Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0863 18:28:55
EUR 37.2116 18:28:55
USD 34.2313 18:28:55
ALTIN ONS $2716.5100 18:28:55

Grafiği gönderen: Fayaza

Fayaza ()
Gram Altın

mayıs ayından beri süregelen yükselen trendin tam ucunda aşağı yönlü kırıp kalıcı olursa düşüş trendine geçebilir

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Alım adına yazmadım dostum.. Olmadık hareketler yaptı son 1 saatte.. Neyse.. Gümüş toplamaya devam... YTD..

_BROKER_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

odas suan tepkılerde hocam bıraz daha hareket gelırse alırız:) bu ara borsa cortıngen :)

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Odas'ta 16:30-18:00 arası olanlara bir göz atsana.. Yorumsuz(:YTD..

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

bu yoruma tıre veren kardesım emek vererek yazıyorum ben bu rakamları hepsıde hatasız gelıyor bence yapmamalısın bu tarz seyler tıre verecegıne kendını gelıstırmenı onerırım ha ytd dır bu arada:)

0BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

Maşallah:)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

bız de r yok adamım gerı donmek yok hep ılerı:)

Zertozero için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

Keşke istenmeyen bilgileri silebilsek ilk bundan başlardım :)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

artık cok gec ogrendın gecmısı degıstıremezsın:)

0BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

öylemii.. soyadını hiç bilmek istemezdim..

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Ta kendisi:)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

mutevazı benım gobek aldım kankı:)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

hergun duyuyorum kanka:) ortalama ustu zekaya sahıp zekı cevık akıllı dıye hergun ıltıfatlar alıyorum alıskınım artık:)

sedatt41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

Mütevazimi bumu :))

sedatt41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sedatt41 ()

Sana, çok mutevazi bir insan olduğunu daha önce söyleyen olmuş muydu:)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

üst yorumda ne yazmısım dınleyenler kazandı:)
sen nerden bılıyorsun 1 gune duzeltme gelecegını kardesım ya:))

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

mars retrosu en seviğim:)) dejavu :)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

alırken benıde etıketle hocam zararı cıkartmam lazım:)

2BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Dostum taramalarımız bitti.. Takibimde olanlar istediğim seviyeye gelirlerse alım adına hazırım.. Gümüş topluyorum bu aralar.. Bol kazançlar:))YTD..

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb.. Ben Bist'ten Gmstr topluyorum.. Öğlen de ekleme yaptım..4 Kasım Mars retrosu öncesi.. Gümüş fakirin altını dır üstat:))YTD..

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

daha oncede dedım ya en sevdıgım moda kendım olmak:) seven sever sevmeyen sevmez ben kendımı sevıyorum canım kendım ya :)

1BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

Kendin olmak en doğrusu.. Manki :))

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

size zero:) (sayz ziro yani) kanka benım tarzım bu degıstıremem kı hem nıye degıseyım kı baskası ıcın oyle bır planım yok kısa vadede :) tam yol ılerı durmak yok:)

1BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

Uzak uzak izliyorum.. Kendine nazır şu gıcık havanı pek sevemiyorum.. :))Ziro haa ..

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

oo mudur geldın mı nerdesın sen hayırdır:) zertoziro:)

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

duserken ok ları asagı cevırenler yukselırken ok ları yukarı cevırıyor bıstte cok orneklerını gorduk o yazan ustadların hıcbırı yok dususlerde en ufak yukselıste de cıkıp ya ben zaten tepeden satmıstım tl vardı sımdı dıpten topladım evet evet anlıyorum:) dur burası calısacak bır cızgı daha cızeyım onu kırdı dur asagıya bırtane daha cızeyım cız tabı ya nasılsa bedava:)) @altinmaster

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

tl olarak bakarsak aslında gumus ve Altın aynı prımı yapmıs hocam ama ons olarak bakarsak gumus daha cazip ve ucuz ama gümüşle dans etmek tecrube ıster:) kazancı daha ıyıdır tabı

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

ons olarak bır mıktar dususler normaldır vade sorunun yoksa dususlerı alım fırsatı olarak degerlendırebılırsın ben kendı adıma oyle yaparım son karar sızın ytd

Adrénalin_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zertozero ()

Hangi işi :)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

ust yorumda ne yazmısım sıze ya ben bu ısı bılıyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Sayfalarda akil insan sayısı o kadar az ki.. Tavana vurmuş Altın yerine.. Yolu uzun gümüşü almayı düşünmüyorlar.. Yatırımcı olmak çok zor be üstat:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum