Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0858 07:20:49
EUR 35.0541 07:20:49
USD 32.2629 07:20:49
ALTIN ONS $2377.6550 07:20:49

Grafiği gönderen: v_for_vendetta

Merhaba arkadaşlar 95 dxy seviyesinde iken daha önce dxy hakkında esaslı bir fikir değişikliğine girdiğimi belirtmiştim. Bence dxy 103, 60 seviyeden gelen kademeli düşüş devam edebilir.

Ons bazlı gümüşte 16, 8 desteğinin kırılması şartı ile 15, 6 ile 15, 8 usd nin test edileceğini defalarca belirttim. Ama bu destek şimdilik kırılmadı diye yineledim. Ben bugün 17, 05 usd ile 17 usd aralığından iki kademe alım yaptım. Kimseye alın veya satın diyemem . Şayet 16, 8 desteği hacimli kırılırsa ve kırıldığından emin olursam stop yapar bir alttaki destekten alım yaparım. Bugünkü hareketle birlikte 4 defa desteği test etti ama kırılmadı. Bu da beni alıma yöneltti. Ama ons bazında ister bu kademe desteği olsun ister alt kademe desteği olsun dönüş noktası yaklaşıyor.

Yorumlar (4)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

v_for_vendetta ()

Dostum ons bazlı gümüş ve altın histogramı haftalıkta negatif dipten dönüyor bence. Ben bu dalgalanmayı uzun süredir bekliyorum bu sefer zorlayacağım. Zaten stop noktamız belli 16, 8 usd . Üzerinde kaldığı müddetçe sınırları zorlayacağım. Boş ver shortları şimdi :)

1BeğenmedimŞikayet

kayabaşı ()

Grafiklerin teşekkür ederim. Açıklamalar güzel. Emeklerine sağlık. Nasılsın dostum?

1BeğenmedimŞikayet

DarKDayS ()

dostum alım yapmışsın hayırlı olsun :)
ons konusunda orta uzun vade aynı düşüncede olmak güzel :)
ayıdan boğaya döndün sende yani :)

2BeğenmedimŞikayet

sekoset ()

@v_for_vendetta dostum selamlar ben de seninle gunus konusunda ayni fikirdeyim ancak ben uygulama olarak farkli bir yol sectim once TL ile dolar aldim. Bugun 17. 00 dolar civarinda olan gumusun Dolar 4. 00 TL ustune ciktiginda dolar bazinda 15. xx sevilerinde olabilecegini hesap ettim. Fed sonrasinda dolari TL olaral degil direk gumuse gecerek gederlendirmeyi. Subat gibi de gumusten TL ye cikmayi planladim. Biraz karmasik oldu bu plan ama sonunda TL olarak cok daha karli olacagimi dusunuyorum. Sen ne dersin bu plana, ciddi soruyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum