Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0963 12:19:50
EUR 37.5874 12:19:50
USD 34.2629 12:19:50
ALTIN ONS $2617.4150 12:19:50

Konu: kem kümcüler

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş

30,894 sembolik miktardan başlayarak zararkes yapılabilir dirençler grafikte.
kemkümcülerden kendini koruyun derim zarar ettirirler. 30894 ün aktında kaldığı sürece alt desteklere inme riski var. strateji daha önce yazdığım gibi mantıklı bulan uygulayabilir bende yanılabilirim. ytd.

üç parça alım fırsatı verdi bundan sonraki kademe eğer gelirse 29,70 civarı kâr alarak devam.
ytd.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Takipteyim bende sabah 2 parça aldim elim boş kalmasın dedim, genelde platin ve paladyumdayim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Günaydın kardeşim bilgisayarı açık bıraktım arada bir bakıyorum gözüm rasyoda 85,40 pn Altın a sert bir hareket yaparsa gümüş yukarı tepki verecek böyle dalgalanma devam ederse de alım fırsatı durum belirsiz acele etmeden bir süre daha takip etmemiz gerekecek.

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Günaydın Reşat Bey Kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Be de her mesajınıza dönüş yaptım zaten selam ve dua ile.
Zaten rasyo nasıl hareket ederse ne olur onu da en ince ayrıntısına kadar paylaşmıştım bire bir yazdıklarımı hep doğruladı.
Gümüş yukarı giderken de yukarıdan makiyetlenenler için geçerli sürekli ful dolar a geçiş uyarısı yaptım 33 dolara dayandığında net bir şekilde gümüş henüz çıkışa geçmedi dedim oysa ben hep dolar sonuç itibarı ile zaten zarar garantili diyen bir insanım ki zaten de öyle. Ama uçuş parazitlerinden ve kem küm cülerden fedci vericilerden bunları okuyup etkilenenler işlem de tereddüt etti sonuç ortada.
Ben bu konu başlıklarını boşa atmıyorum ki kim ne demiş sonuç ne olmuş neden zarar edilmiş yeniler de görsün tecrübe kazansın zarara girmesin gayretim buna.

Kaz_Dağları için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Selam ve dua ile.
Güzel insan..

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Burası kurtlar sofrası...
Suyu bulandıran eksik olmaz..

https://altin.in/fiyat/gumus

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Düşmeyen yorumlar sayfamda.
Tepkisiz değiliz üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorum yeni alım yapacaklar için geçerli benimle yürüyüp ons 17,50 ye kadar toplayıp en son 22 dolar da ekleme yaptıktan sonra bir kısmıyla çıkış giriş yaparak devam edenler için geçerli değil. En son 22 dolar seviyesinde eklediğim gümüşün % 82,85 i elimde ve geri çekilme olursa sinek in hediye ettiği bedava dolarlarla bu oranı artıracağım inşaallah.
Böyle bir durumda yukarıdan maliyetlenen arkadaşlar parazitlerden etkilenip panikleyerek yanlış şekilde yanlış yerde zararkes yapmamalılar gümüş baskılanır aşağılara kısa sürede inerse indiği gibi de çıkar daha yukarılarda tepe yapar. Zararkes oranı % 10 3 3 4
İsteyen arkadaşlar 30 Haziran 2022 sonrası paylaşımlarıma sayfamdan bakabilirler. Ümitsizliğe moral bozmaya gerek yok düşerse daha çok kazanırsınız isterseniz 33 dolardan almış olun ben bunu ispat etmiştim. Ytd. Ben de yanılabilirim.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ne zaman satacağınız belli değil görüyorsunuz gümüş bir kaç gün içinde alıp başını gidebiliyor rasyo çok düşerse gümüş satılır rasyo yükselirse de altın. altını telafi edebilirsimiz ama gümüşü sattığınız zaman yerine koyamayabilirsiniz. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Doğru, gümüşün atakları fırsat verir.. keçi gibidir.
Lakin, boğaların ve ayıların ayakları Altın a ezilmek de var. Sabır keskin bir silahtır. Hedefi kollar geçeriz usta.
Takiptesiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Bu kararı, Palmiye Bankasının makaslarından sonra iki yıl önce verdim ve Fiziki Altın uzun vade için iyi bir yatırım.
Sermayenin %70 i altın % 30 ‘u Gümüş.
Risk almam.. Hırs benden uzak..
Azıyla işlem ve sabır.

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Cevap vermemene EYVALLAH!
Lakin, bu sataşma ve hakaretlere tepki verilmedi sözü benden uzak. Hepsi sayfamda.. düşmedi..
“Ayinesi iştir kişinin lâfa bakılmaz. ”
Selâmette olasın.
Takipteyiz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

hayırlı sabahlar kardeşim yapılan onca hakaret alay ve sataşmaya sayfadan hiç bir tepki gelmedi ben de sorulara cevap vermeyi bıraktım sorulara cevap vermiyorum.
altın ak sat vermiyor gümüş ise sürekli veriyor ve ani çıkışlar yapıyor şimdiye kadar hiç Altın almadım. ülkemizde daha önce servet vergisi uygulanmıştı ortadoğudaki krizden dolayı böyle bir şey olursa el koyma durumundan dolayı fiziki daha riskli olabilir

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Umarım bozduracağım gün, yükselişe denk gelir de fazla kaybımız olmaz. Fiziki Altın a dokunmayı düşünmüyorum.
Sürekli gşremiyorum.
Bu sayfada gayretin ve emeğin çok güzel insan. Size bilen çok iyi bilir..9
Selâm ve duâ ile

1BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Geçmem gereken miktar damgalı .. 10 kg. Civarında .. Günü belli değil..

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

Bu bir hafta içinde %20 ya da 25 gümüşten TLye geçmem gerekiyor. (damgalı)
Tercihim gümüşten geçmek...
Tavsiyeniz önemli..

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

bir hafta önce de yazdım, düşmedi sanırım. % 70 Fiziki Altın ve % 30 Damgalı Gümüşteyim uzun zamandır. Palmiyede olan bir miktar gümüşle çok az işlem yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@REŞAT12 Usta, hayırlı sabahlar.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yorumdaki 9 Aylık kısa vade düşünen için düşen bıçak aralığı ağırlığı aşağı vererek % 95 alım aralığı % 30 u ile al sat yapılarak ilerlenirse en az iki kat kâr bırakabilir diye düşünüyorum. Eğer aşağılara fırsat vermezse ki büyük ihtimal vermez. % 50 al sat. Bu benim görüşüm ben de yanılabilirim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Uzun vade zaten üzmüyor şöyle iyi bir vur kaç pususundayım

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Resatcım kısa vade için ne dersin?

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

15 Ekime kadar daha net görebileceğimizi düşünüyorum. Yukarı hem dolar hem gümüş artırarak bir kere daha aşağı dönerde artık hem yukarı hem aşağı sadece gümüş artırarak ilerlemek mantıklı görünüyor. Eğer böyle bir fırsat verirse düşen bıçak tutulmaz kemküm fed vs dikkate almadan o düşen bıçağı tutmak gerekiyor diye düşünüyorum daha önce ne oldu ve neler yazıldı iyi okunmalı son fırsatları verirse değerlendirmek taraftarıyım. Ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum