Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0856 05:59:38
EUR 34.9791 05:59:38
USD 32.1981 05:59:38
ALTIN ONS $2417.3400 05:59:38

Grafiği gönderen: ElitTurk

ElitTurk ()
Dolar

DolarTL 4 saatlik grafik! [ Yatırım tavsiyesi değildir ] Görme amaçlı

Likeları eksik etmeyin:)

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dolar3876 ()

Elit turk hocam yoksunuz yorumlarinizi merak ediyor ve bekliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

çaylak50 ()

Hocam Selamunaleyküm,
Dolar nereye gider bu seviyelerden 4, 67 den terteyim az Bi kar ile çıkayım mı ne önerirsiniz. Söylediğiniz her şeyde sorumluluk şahsıma aittir. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

ibrahimsezer ()

Hocaaa nerdesin

0BeğenmedimŞikayet

Özgür3838 ()

Mustafa Bey kardeşim, 4. 71 den tersteyim. Ne tavsiye ediyorsun? Bekleyelim mi yoksa 300- 500 tl zararla çıkalım mi?

0BeğenmedimŞikayet

Özgür3838 ()

Mustafa Bey kardeşim, 4. 71 den tersteyim. Ne tavsiye ediyorsun? Bekleyelim mi yoksa 300- 500 tl zararla çıkalım mi?

1BeğenmedimŞikayet

TÜRK_0658 ()

Saatlerdir gözümüz yolda kaldı:)))

0BeğenmedimŞikayet

TÜRK_0658 ()

Hocam tl de önümü göremiyorum nereden gireyim dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Keremkerem34 ()

Hocam ne yapmam gerek 4. 6460 dolar aldım elimde tl de var Öner'iniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

By67 ()

Elit türk hocam ful tl deyim ne önerirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

SEROYEN ()

Hocam destek ve dirençler videoda verdiğiniz gibimi yoksa değişim vardı

0BeğenmedimŞikayet

betulbstn ()

Neden cıkmıyor:/

0BeğenmedimŞikayet

bydolarx ()

Tavsiyeniz nedir ben 4. 85 girdim, ve düşmeye başladı fırsat diyip tl geçeyim mi

0BeğenmedimŞikayet

Turkuaz_7 ()

hocam mrb. Öncelikle teşekkür ederim. Bir süredir takip ediyorum. Sayenizde acemi olmama rağmen kazanıyorum. Videolar da oldukça eğitici. sizin tavsiyenizle parçalı alımlarla paramın % 55 iyle ort. 4. 50 yaptım. Dün düşüşü yakalayamdım. videolarınızı düşününce dalasım var buralardan. Ama fullesem mi? parçalı mı? Ne dersiniz? :)

0BeğenmedimŞikayet

dursunk79 ()

Hocam iyi günler yorumlarınızı takip ediyorum acemiyim :)ben doların bir bölümünü 4. 76 dan bir bölümünü 4. 62 den aldım şuan 6- 7 bin tersteyim yardımlarınızı bekliyorum :))

1BeğenmedimŞikayet

tuberist ()

hocam önümüzdeki 2 saat nereye gider dolar? Fed'e elimizde dolarla mı girelim?

0BeğenmedimŞikayet

Tyroon ()

Şu grafiğe bir yorum yapayım ben de. İkili dip görüldü arkadaşlar. 4. 45 'lerde iki kez. İkili dipten sonra yükseliş başlar. 4. 6xx seviyeleri de bize gösterdi yükselişi. Bundan sonra bir miktar omuz olarak dalgalanıp yukarı devam etme ihtimali yüksek. Hiçbir formasyon %100 doğrulukla çalışmaz ancak ikili dip formasyonunun güvenilirliği yüksektir. Formasyon yönü söyler rakamı değil bu arada.

0BeğenmedimŞikayet

clipper ()

hocam 15 dk lıklarda flama görüntüsü mü var?

0BeğenmedimŞikayet

avvare ()

bunun anlamı ne, tekrar pik mi yapacak yoksa düşme eğiliminde mi

0BeğenmedimŞikayet

yuc71 ()

hocam bu cahil de anlamadı 4. 60 ı mı bekleyelim yani

0BeğenmedimŞikayet

Çörek_Adam ()

hocam biz cahiller için şu grafiği birde yorumlasanız :)

0BeğenmedimŞikayet

osmanseker45 ()

Sen mutlu oluyoruz reis =)

0BeğenmedimŞikayet

SpoRTMeN77 ()

4 saat içinde 4. 70 i geçecek o zaman?

0BeğenmedimŞikayet

SpoRTMeN77 ()

4 saat içinde 4. 70 i gecek o zaman?

0BeğenmedimŞikayet

sedo3458 ()

Mor çizgi güzelmiş :))

0BeğenmedimŞikayet

İsobey68 ()

Burada anlatılmak istenen nedir hocam?

0BeğenmedimŞikayet

znm ()

4. 693 tersteyim ne diyor grafik beter ol diyor mu :)

0BeğenmedimŞikayet

amazing ()

Hocam suan alalimmi

0BeğenmedimŞikayet

korfezli ()

Su grafiklere aciklama istiyooruuz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum