Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:54:03
EUR 34.8160 00:54:03
USD 32.4509 00:54:03
ALTIN ONS $2318.2000 00:54:03

Grafiği gönderen: senollkaan

[grafik d=12060_GR40za3d.jpg][/grafik]

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Düşüş mü bu

1BeğenmedimŞikayet

Penelope ()

Hocam tebrikler! Ama ons yükselmesini beklerken dolar yükseldi?

0BeğenmedimŞikayet

Tyana ()

Bu kadar kâri kacirdik ama

yyemliha için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yyemliha ()

Tebrikler dostum ne diyeyim başka

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

sonunda 3 nisan geldi düşecektir herhalde piyasalar çünkü zaten çıkıyordu

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hb5050 ()

ustad 3 nisan tamam ABD nin verileri ve diğer veriler ama bu ortamda ne kadar işler acaba

0BeğenmedimŞikayet

bbyrm3 ()

ne olcakmis bu 3 nisanda ne anca 3 nisan :D

0BeğenmedimŞikayet

Samsunsporr ()

Malum gün geldi

0BeğenmedimŞikayet

Kaçax ()

Yeşil kule daha uzun acaba yükseliş mi hangi ve yeşil olunca yükseliş demek teori üstüne teori :) Şenol bey kıymetli biri üzmeyelim arkadaşlar

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Ben sana uyduruyordun demedim neyse anlaşamadık kolay gelsin

Lokman6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lokman6161 ()

Fed kendi dedi bunu ben uydurmuyorm ekonomiyi iyi takip etsen bugün 11:30daki açıklamasını görürdün ztn

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ilhanusta ()

3 nisan muhabbeti ni cözemedim

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Neyse ne bence kesin olamdiktqn sonra hepsi boş veri ile ilerlemiyor şu an ayrıca ABD o kadar dolar sürdü doların şu an 5xxlerde olamasi lazım ama sonuç ortada yani demem şu an hiç bir şey verilere bakmıyor ve fiyatlamalari ni önceden yapar her daim

Lokman6161 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lokman6161 ()

3 değil 6 nisanı bekle

Gökhan77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gökhan77 ()

Ya arkadaş ne 3 nisanmis ayın ilk cumasi veriler var ama kimse düşük yada yuksek konusunda net bir şey diyemez sadece tahmin yani meşhur 3 Nisan bu Mayıs ayında 2si olur 5 olur yani her ay ilk cuma var

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Ons dusecwk demedi ki senolkaan yukselecek grafigi paylasti sonradan dolar dusecek digerleri cikacak diye grafik paylasti

1BeğenmedimŞikayet

efemes ()

ben kendisine soru sormadım sadece 3 nisanı merak ettiğimden 333 lere düştüğü halde almadım belki daha aşağı gelse alır ve bu tarihi beklemezdim ama 333 den aşağı gelmedi bende beklemede kaldım

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

10 gün önceden ons ya çok düşecek ya çok çıkacak konuşuluyordu bunun için al- sat yapmadan bugünü bekliyorum ne kadar doğru bilemem zaten çok düşseydi bugünü beklemezdim ama sonunda geldi bakalım ne olacak

musaelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Aksam aksam senol hocanin moralini de bozdular ki bir sey sorasin.

0BeğenmedimŞikayet

musaelik ()

3 Nisan da ne olcak

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

3 nisana dakikalar kaldı ve ben halen ne olacağını anlamadım kafamda düşüş olarak yorumladığımdan 330 dan beri hiç almadım 300 lere düştüğü hariç

0BeğenmedimŞikayet

Serdarex ()

Merhaba şenol bey, 3 nisan için yön tahmininizi yazabilir misiniz? Tl deyim şuan alım için fırsat bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Cem2693 ()

Hocam malum gün geldi çattı son bir yorumunuz var mıdır yarın ile ilgili full platindeyim nasıl bi yol izlesem sizce görsel yeşil ama?

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

ustanın önceki mesajlarına göz atarsan yükseliş beklediğini görürsün.

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Yükselmemi nasıl me diyo

Dreyup için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dreyup ()

usta selamlar 3 nisanin emareleri gözükmeye başladı

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

selamünaleyküm 3 nisan ne gibi bir beklenti var. Anlayamadım. Bir açıklama yaparmısınız

0BeğenmedimŞikayet

Ümitbtl ()

Bu gümüş içinde geçerlimi Acaba birde yön bellimi

0BeğenmedimŞikayet

fatih$egeli ()

Sen daha öncede 11 Mart mi yazmistin terste kalmış yine yazdın ama bu sefer yeşil yazmışım çıkacak demek ki :)

0BeğenmedimŞikayet

mim21 ()

onsun neden dusecegıne cozdum 3 nısan tarıhınde abd tdi (tarım dısı ıstıhdam verısı var) beklendıgı gıbı gelmeyecegı ıcın onsu asagıya cekecektır... temel analızzz tesekkur ederız senol hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum