Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 18:33:42
EUR 34.9681 18:33:42
USD 32.1920 18:33:42
ALTIN ONS $2429.6350 18:33:42

Grafiği gönderen: temel_teknik

⭐⭐⭐temel_teknik ()
Gram Altın
dolar 20151208 D Günlük Grafik,

Size bir DOLAR MASALI anlatacağım,
Doların 2.94230 seviyesinin önüne, birisi ! Kalın KIRMIZI bir çizgi çizmiş, sonra ne olmuş ?
Haziran seçiminden sonra Dolar kırmızı çizgiyi geçmiş ve 3.0744 civarını iki defa gördükten sonra başlamış gerilemeye, önce 2.94230 Altın a inmiş, ama ben 3.07444 - 2.94230 DOLAR DAĞITIM BÖLGESİNİ sevdim diyerek, tekrar üzerine çıkmış ama yukarıdaki fiyatlardan alım yapmış olanlara fazla satış şansı vermeden tekrar 2.94230 KIRMIZI çizgisinin altına inmiş,
2.94230 ile Fibonacci 0.236 (2.83672) arasında, ikinci bir DAĞITIM BÖLGESİ oluşturmuş,
dikkat edin ! artık 2.94230 seviyesini öpemeden geri dönmektedir.
buna neden olan şey; 2.06 dan dolar almış olanların kar satışlarıdır.
Dolar, EMA değerlerinin altına inmesi durumunda;
Alttaki Fibonacci desteklerini görme olasılığı yüksektir.
Fed masalına inanmayın, dolar bir vantuz gibi sizi içine çekiyor,
benden bu kadar...

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Dolar için, 2. 99 yükselişine rağmen,
1 hafta önceki, alt yorumdaki düşüncem değişmemiştir.

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Dolarla ilgili olarak;
2. 99635 görmesi nedeniyle, çok kısa vadeli olarak yanıldığımı kabul ediyorum,
bunun için özür dilemeyeceğim, çünkü kısa vadeli al sat olabileceğini birçok defa yazdım.
2. 97 altına inilmesini durumunda stop uygulanabileceğini de yazdım.

2. 94 kırmızı çizginin üzerine çıkarak, olumlu beklenti ile mal satıldı.
alt yorumumun son 2 cümlesiyle ilgili düşüncemde değişiklik yoktur,
bu açıklamayı lütfen doğru değerlendiriniz.
bknz alt yorumum.

0BeğenmedimŞikayet

cans06 ()

ellerınıze saglık sn hocam

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

Dolar değerlendirmemdir, (3 gün önceki)

2. 94230 DİKKAT ! üzerinde tutunup tutunamayacağını merakla bekliyorum,

Tahminim geri döneceği şeklindedir,
Tahmin benim, kararlarınız sizindir...

Dolar şu anda 2. 94896 dır.

bknz alt yorum.

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@ultrAs arkadaşım,

Dolar pozisyonunda olan arkadaşlarım, 2 gün önceki alt yorumumdan hoşlanmadılar,

genellikle profil okuma alışkanlığı olmadığı için, kısayol oluşturdum,
belki yararlanan olabilir,

bknz alt yorumum.

0BeğenmedimŞikayet

temel_teknik ()

@Master_Erhan

bu farklıdır,
Dolarla ilgili olarak alt yorumumu okumanızı öneririm,
sitenin bakış açısından, farklı bir bakış açısıdır.

0BeğenmedimŞikayet

hukukadami ()

Teşekkür ederim, bahsettiğiniz hususta 2, 06 dan dolar alanlar kısmıni anlamadım, nasıl oluyor? 2, 06 TL dolar alanlar daha önceki yükselişlerde satmadı ama dolar 2, 94 TL seviyesine geldikçe satışa mi geçiyorlar? Madem bunlar satınca dolar o seviyeyi gecemiyor o zaman satmadiklari zaman dolar 2, 94 TL seviyesini gececekse neden 2, 94 TL seviyesinin geçilmesini istemiyorlar? Biraz uzun oldu ama anlamak için soruyorum, tekrar teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

srknhry ()

Temel teknik elimde 101 den aldığım altın var zararına satmaliyim sizce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum