Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0861 04:49:41
EUR 35.0722 04:49:41
USD 32.2684 04:49:41
ALTIN ONS $2377.6400 04:49:41

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın

dolarda 50 ile 100ma nin kesismesi negatiftir ama o rakami gormeyecegi anlamina gelmez...
suan yon asagi dogru olup macd nezaman asagda kesismesi basarir ve cikarsa yukselis beklenir.yillik dusus rakami 3.50dir.trend donusum yeri 3.50/51dir destekte aynidir.3.49 kirilirsa uzun vadeli dusus gerceklestirecegine isarettir kisa vadede kiralacagini dusunmuyorum...asiri satis yemis bir dolar var ben olsam gozum kulagim 3 ve 7 mayista olur ve 3.65 beklerdim...2 hafta verdik bakalim 2 hafta sonra ne olacak?

gumus ve dolarin kaderi ayni ikisisde asiri satis yedi
haftaya 17.50 kapanisi yaparsa olumlu bakilir..dokunup duserse dusus devam eder.bukadar satis yemis emtia 2 hafta icinde yukselmek ister bence..
daha onceki grafiklerde genis olaraka anlatim vardir..17 ve 16.80 altini dusunmuyordum diye yazmistim...

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

8BeğenmedimŞikayet

guliz ()

için guliz yorumu (2 hafta önce)
dip birsey yoktur 3. 38 de var 3. 48de var. suanda 3. 55 uzeri ancak olumlu olup alti 3. 5558, 3. 5351, 3. 5132 hedefinde olur.

https://altin.in/guliz/17
çin guliz yorumu (2 ay önce)
dolar 3. 56 kirmazsa alinir dip 3. 50/51 uzun vadedeki beklentim idi gelirmi gelmez mi bilemem ama haftaya yukselise baslamasi gerekebilir... direnc 3. 62dir

https://altin.in/guliz/37

dip 3. 50dir bu degismez ama tepki yukselisleri gelebilir... bu dolar bollinger tepel3rini asamiyor ve her yukseliste 10 15 kurus yukselip bolingere takilip dusuyor... suan bollinger dibindeyiz... daha once grafikte belirtilmisti
https://altin.in/guliz/7

3. 85gen beri bollinger tepelerinde satilir dedigimiz dolarda hedefe geldik sayilir. suan gunlukte yine 144 emadayiz degeri 3. 5013tur.. 144 ema 3 kez gordu denedi ve kiramadan yukari cikti. peki bu kez de aynisini yapacakmi yoksa 200 ema 3. 44e mi gidecek ? suan kanalin dibindeyiz 144 ema 3. 50 obemli. halen yukselis bandi bende belirmedi ama bence az kaldi demek istiyorum. bu hafta icin sat sinyali var. sat sinyali oldugu zaman genelde satis firsati verir. eger satis firsati verirse oncelikle 31 mayista kirdigi 3. 5370 rakamini gormek isteyecektir. eger uzerinde kalip 3. 54 kapanisi yaparsa biraz umut dogar. suan gunluk haftalik halen negatiftir.
bu yilin dususu 3. 50 oldugunu belirtmistik bundan sonra grafikteki degisimleri yazacaz. gorulmeyen son destek 3. 4857dir...
simdi yorum yaptigim asagdaki grafigi inecelemenizi orda yazilanlari tekrar okumanizi istiyorum. orda 3. 65 hedefi vermistik 3. 64 gorup dustu. ve sadece alt desteklerden 3. 51/3. 50/3. 48 den bahsettik.. baskada yukselis hedefleyemedik. orda yazilan rakamlar 3. 50 ve 3. 48in onemi anlatilmaktadir

14BeğenmedimŞikayet

guliz ()

@aslan basak oncelikle gecmis olsun durumunuzu cok iyi anliyorum fakat ben asagdaki grafige gore dediginiz gibi dolar 3. 63 degil 3. 54 idi bunun altinda 3. 51 riski oldugunu ve trend donusumu oldugunu orayi gorup yukselebilecegini kesismenin negatif oldugunu ama 2 hafta sure tanirsaniz 3. 65 hedefi verdigimi aciklikla yazdim.
peki sonra neler oldu?
dolar 3. 5156 gorup 3. 6270 gordu o kesisme yeri 50sma 3. 65 iken degeri 2 haftada 3. 63e dustu ve asamadi gecemedi. bunu hafta sinu acikladim.. sonra bearish harami denilen mumun olustugunu sitede grafikle paylastim bunun kuru dusurebilecek gucte oldugunu siresi 1 gun oldugunu yazdik. 3. 63 gecemedigi surece negatif oldugunu yazdik. bende kirar diye unutluydum ama kuramamis destek direncleri izlemeniz gerekmekte 2 gundur destekler calisiyor.
haftalikta macd yonu asagi diye yukselisler cok zayif kaliyor. simdi 3. 5560 uzerinde kalabilirse yukselir kalamzsa 3. 53 kirmaya deneyebilir. 3. 53 destegi onemli yukarda 3. 5560 direnci. hepinize bol sans biraz rahatsizim

6BeğenmedimŞikayet

guliz ()

5Gram Altın için guliz (1 hafta önce) Cevap yaz

dolarda 50 ile 100ma nin kesismesi negatiftir ama o rakami gormeyecegi anlamina gelmez...
suan yon asagi dogru olup macd nezaman asagda kesismesi basarir ve cikarsa yukselis beklenir. yillik dusus rakami 3. 50dir. trend donusum yeri 3. 50/51dir destekte aynidir. 3. 49 kirilirsa uzun vadeli dusus gerceklestirecegine isarettir kisa vadede kiralacagini dusunmuyorum... asiri satis yemis bir dolar var ben olsam gozum kulagim 3 ve 7 mayista olur ve 3. 65 beklerdim... 2 hafta verdik bakalim 2 hafta sonra ne olacak?

https://altin.in/guliz

3BeğenmedimŞikayet

guliz ()

@AslanBaşak hafta sonu paylastigim grafik ve aciklamasi asagdadir. cumartesi paylasilmis diye okunmamis olabilir o yuzden pazar gecesi kopyalayip tekrar paylastim. 3 mayis carsamba fed 5 mayis cuma issislik verisi 7 mayis fransa ref beklenmeli. bunlardan once yukselis beklenmez diye acikladim.. asgdaki yaziyi okumanizi anlamadiginiz birsey varsa sormanizi isterim..

11BeğenmedimŞikayet

guliz ()

suan yon asagi dogru olup macd nezaman asagda kesismesi basarir ve cikarsa yukselis beklenir. yillik dusus rakami 3. 50dir. trend donusum yeri 3. 50/51dir destekte aynidir. 3. 49 kirilirsa uzun vadeli dusus gerceklestirecegine isarettir kisa vadede kiralacagini dusunmuyorum... asiri satis yemis bir dolar var ben olsam gozum kulagim 3 ve 7 mayista olur ve 3. 65 beklerdim... 2 hafta verdik bakalim 2 hafta sonra ne olacak?

gumus ve dolarin kaderi ayni ikisisde asiri satis yedi
haftaya 17. 50 kapanisi yaparsa olumlu bakilir.. dokunup duserse dusus devam eder. bukadar satis yemis emtia 2 hafta icinde yukselmek ister bence..
daha onceki grafiklerde genis olaraka anlatim vardir.. 17 ve 16. 80 altini dusunmuyordum diye yazmistim...

https://altin.in/guliz

1BeğenmedimŞikayet

guliz ()

burdada gunus ve dolar gragik ve aciklamasidir bosu bosuna sormayiniz fikrim asagdadir... 3 mayis fed 7 mayis ref. ve cuma gunlu vero onemli onumuzdeki hafta en onemli haftalardan biridir... bol sans ve sabir diliyorum..

2BeğenmedimŞikayet

guliz ()

@fakir_trader ema degil sma ma kullanildi ondan degisik gorunuyor. simple kulandim.

0BeğenmedimŞikayet

guliz ()

grafik ve aciklama gormesi. mumkun olan destekler ve yukselis olursa neresi. 3. 5511 ve 3. 5670 en cok gorebilecegi rakamdir ama bu rakamlarin pek anlami yok. yulardaki aciklama onemli
@fakir_trader

0BeğenmedimŞikayet

gurbet ()

Güliz ablamız ons neolur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum