Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1162 23:39:39
EUR 38.1044 23:39:39
USD 34.1150 23:39:39
ALTIN ONS $2620.4550 23:39:39

Konu: Gümüş ons

Buda sade hali. Sözde grafik takip ediyorlar direnç hattı oluşmuş çizip atmıyorlar trend değilde nedir bu? Hani sizin trend takibiniz? Biz uyarı yaptık uyandılar :)) zarf attık sobelendiler kopyacı bir tanesi Aynur

Yorumlar (38)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Teşekkürler anladım. Takip edeyim inşaAllah. Görünüşe göre daha sürer mi bu Aralık peki kerim bey

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol Derya Allah razı olsun kendine iyi bak hayırlı geceler iyi tatiller Allah rahatlık versin

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Sağol inşaallah bakalım aynen nasipse güzel yerden alır satarım, emtia da sabır lazım aceleye gerek yok bunu öğrendik. :) kerim eşine acil şifalar diliyorum, iyi tatiller.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sorun yok elde dursun biraz birazda alım tarafı için beklet dip tepe arama ortalarda takıl aç gözlü olmadığın sürece sıkıntı yok birileri gibi aşırı tepe beklersen alacağın ancak hava olur gibi geliyor bana :)) şaka bir yana sen işini bilirsin sabret panik yapma ama dikkatli takip et nasibin varsa alırsın bir şeyler

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Olur görürsem söylerim tabi ki

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Tamam sağol takipteyiz :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tamam denk gelirse uyar beni teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Deniz86 Derya kanal bu bak bu günlük grafik ben kaç gündür bu kanalı izliyorum yazmadım çizmedim izledim kimse çizmedi bunu bugün ifade ettim tüyo diye sürekli direnç hattından döndü kimse çizmedi sorsan teknik takip yapıyorlar teknikte öncelik trend takibidir bilmeyen yoktur ama neden yazılmadığını sor cevap alamazsın ne anladık o zaman teknik takipten trend takibi yoksa? En az 5 6 gündür trend direnç hattında geziyor grafik yok 40 yok 50 yok 32 34 grafik dirençte pati çekip duruyor :))

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Gümüş var evet, yarısını sattım yarısını bekletiyorum, iyi mi kötü mü bilmiyorum ama her ihtimale hazır olmak lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Eğer geçen haftalarda ise biliyorsun taziye vardı ben yoktum bu hafta girdim siteye ama olurda vakit olursa bakarım belki denk gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sende gümüş var mı ne yaptın?

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Derya başka sayfada ise fark etmez görürsen beni etiket yap bi tebrik etmem lazım tamam belliki takibi iyi yapan bir kişi emeğe saygı gereği tebrik edelim dedim tabi bulabilirsem :))

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kanal içinde hareket mantığı her zaman işlemez ama teknik olarak takip yöntemi olarak kullanılır bunu bilmeyen teknikçi yoktur kanalın dibi alım yeri tepesi satış yeridir isteyen orta bantıda kullanabilir alım için parça için vs sadece buraya bakarak olmaz tabi ama yakalanmış bir trend varsa ne yapılacağı bellidir trend dibi 28.5 6 gibi tepesi ise 31.4 5 gibi anlık kanal yükselen kanaldır bir noktadan sonra alta atar normal şartlarda hareket şekli budur

husniyealtun için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Anladım, başka biri dikkatimi çekmedi farklı paylaşım yapan yakın zaman içinde, geçen haftalarda falan ise

0BeğenmedimŞikayet

husniyealtun ()

Kerim bey o attığın grafikte destek direnç ayrımını nasıl belirleyeceğiz? Nerden alsak nerden satsak :D

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ya onu gördüm oda güzel başka açıdan bakmış ama hattın üst direnç çizgisini çekmiş halde bir paylaşım diye hatırlıyorum onu bulamadım taureg de iyi açı yakalamış ama indikatör olarak bakmış tepelerden hat çekmemiş bolinger bant olarak bakmıştı sanırım ama tebriği hak eder diye düşünüyorum şahsen

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Değil galiba ama öyle bir grafik paylaşımı yapmışsa etiket yapın beni bakayım engelli bende ama tebrik ederim yinede o ise eğer ama değil diye tahmin ediyorum başkası idi sanırım

Gloroius için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gloroius ()

Diebright olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Etiket yaparım o sorun değil de ya o kişi değilse yanlış kişi ise. Ben fed açıklaması olduğu akşam farklı paylaşım yapan bir tek taureg nick'li kişiyi gördüm. Grafik ve Altın teknik yorumu vardı, aşağıda sayfa 40a bak yorumlarda görürsün

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ya gördüm ama kimdi nerede bulmadım bulsam tebrik edeceğim gerçek teknik paylaşımı o yaptı aynı yeri takipte olduğum için dikkatimi çekmişti o ara müsait olup yazamadım sonrada bulamadım bulan olursa beni grafiğin Altın a etiket yapsın Derya tebrik edeceğim gerçek emektarlardan birisi belliki çünkü bu hattı çizip atan 2. Bir kişi görmedim bugün Aynur kopyaladı grafiği uyanık ben 5 6 saat önce neden yazıp çizen yok o hattı dedim benden sonra aklına geldi uyanığın

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yakın zamanda dediğin fed açıklamasının olduğu akşam olabilir mi? Biri ara sıra gelip paylaşım yapıyor nadiren. O olabilir mi aceba

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

27.70 de ortalıkta negatif olup 31 de pozitif roket atanlarla ilgilenmiyoruz bir önceki tur da sen düşüş verdikten sonra düştüğün de grafik atanlar olmuştu al birini vur ötekine 28.05 de alıp son parçayı 30.75 civarı sattık bereket versin bu Altın hep yukarı gitmez tarihi zirveden ne zaman düzeltme yapmamış :)) tamam senin kanal dibi gelecek inşallah

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Kanalı izle dostum zaten tepesinde düşerse ortalara inecektir önce parçaları giriş yerlerini ayar la bu kanal normalde alta kırar normal işlerse yapacağı bu bir kaç nokta var ayrı ayrı takip gereken ama kanal bu hatlar ona göre takip et dip noktası seninde beklediğin yerler kanala göre yazmadım yazmadım bugün bahsettim hemen kopyaladılar yorumu ve grafiğe döktüler Aynur isimli kişinin son grafiğe bak ve benim 5 6 saat önce attığım yorumlara bak trend dediğim yorumlara tamam :))

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Dostum aşağıda alacağımız yere bakıyorum yukarısı bizi bağlamaz oralara 31 de pozitif olanlar baksın :)) tamam

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi öğreneceğim inşallah

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Süper olur

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bazı hatlar çizip göstereyim sana takip et ben bakamam fazla öğrenmen açısından alıştırma yaparsın teknik grafik bölümünden takip edersin bir yerden başla bu işe işine yarar yavaş yavaş öğrenmiş olursun olmaz mı?

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Grafik takibini öğren kardeşim yardımcı olurum bu konuda sorun değil kendi işini kendin görmüş olursun hem en iyisi budur bir yerden başla tavsiye ederim

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Platin rica etsem benim için bir bakarmısınız

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Şuan bir tek gümüş ve rasyo takipteyim oda ifşa etmek için grafik attım sürekli paylaşım yapmıyorum kardeşim kopyacı ifşa etmeye devam…

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum