Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0826 14:22:25
EUR 34.9625 14:22:25
USD 32.2727 14:22:25
ALTIN ONS $2366.2750 14:22:25

Grafiği gönderen: Korutürk

⭐⭐⭐Korutürk ()
Dolar
Arkadaşlar bu grafiği yol haritası olarak görebilirsiniz. 3 aşağı 5 yukarı mutlaka gelir. dolar larınıza sahip çıkın. Satsanızda alttan alın sürekli. Tl de kalmayın. Çıkışlar çok sert yakalanmayın. Hastam var aranızda olamıyorum. En kısa sürede döneceğim. Hepinizi çok seviyorum. Kalın sağlıcakla. Grafik eski grafiğim üzerindeki zamanlama pazartesinden başlar buna dikkat edin.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ElitTurk ()

Bu grafiği inceleyin hemen hemen brezilya dakiyle ayni gidiyor biraz farkliliklar olsada..

0BeğenmedimŞikayet

Odrin ()

Grafikte donem itibariyla 3, 50 ustu bir noktada hareketin yavaslayip asagi dogru duzeltmeye baslayacagi tehlikeli viraja yaklastik diye anliyorum.
Dogru mudur ustad?

0BeğenmedimŞikayet

crashtocrash ()

Bu grafik şuan için hala geçerli mi ? 3. 43 dediğimi 3. 34 ler , 3. 52 olan kısım 3. 50 ler olarak gördük sanki... Sonrasında 3. 44 ler zaten geldi Şimdi 3. 65 e doğru ki kısıma mı geldik ben yanlış mı yorumluyorum?

0BeğenmedimŞikayet

Morkumru ()

Geçmiş olsun. Hoşgeldiniz.

0BeğenmedimŞikayet

hkn006 ()

gecmis olsun allah sifa versin insallah

0BeğenmedimŞikayet

PsychicReady ()

@Korutürk hocam; grafigin su an hangi asamasindayiz? Ona gore pozisyon alalim?

0BeğenmedimŞikayet

emreo ()

geçmiş olsun Korutürk, Allah şifa versin

0BeğenmedimŞikayet

hakim71 ()

Acil şifalar dilerim ... grafiğiniz takipte...

0BeğenmedimŞikayet

Ravionicha ()

o zaman yarın 3. 65 diyeceğiz belki de

0BeğenmedimŞikayet

dmr51 ()

Gecmis olsun.

0BeğenmedimŞikayet

mhmt34 ()

Allah sifalar versin kardesim

0BeğenmedimŞikayet

Firstnur ()

Geçmiş olsun allah acil şifalar versin. Bilgiler için çoook teşekkür

0BeğenmedimŞikayet

keynezyen ()

Koruturk baskan adamsin sen ya sakin bizi birakma seviyoruz seni

0BeğenmedimŞikayet

öğrenEN ()

biz grafiğin hangi kısmındayız? bir kez 3, 57 yi gördü sonra 3, 35 lere düştü ikinci 3, 5230 yazan yere doğru mu gidiyoruz?

0BeğenmedimŞikayet

orkide ()

geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiaraz ()

Gecmis olsun..

1BeğenmedimŞikayet

wolunteer68 ()

geçmiş olsun hocam, Allah şifa versin.

0BeğenmedimŞikayet

qutayss ()

Çok geçmiş olsun koru hocam Rabbim şifa versin inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

eurotl ()

Çok geçmiş olsun hocam. Acil şifalar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Oldafade ()

Geçmiş olsun kardeş. Acil şifa dilerim

0BeğenmedimŞikayet

CANNN321 ()

Geçmş olsun öncelikle. Sixin işiniz var belli, lûtfen biri bana bu grafiği yorumlasın

0BeğenmedimŞikayet

teknik_06 ()

Geçmiş olsun kardeşim
Sen genede dikkat et bence 14 aralık ve fed'e

0BeğenmedimŞikayet

halevedat ()

Çok geçmiş olsun. Hastanıza acil şifalar olsun koruturk bey

0BeğenmedimŞikayet

Elmas ()

Hastanız için acil şifalar dilerim @Korutürk . Bilgi için de ayrıca teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

guven34 ()

saol hocammm teşekkürlerrr

0BeğenmedimŞikayet

mtohan ()

Kardeşim hoşgeldin nasılsın bak insanlara inat grafiklerini paylaş bizimle seviyoruz seni :)

0BeğenmedimŞikayet

Zorzanaat ()

Degerli ve kiymetli hocam birde soyle esasli bir gram grafigi paylassan bizde bilsek gorsek onumuzu olmazmi? Saygilar..

0BeğenmedimŞikayet

canokan ()

geçmiş olsun ustam 3560 tersteyiz

0BeğenmedimŞikayet

kuzucuuu ()

Acil şifalar üstad, herşeyin başı sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Ozanoğuz ()

Geçmiş olsun acil şifalar hastanıza

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum