Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:32:45
EUR 34.9839 23:32:45
USD 32.2051 23:32:45
ALTIN ONS $2414.5450 23:32:45

Grafiği gönderen: v_for_vendetta

Merhaba arkadaşlar.

Alttaki yorumda dxy hedeflerimi belirtmiştim. DXY de yaşanacak artışın dolar TL yi destekleyeceğini bunun temel nedeni olarak fedin ilerleyen süreçte kademeli faiz artışına devam edeceğini ana neden olarak belirttim. Bir diğer ciddi neden de fedin elinde bulunan mortgage tahvilleri ile hazine tahvillerini piyasaya süreceğini , bunun sonucu olarak tahvil fiyatlarının düşeceği ve tahvil faizlerinin artacağını vurguladım.

Gelinen nokta dxy 97 seviyesine kadar düşmüş durumdadır. Benim düşüncelerimde bir değişiklik bulunmamaktadır. Şu anda alt yorumun gerçekleşme ihtimalini zayıf gören arkadaşlar olabilir. Ama benim düşüncem bu yönde. Yanıldığımız nokta düzeltmenin derinliği boyutunda olmuştur.

102, 40 dxy seviyesi test edilene kadar ara veriyorum. Şayet test edilmezse demek ki ciddi yanılmışımdır. Yapmış olduğum yorumlarında bundan sonra hiç bir faydası olmaz demektir. O zaman hakkınızı helal edin. 102, 40 dxy de görüşmek üzere.

Yorumlar (3)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Knox ()

Merhaba dostum, nasılsın?
Bu dxy aylık düzeltme yapıyor, 94- 95 lere kadar sürebilir..
97. 86 altında kaldığı sürece bu seviyeleri getirebilir durumda..

0BeğenmedimŞikayet

AslanBaşak ()

@v_for_vendetta kardeşim iyi akşamlar. Ben senin yorumlarını tespitlerini kendimce doğru buluyorum. Eminim ki sen haklı çıkacaksın! Yorumlarını bizler için eksik etme. Her gün gelsen yazsan çok güzel olacak, ara koyma. Kendine iyi bak.

1BeğenmedimŞikayet

Forextime ()

Şu anki piyasa fiyatlamaları hiç normal değil, pariteyi bir ayda 1. 06 dan 1. 12 getiren bir nedende yok. fed'in faiz arttırımından va geçirecek kötü bir veri setide yok. pariteler üzerinde spekülatif hareketler var. amaç ise tamamen satış emirlerini temizlemek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum