Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0857 07:58:42
EUR 35.0566 07:58:42
USD 32.2659 07:58:42
ALTIN ONS $2378.9800 07:58:42

Grafiği gönderen: Umtce

Umtce ()
Dolar
Biraz sonra paylaşacagım grafik YATIRIM TAVSİYE DEGİLDİR
Elliott Dalga Teorisidir :)
Takip amaçlı paylaşıyorum.
İsterseniz dalga geçersiniz İsterseniz Elliott dalga teorisi nedir internetden açıp ögrenirsiniz.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Traderizm ()

ve aradığım grafiği buldum. alt yorumdaki grafiğe bakalım arkadaşlar hep beraber.
şu anda kırmızı dalga hareketinin tepe noktasındaysak gittiğimiz nokta anlatmak istediğim yer. 5 itki dalgasının 4. düzeltmesine de denk gelen yer olan 2. 96
@BEYAZ_ATLETLİ_ anlatmaya çalıştığım şeyin grafiğini buldum ve 8 ay önce çizilmiş :)

0BeğenmedimŞikayet

ElitTurk ()

yalnız grafik tam oluşmamış o zaman. Şu anki grafiğe baktığımızda alçalan takoz yukarı doğru kırılmış çok açık ve net alçalan takoz nedir googledan bakabilirsiniz. İlk hedefi 3. 77 3. 78 dir.

1BeğenmedimŞikayet

dilekce ()

yani önümüzde 3. 75 mi var düşmeden

1BeğenmedimŞikayet

serdardoner ()

yok artık ... bravo

0BeğenmedimŞikayet

Umtce ()

Edit
5 ay önce paylaşılan bir grafik :)

1BeğenmedimŞikayet

Kerembulut ()

işte bu burda hata var hocam...

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

haha bu sımdı mı denır abı :) saka saka sıkıntı yok abı :)

1BeğenmedimŞikayet

Umtce ()

Edit

Merak ettigim nokta bu grafige göre yatırım yapan oldu mu veya ciddiye alıp takip eden ?

@bondman Etme üstat gerek yok zaten- Üsteki konulara bende katılıyorum :)

@temel_teknik Abi çok sagol - İyi günler

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

abı bı sorum var bu dalgaya gore 2, 96 ya dusecek ya neden bu kadar yuksege cıktı bu para?

0BeğenmedimŞikayet

Cngzmolla ()

Elliot dalga teorisini inceledim ancak 5. dalgada yön yukarı devam eden grafik te var onu neden yayınlamıyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Leman ()

umtce kardeş, sen de mi merkez bankasına çalışıyorsun? niye korkutuyorsun bizi ya.. satmaıyacam kardeşim. Yılların emeği bu para bozmam...

1BeğenmedimŞikayet

Mumi ()

Teşekkürler grafik için. Artık doğru hamle yapmanın zamanı geldi de geçiyor bile , gerçekler acıdır ama gerçek ortada...

0BeğenmedimŞikayet

gozben ()

Grafikten cok anlamam fakat 1 noktasini daha geriden baslatirsak su an bulundugumuz donem 5 noktasina geliyor yani grafikteki en dusuk donem.

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

bu tablo gelırse yalan olduk :(

0BeğenmedimŞikayet

bondman ()

dayı bızı bıtırdın bee :((

1BeğenmedimŞikayet

Zimilo ()

Şu saatten sonra bozsan bir türlü bozmasan bir türlü. Ne yapacağımızı şaşırdık.

0BeğenmedimŞikayet

Yasmin_un ()

İşallah biraz yükselme olur 3. 69 çoğu kişiyi rahatlatır ama grafik işlemiyor gibi MB baskisindan

0BeğenmedimŞikayet

Zimilo ()

O zaman gerçekten fena yakaladılar bizi 3, 80 lerde

0BeğenmedimŞikayet

Engozdmr ()

hocam anlamadımda sorayım dedım 3. 70 ler üstü olup sonra mı düşüş ihtimali var?

0BeğenmedimŞikayet

Alpöz ()

yapma yaaa o kadar diyorsun ! :(

0BeğenmedimŞikayet

Rebul ()

ümit hocam bağışla bir sorum var: 5. dalganın tepe noktası 4'ten aşağıda olması gerekmiyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Kunteper ()

5. Dalgaya kadar mumkunde 6. dalga fed faizi olursa zor gorunuyo

0BeğenmedimŞikayet

b0Ni ()

5dalgaprensibi vardı sitede o uzun vadede 2. 20 diyordu

2Gram Altın için 5DalgaPrensibi yorumu (1 ay önce) Cevap yaz
Uzun vade 2. 21 evet grafikte 3. 49 var oradan 3. 67 gibi devami 3. 20 ler bu sekilde zamana yayilan 2. ana dalga ile 2. 21 de son bulacak...

https://altin.in/5dalgaprensibi

0BeğenmedimŞikayet

meatloaf ()

teşekkürler üstadım..

1BeğenmedimŞikayet

Baris1990 ()

2. 90 diyonuz yani

0BeğenmedimŞikayet

gozben ()

Korku filmi gibi grafik :D Hayirlisi olsun

0BeğenmedimŞikayet

McCrow ()

Eline sağlık. Bu arada sen paylaşmışken sorayım. Bu 5 den sonra bir yükseliş görünüyor. Değeceği nokta belirsiz midir?
Kimse emekle dalga geçemez. Emek verdin iyi ettin hoş ettin. Devamını esirgeme. Teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

_Dersimli_ ()

beşdalgaprensibi:))

1BeğenmedimŞikayet

Zamarro_ ()

3. 69 bi görsek yavaş yavaş tüm üstadların görüşü birleşiyor :) ellerine sağlık dostum :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum