Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 10:41:56
EUR 35.0951 10:41:56
USD 32.2840 10:41:56
ALTIN ONS $2384.1000 10:41:56

Grafiği gönderen: gnlde

herkese günaydın Hayırlı günler, Dövizi olanlara bol kazançlar.

Grafikteki 6, 47x gerçekleşti. Değerlendirebilen varsa hayırlı olsun. ytd.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

gnlde ()

Çok arama @Ufk_Bilişim yorulma diye etiketledim bak alt yorum.

1BeğenmedimŞikayet

gnlde ()

Alt yorum. En üst değer de görüldü tepki geldi bunu da yukarı kırarsa bundan sonrakileri yazmayacağım.

ama gram bu geceyi 230 altında kapatırsa sağlıklı düşüş ihtimali var. yoksa durum vehametini korur. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

MNKS ()

Helal olsun ne diyeyim teknik hikaye diyenlere gelsin...
Ben çok grafik görüp kafam karışınca teknik hikaye derdim ta ki sizinkileri görene dek... şimdi ise grafikde destek rakamı olmadığı için napılacağı konusunda hiç bir fikrim yok
Sizden al- sat- tut yorumu istemiyorum @gnlde
Bugün değişik bir gün malum toplantı vs. Var adrenalin bol zaten sabh kuru görünce ülke adına üzüntüden başıma ağrı girdi inanın... herşeyin hayırlısı olur inş.
Hakkınızıda helal edin lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Egea ()

Hocam ne aldiriyorlar ne sattırıyorlar çiksa ne olacak:)

0BeğenmedimŞikayet

Pinky_ ()

şimdi ne diyor grafik tekrar 6 üstü görür mü

0BeğenmedimŞikayet

elbeyli58 ()

Hocam bu dovizler neden bu kadar yukseldi :(((

0BeğenmedimŞikayet

Eso83 ()

Şu an beklentiniz nedir hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum