Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0662 02:23:58
EUR 34.6509 02:23:58
USD 32.4761 02:23:58
ALTIN ONS $2322.7100 02:23:58

Grafiği gönderen: Traderizm

⭐⭐Traderizm ()
Dolar

Yorumlar (43)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Anarkh07 ()

Yaşadığımız olay "e" dalgası mıdır hocam?

3BeğenmedimŞikayet

poker_face ()

Tebrikler, güzel analiz etmişsin.

0BeğenmedimŞikayet

Dünya_işi ()

GRAFİKLER çok güzel. Ekim ayı ilk 15 gün beklentiniz nedir? teşekürler

3BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

Hatta teknikçi arkadaşlar sol alttaki 2 grafiğe de baksınlar, daha c, d ve e dalgaları gelmeden çizilmiş olduğunu da anlayacaklar. Tam olarak ben ne istendiğini cidden bilmiyorum. Ben de bu tahminine göre yatırım yapıyorum tutmuyorsa engelle hahaha tutmadı diye erol taş gülüşü niye.

2BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

Milleti zarar ettirdiler şimdi yazmıyorlar denmiş : )
Cidden üzülsem mi bilemedim.
Alt yorumda kur 6.33 iken mor renkli ema bile buluşacak (6.08) demişiz. Oraya kadar alım önermediysem nasıl zarar ettirdim ben çözemedim.
Söylediğim gibi olmaya da bilir, bant çok geniş, bir tahmin demişim.

Kardeş bu bir tahmin.
Sen de yaz bedava.

0BeğenmedimŞikayet

Faikakgn ()

Yani yenibir dalga baslayacak dolar 6. 08 lere kadar düşebilir fakat 7 - 7. 20 lere gidecek dalgalar göreceğiz doğrumu anlamışız hocam

4BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

son attığım grafiğe bakanlar alt yorumdaki grafikle karşılaştırsınlar.
YTD elbette

0BeğenmedimŞikayet

frhnsr ()

üstad emeğine sağlık. Aynı şeyi bende düşünüyordum dile getirmişsin çok güzel olmuş. EW ana kurallarını yanlış bilir ve yorumlarsan sayımlar çok ciddi kayıplar doğurabilir. Eğitim niteliğinde bir uyarı yapmışsın. teşekkür ederim

10BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

alt yorumdaki e dalgası tamamlanmış görünüyor.
şimdi 6. 32 ve 6. 43 üzeri trendin döndüğünü ve 5. dalgada olduğumuzu teyit ettiğimiz yerdir.
tamamen teknik bir tahmindir.
herkese bol şans.
YTD

1BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

alt yoruma bugün bakarsak beklentide herhangi bir değişiklik yok.
ve şimdi gözler ovp'de canlı yayında.

herkese bol şans

0BeğenmedimŞikayet

casper080 ()

anlamadıgım e dalgasının sonunda neden ibre yukarı boyle bir kural mı var ? bilmediğimden soruyorm yanlıs anlama?

0BeğenmedimŞikayet

Dolarcıbey ()

Hocam şuan hangi dalgadayız

0BeğenmedimŞikayet

Kayaaygun ()

Hocam e dalgasinin varip donecegi aralik kac civarlari yoksa belirsizmi

0BeğenmedimŞikayet

accemiiiii ()

ben de o aşağıya kırma olasılığını düşünüyordum, 5. 70 ler burada gelebilir ama extradan temel olumlu haberlerle düşecektir diye düşünüyorum, kendi başına düşme şansı düşük ytd

1BeğenmedimŞikayet

BlackGhost ()

Tabi bunlar normal şartlarda geçerli değilmi usta yoksa çıkar bi babayiğit bi 10 milyar dolar basar veya bi 10 milyar dolar çeker sonra grafik formasyon hak getire emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Acntrk ()

Süper çalışma tez resmen. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Sonuç terste kalmak maharet ister istiyor galiba ya da sabri sonu selamettir (terste olanlar icin)

6BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

Alt yorumdaki e dalgasına gitmeyip, buradan tepki alırsa düzeltme kalıbı abcde değil ABC şeklinde olur. Ve yükselişten sonra C çok derin bir yere düşer. Bunu söylemek için erken. Önce bu kalıpta hareket etmediğini teyit edelim. @enesil

0BeğenmedimŞikayet

al_per ()

ABCD üçgeninin çıkışı inşaallah 4 tür hocam

0BeğenmedimŞikayet

ozsentorna02 ()

Sizce e dalgası basladimi

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Hocam 6. 40 tan tersteyim ortalamayı düşürmek için nerden alsak beklesemmi acaba

0BeğenmedimŞikayet

fth1234 ()

türkçesi nedir hocam

0BeğenmedimŞikayet

yavko ()

grafık nasıl eklıyoruz yardımcı olabılırmıısın ? tskler

0BeğenmedimŞikayet

nisaars ()

Ben grafikten anlamiyorum arkadas bana duz mantik ne olur ne biter yazarmisin

0BeğenmedimŞikayet

boogie_man ()

Çok açıklayıcı olmuş hocam elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ankamal ()

Elinize sağlık @Traderizm sizce ovp ve daha sonra fed bu gidişatı nasıl etkiler

0BeğenmedimŞikayet

philo ()

Ayrıntılı bilgi için teşekkürler, emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

EfsaneGeriDöndü ()

Kısacası en fazla 6. 13 e kadar düşer sonra gideceği yere kadar gider :)
Ben e dalgasının dibini böyle görmek istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

OrhanTos61 ()

Hocam 6, 41 den tersteyim öneriniz nedir grafikten pek anlamıyorum?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum