Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:46:34
EUR 34.9839 21:46:34
USD 32.2051 21:46:34
ALTIN ONS $2414.8350 21:46:34

Grafiği gönderen: Vendetta_

Merhaba arkadaşlar. @kayabaşı dostum çıkmıyor o yazı , neyse sonra paylaşırım. Ons bazlı fiyatlamada belirttiğin sıkışmayı ben de takip ediyorum. Bence bu seviyedeki direnç yeterince zorlanmış ve yıpratılmış olabilir.

Normal koşullarda bir önceki dalgalanmada bu seviyede ons uzunca bir süre sıkışma yaşayıp aşağı kırmıştı. Devamında kademe desteği olan 15, 6 usd den tekrar kırIlıma noktası olan 17, 1 usd ve üzerine kadar tekrar sıçrama yaşandı . Şu anda ons bir öncesi sıkışma bölgesine göre aynı seviyede tekrar bir sıkışma bandına girdi.

Şimdi bu noktada benim düşüncem sıkışmanın bu sefer yukarı kıracağı yönündedir.

Çünkü ons zaten bu seviyedeki sıkışmayı bir önceki büyük dalgalanmada yeterince zorladı . Sıkışma sonrası seviyeyi kıramayıp düzeltmesini yaptı ve çok hızlı bir şekilde tekrar aynı noktaya çıkmasını bildi. Bu seviyedeki direnç. bence yeterince yıpratıldı. Ben yukarı kırılacağını düşünüyorum. Daha önce belirttiğim 18, 3- 18, 5 usd hedefine yöneleceğini hala düşünüyorum. Olursa yanılırsak stop yaptığımda belirtirim.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

3BeğenmedimŞikayet

Vendetta_ ()

Kritik noktalarda psikolojik destek şart :) İllaki gözünüzle göreceksiniz değil mi ? Ancak öyle inanırsınız . Neyse ben geriden izlemeye devam edim.

1BeğenmedimŞikayet

Vendetta_ ()

@altin_takipçisi . Benim düşüncem ektedir. Ben şu anda % 100 gümüşteyim. % 90 lık kısmı 2, 088 TL den % 10 luk kısmı 2, 066 TL den. Sadece alım satımlarımı yazıyorum. Kimseye alın satın diyemem.

0BeğenmedimŞikayet

sekoset ()

Dostum selamlar. Ben 1/2 ye dusurdum elimdeiki gumusu. Cunku sattigim parcayi 2. 0961 den almistim. Maloyetine de sattim ama elimdeki diger iki parcayi gecen dususunde gercekten en dibinden aldim. Su an satsam yine kardayim. Fakat senin gibi ben de gumuse inaniyorum. Bu kerata cikacak yav.

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Merhaba hocam gumus alimi icin erkenmi burdan almimnyapilirmi

0BeğenmedimŞikayet

keyhusu ()

Sayın hocam yaptığınız teknik analize katılıyorum önümüzdeki hafta sıçrama yapıp 18, 3xx seviyesinden yine 17. 9xx bir düzeltme yapıp yükselmeye devam edeceğini bekliyorum. Bu yıl metal yılı olacağını onslar Aralıkta teyit etti. Çalışmalarınız için teşekkür eder. Saygılar sunarım..

0BeğenmedimŞikayet

kayabaşı ()

Dostum grafiğin için teşekkür ederim. Emeklerine sağlık.
DXY 103, 85- 70, 73 arasındaki fibo 0, 5 oranı 87, 27 destek konumunda.
DXY düşüş kanal direncini 89, 65 seviyesini aşamadı.
DXY aylık göstergelerde RSI 36, 61 seviyesinde.
Gümüşte fincan formasyonu, elmas formasyonu oluşursa...
Bunların hepsi bir arada gerçekleşirse grafikteki sıçrayış olur.
Sen her zaman bir şey söylersin, sonuna kadar formasyonu godomanlar zorlar.
Dikkat edersen senin sevmediğin TOBO formasyonu da var. Ortada V'ye benzer bir baş, tanlarda omuzlar.
Hayırlısı diyelim dostum. Fikir alışverişinde bulunuyoruz, beklentilerimizi dile getiriyoruz. Nasip meselesi.
Klavyenin tuşları eskimesin:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum