Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 01:39:24
EUR 34.7748 01:39:24
USD 32.4684 01:39:24
ALTIN ONS $2337.9850 01:39:24

Grafiği gönderen: guliz

⭐⭐⭐guliz ()
Gram Altın
arkadaslar bu saatleede bet sorunu yasiyoruz gece kapanisini gorup soylemek daha iyi ama evet yarin 3.69 gormesi gerek.asagda ne var soran var suan 50 emadayiz 3.6596 kitilmadigj surece 3.69 gorulebilir...
asagdaki grafikte bollinger tepesi daha once gorulen 3.74lee tepe yeriydi ve bu dolar her defasinda orayi asamiyor.bollinger dibi 3.57/8 gercekten derin derin dusecem derse oraya gelir.bollinger ortasi 3.6536 bugun kiracagini sanmiyorum...yarin 3.69 gormek dilegiyle...

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

üçüz ()

güliz hanım hayırlı günler 2011 yılındandanberi bekliyorum ne a al sat yapamadı gayrimenkul alsaydım 2 e katlardı 1. 225 gr la şu anda ne yap malıyımbilemiyoru söylendiler gibi 160 mı beklemeli seçim zamanı 152 153 satmalımıyımlütfen <<<

13BeğenmedimŞikayet

guliz ()

3. 69 hedefi gerceklesmistir...

0BeğenmedimŞikayet

tallaz4478 ()

Abla sen bu grafigi hangi program kullaniyorsun ir yardimci olsan se i iriz

0BeğenmedimŞikayet

Olumlu_Düşün ()

Güliz hanım, ons için 1248 ler görünmüyor mu ? Full tl deyim. Gramdan 144 den çıktım. Ben çıktım gramda çıktı. :) moralim acayip bozuk biraz düşeceğine dair olumlu disunmek (umut) istiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Cennetim ()

Dolar TL detaylı nereden giriş yapmanızı tavsiye edersiniz. güliz abla

0BeğenmedimŞikayet

altın_zengini ()

3. 69 gördüğünde cikalim mi kar var iken guliz hanim yoksa yine 3. 74 der mi ?

0BeğenmedimŞikayet

serdarsa ()

Bu altin bu ay 160 gòrecek mi abla gaybi Allah bilir de fikrin nedir profilim de yorumlar var gerci

0BeğenmedimŞikayet

chchen ()

Güliz hanım merhabalar 3. 62den almış olduğum doların satış fırsatını kaçırdım zarara girmeden cuma gününe kadar çıkmalı mıyım beklemelimiyim @guliz

0BeğenmedimŞikayet

Mazda ()

umarım 69 gelir yarın :(

0BeğenmedimŞikayet

golden_boy ()

3. 6596 kırıldı güliz hanım

2BeğenmedimŞikayet

fakir_trader ()

Guliz abla ağzımdan aldın.
3. 6590 civarı güçlü bir destek var. az önce test edildi.
Oradan 3. 69 gitme ihtimali yüksek olsada 3. 6230 hedefli çalısıyor. ytd
Şöyle olabilir burdan 3. 69 yükselip 3. 6230 inebilir

0BeğenmedimŞikayet

mlkrc ()

@guliz Merhaba Güliz hanım size birşey sormak istiyorum. Ben bu işi öğrenmek istiyorum anladım ki bu işler bilmeden olmuyormuş sizin de dediğiniz gibi.. hakikaten çok kaybım var ve şu anda hiçbir işlem yapmıyorum biraz internetten araştırdım ama çok değişik bilgiler var. Nasıl bir yol izlemeliyim? Nereden başlamalıyım? Biliyorum çok yoğunsunuz ama yardımcı olursanız çok minnettar olacağım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum