Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0640 09:09:24
EUR 34.7059 09:09:24
USD 32.5964 09:09:24
ALTIN ONS $2384.2500 09:09:24

Grafiği gönderen: _SOSYOLOG_

Merhaba değerli dostlarım hepinizin mübarek ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlar size ve ailenize neşe dolu bir bayram diliyorum.Bir çok kıymetli dostum ben yokken bildirim yollamış beni samimi bir şekilde duygulandırmıştır.Çok içten bir şekilde kendilerine minnettarlığını sunuyorum.Beni mahcup ettiler.

Öncelikle geçmiş yorumlarımda mevcut 5 ay önce ocak ayında attığımız grafik çalışmıştır.
Benim 1-5-9 cu aylar trend döngü tarihleri stratejimi duymayan kalmamıştır diyerek ayrıntılara girmiyorum.Grafiği “A” noktasında yani 1.ayda çizmiştik ve “B” noktası 5. Ayda başarı ile test edildi ve şimdi 9. Aya bir düşüş trendi başladı yani “C” noktasına bu noktada dönebileceği 3 basamak var C noktasının hangi sine kadar uzanacağı yapacağım çalışmalarla size ışık olmaya çalışacağım Sevgi ve Saygılarım

Buyrunuz grafik

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

TemkinliTrader ()

4.90 grafiğiniz işliyor mu hocam? Büyük düşüş başlamış olabilir

0BeğenmedimŞikayet

ibram_çavuş ()

Sizinde bayramınız mübarek olsun. Aramıza hoşgeldiniz.

0BeğenmedimŞikayet

kaptan_custo ()

Değerli @_SOSYOLOG_ hocam hoşgeldiniz. Nasılsınız? İnşaAllah iyisinizdir. Hocam Ağustostan önce olabilecek yükseliş beklentiniz 6.50-6.80 aralığımıdır

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz_ist ()

Selamlar ilerisi için öngörünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

@_SOSYOLOG_ hocam hoşgeldiniz.. Eksikliğiniz fazlasıyla hissediliyordu. Değerli yorumlarınızı özlemle bekliyoruz.. Sevgi ve saygılarımızla..

0BeğenmedimŞikayet

NICOTINE ()

buyuk dalga var bayram sonrasi bence. cikis dalgasi

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Hocam hosgeldiniz grafik anlamayanlar için düşüş nereye kadar gider...

0BeğenmedimŞikayet

Adves ()

Değerli üstat nerelerdeyediniz umarım sağlığınız iyidir

0BeğenmedimŞikayet

Kartal2015 ()

Hocam selamlar nasilsiniz sizin 1_5 ay 6.30 testi 5-9 ay bunalim 9-1 ay 4.80 testi gibi bir yazili beyaniniz vardi bu yorumunuz iptal mi

6BeğenmedimŞikayet

Başkan35 ()

iyi bayramlar c dalgası A dalgasının altına gelemez

2BeğenmedimŞikayet

Scroll ()

Sansasyonel çalışma. Ilk defa görüyorum tarihsel bir calışmayı. Bu grafiğin işaret ettiği rakamlar için kesinlikle 400de geri adım hatta iptal ve ilaveten Mb faiz arttırımı ya da ekonomik ek önlemler mi düşüncenizde var.
Çünkü olası yaptırımda farklı boyuta ve yöne gidecektir grafiğin isaret ettiği yerler.
Teknik oluşurken; siyasi gündem ve ekonomik verilerle birlikte şekillenir, teknigin icerisindedir. O yüzden sordum. Yoksa siyasi gündemden arındırılmış bir çalışma ve tahmin mi bu.

1BeğenmedimŞikayet

mahals25 ()

Hoş geldin üstadım

0BeğenmedimŞikayet

abb ()

Usta basimiza ne geldiyse uretmeyip, ucuz dolar ile ithal ettiklerimizden geldi. simdi dolar 4 leri gorurse ulkenin hali nice olur?

1BeğenmedimŞikayet

dt_met_20 ()

Değerli SOSYOLOG hoşgeldiniz sizi tekrar görmek güzel, iyi bayramlar selamlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum