Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0847 11:30:01
EUR 37.2158 11:30:01
USD 34.2871 11:30:01
ALTIN ONS $2702.8900 11:30:01

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Neden 57 ?
Neden 69 ?
Neden 44 ?

Şair burada ne anlatmış herşeyin bir dayanağı olmalı

Yorumlar (67)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Benim için güvenilir 5 coin var başka yok gerisi spek avax sol ada xrp eth

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Iyi de altlar çıktı zirveye tekrar düştü al sat yaptıniz inş misal sol 7000 tl oldu 3750 düştü tekrar çıkti

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Misal avax yeni zirve yapmadan yapamadan 42.7 k gelip sonra yeni zirveye gidecek doğru mu kızıl hoca da ben de bunu dedik ki zaten ha btc 'nın pump yapan ×2 ×3 yapan alt coinler oldu ama düştüğü zirveye gelemedi yeni zirve için 42 44 45 oralar gelmeli aynen ama ne zaman ekimde başlamış her sene ralli demiş lost da eee biz ralli startini ekim ortası yapıcaz o halde

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

12 bin coinin içinde kimse yaya kalmaz merak etme

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

15 16 binde aldim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bak ben inanmıyorum ama temkinliyim alsat yaparim hala öyle 40lar gelirse usd t lerim var satar 4 coin alır yine alsat yaparim cunki ben boga planı yapmıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sesli güldüm tamam hocam hayırlısı 5 ağustos ve 3 ekim kademeli dip1 dip 2 üst bantta yapan coinler olmuş dip 1 daha ucuz dip 2 den yaya kalmayalım da giden san olsun alıştık artık ömür dediğin geçiyor öyle ya da böyle:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Selda bizi gaza getiriyor patron bildiğimizide unutma seviyesine geldik:)

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Mantıklı oldusunsene herkes boga yi bekliyor herkes dibi bekliyor öyle yok stratejisi olmayan elenir

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

btc her daim boğada ama altlar boğa postu giymiş ayıda henüz müdür

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

34 binde mı aldınız o halde spot coin

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Tabi tepki boga yok daha

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kızıl hocam ona tepki diyor boğa demiyor:)

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Dibe düşecek Selda toplayacak güzel kampanya 2022den beri bekleyenler var butda kimseye yedirmezler

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Zaman her şeyi gösterecektir kripto yatırımcıları artık o kadar hipnoz olmuş ki ovada dolaşan lamayı bile boğa olarak görüyor :))onun için herkesin bakış açısı farklıdır kim neye inanıyorsa o şekilde yürüsün bence

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

boga boyle olmuyor seldayı gaza getırmeyın

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

34 bin altinda haflalik kapanıs yapmadıgiz sürece btc boğadadır

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Aldık sattık işte boga :)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Herkes başka konusuyor şah boğadayız diyor siz 57 44 var daha diyirsunuz btc ben deliyim ne yapsam yeri diyor Allah sonumuzu hayır etsin:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Günaydın boğa şahsi gelmez geldiğinde marketin tamamına yakınına gelir şahsi gelen boğa kasaba et olur başkada bir şey olmaz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Seçenekler her daim masada bazen alıp sürüyorlar piyasaya dostum dün belirttiğim gibi bir hareket le başladılar neden çünkü gece yaşanan sav aş söylemleri nedeniyle piyasa rutinin dışına çıkarak çakılacak beklentisini tam tersi yöne çevir di

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

5 ağustos gecelim 1 haftada cvc ×2 yapmış yılın zirvesi 10 8 küsür demiş biz halen boğa diyoruz acaba boğa geldi gidiyor mu:))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam hadi inş tutar

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İzah ettim ya giriş çıkışları

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Siz al sat yapacaksınız sanırım alıp tutmayacak misiniz

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Artık ucuz pahalı btc bizi nereye götürürse

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Korktuğum nokta 57 deki fiyat 44 den ucuz olmasın:))

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Takip edeceğiz artık nerden yakalarsak ordan tutacağız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum