gün önce)
Konu: #19669467 Grafik detay ve yorumları

banka makası takılmaz isek full çıkış noktası 68-72 arası üstü açgöz olmaya gerek yok.
karı gören beklemede kalsın.

https://altin.in/hayri_klc

hayri_klc için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

parça çıkış her zaman iyidir, alırken de bende ufak çıktım geçen
up tamamlasın sarkacak, 45-50 arası daha altı oluşacak verilere bağlı

Asekan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asekan_ ()

merhaba Hayri abi. full tl geçtim arkada kaldım :) 6.4... lara geri çelkilme bekliyormusun. ? sence dolar alım verir mi. ? lütfen yardımcı olurmusun. tl kaldıkça zarar yazıyor..

2BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

banka makası takılmaz isek full çıkış noktası 68-72 arası üstü açgöz olmaya gerek yok.
karı gören beklemede kalsın.

0BeğenmedimŞikayet

Dolar5 ()

hedef kaç dolarda

0BeğenmedimŞikayet

Gadey ()

Sen adamsin seni dinlemeye devam sitenin tek gercek analizcisi

0BeğenmedimŞikayet

batmanlı72 ()

Aslında şuan benim için inmesi daha iyi ortalama dusurecem ve kademeli alıyorum aslında

0BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

banka makasına takılmaz iseniz iyi ,40lar işlem için iyidi,

batmanlı72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

batmanlı72 ()

Yani yarın için ne olacak düşer mi benim bı parca 6.59 aldım ama çoğunluk param tlde

1BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

@Gadey
çıkacak, bu hafta beklenen hedef oluşacak geçen hafta belirttiğim gibi güçleniyorç

0BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

70 için 56 üzeri kalışlar belirleyecek.
hafta başı yeni güç elde ederek devam ederse, rahat gelir.
38 kadar gerileyen dolar
30 civarı düşüşler 2 düşüşe saklanıyor olabilir. kalan parçalar hepsi banka makası hariç
65 üzeri satış

1BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

alt yorum devamı

6,40 altı sonrası yeni güç elde etti ama asıl çıkış yapması için bir kaç gün geçmesi lazım uzatırsa çıkışı aksi halde sürünerek 30- kadar sarkabilir,

alım için iyi konum olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Levent23 ()

Burdan yukarı tekrar 6 60 görürmü dersiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Gadey ()

Hayri usta kactan alim uygundur

1BeğenmedimŞikayet

hayri_klc ()

alt yorumda detaylı belirttim,

ons dalgalanma etkisi olabilir gram geri çekilme ile tekrar atağa geçer, 6,40 civarı bekleyin kademe almak istiyorsanız da..

0BeğenmedimŞikayet

erdemre ()

eline sağlık kardeşim . peki euro usd paritesi ne olur ?

0BeğenmedimŞikayet

world56 ()

Merhaba ben daha önceden 6.05 ve 5.73 ten dolar almıştım şimdi satayim mi yoksa bekleyeyim mi ve hesabimda 4 bin tl var 4 bin tl ne almamızı tavsiye edersiniz? Saygılarımla

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum