Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0676 20:36:13
EUR 34.7188 20:36:13
USD 32.4969 20:36:13
ALTIN ONS $2300.4650 20:36:13

Grafiği gönderen: Kerembulut

Buyrun kararı da sizler verin bunların daha Elliot çalışmasını yapmadım çünkü önümüzü göremiyorum.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

aslında kısacası daha zaman var beklememiz gerekir.

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Sıradaki fedide atlatalım önümüzü biraz daha iyi görürüz diye düşünüyorum tabi bunun için öncelikli takip abd enflasyon verileri

Kerem_Bulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Benim için de şimdiden ürün toplama zamanı aşağı gittikçe kademeli ekleme.

Bu fiyatlar güzel fiyatlar bizler için.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bundan şüphen yok zaten 2023de mal toplama yılı olacak tahminimce

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

halving öncesi boğa başlayabilir halving ve sonra fiyarlar yeni tepelere olaşacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Yani 2024 havlingiyle btc kaç bine ulaşabilir yeni ath

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Bir de aşağıda ki 1. grafiğe bakınız arkadaşlar.

Şimdi yeni döngü için zaman sayıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

arkadaşlar altta ki grafiklerde 4. olan senaryolar yazılı senaryo 2 hüsran oldu
1. ve 3. senaryo gerçekleşti

şayet birinci senaryo dediğimiz yani 7400 yakınların da ya da biraz altın da dönüş yaparsa 11000 yakın beklentim var.

ama 3. senaryo gerçekleşirse dibi bende kestiremiyorum yalnız 5000 yakın ilk hedefimiz olur daha aşağısı 3000 aşağısı bile olabilir tabi böyle bir şey hiç beklemiyorum çünkü halving var BTC arzı azalacak talep çoğalacak ütün yetersizliği başlayacak elinde çok BTC si olanlar daha büyük fiyatlardan satmaya çalışacak arz talep meselesinden çok yüksek rakamlar bekliyorum.

ilk hedefimiz de 28000 Dolar üstü 48000 dolara yakın.

0BeğenmedimŞikayet

Saudi ()

Şu an bu arkadaşımızın dedikleri oluyor inanamadık ama gercekdende gerçekleşti bravo

3BeğenmedimŞikayet

Gözlerim_dolardı ()

Emegine saglik dostum fikirlerin guzel cogu bahsettigin seyler benimde takibimde fakat bir tane nokta var paylasiminda oda 3cu grafikteki obo. Boyun cizgisini kirarsa 6600 civari boyun cizgisi hedefi. Bu da son grafikte mavi cizgili son senaryona goturur.. benim yorumum obo donus formasyonudur ve trendin sonunda gorulur.. 10500de biz oboyu gorduk ve trend sona erdi 8400lere kadar dustuk 2k duzeltme sonra tekrar oboya girmek pek mantikli degil cunku zaten biz trendin sonunda oboyu yasadik 0.5 fibe kadar duzeltmesini yapt. Bence suan daha cok tobo olusumundayiz obo tepede tobo ise dipte olusur. Bu tobo makro tobo oldugu icin calistiginda 8klar 9k lar tarih olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

Bu çalışmaları kendi çalışmalarınızla karşılaştırıp hareketli ortalamalar, indicatörler, pivot noktaları, ve formasyonlarla güçlendirip yön belirleyebilirsiniz.

Anlık işlem yapacak arkadaşların tüm senaryoları hesaplaması gerektiğine inanıyorum ve kar al stop los kullanmalarını ona göre koymaları gerekir.

Dün gerçekleşen sert düşüşü tahmin etmeme rağmen güvenip short pozisyon açmadım çünkü long pozisyonu daha ağır basıyordu ve şu an herkes gibi bende tersteyim stop daha patlamadı ama patlaması an meselesi.

Gece CME açıldığın da bunu dünde yazdım sert bir düşüş olacak CME de ve büyük bir GAP oluşacak.

Bu GAP kapanmak zorunda tabi şimdi ki fiyat noktasından geceye kadar agresif hareketler sergileyip dünden bu saate kadar ki düşüşü kapatmazsa.

0BeğenmedimŞikayet

Fakğir ()

Pardon usta yanlıs oldu)

0BeğenmedimŞikayet

Fakğir ()

Senın dusuncen ne usta

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum