Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1128 03:46:25
EUR 37.9427 03:46:25
USD 34.0727 03:46:25
ALTIN ONS $2571.8800 03:46:25

Konu: Gümüş ons

Turuncu hatta bakın mavi ok işareti ile gösterdiğim noktayada bakın neden orada takılmış daha iyi anlamış olursunuz ne zamandır burada duruyor çizen atan oldumu hiç? Zaman olsa anlık takip ile bunları sizlere gösterirdim ama zaman yok çıkacağım çıkmadan bir göstermek istedim örnek ile

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

29.20 de direnç gördüğüm kadarıyla aynı yeri takip etmişiz tamam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Sağol teşekkür ederim kardeşim.
İyi geceler, Allah rahatlık versin.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sabreden derviş muradına ermiş derler abi, inşallah sende erersin. :) neyse ben çıkıyorum abi hayırlı geceler Allah rahatlık versin sana.

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Evet düşüşte gümüş ve platin ekledim.
Paladyum yüklü vardı 27 28 29 lardan aldığım iyi yere geldi bakalım ne olacak sabırla beklemeye devam.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Poyraz__Yeli dostum bak tam direnç hattında tepede yakaladığım grafik bugün veri öncesi sonra indi 28 dibine ben daha üste iner tekrar çıkar demiştim ama beklediğim yerin daha altına inip tekrar çıktı devamında takibim doğru ise yoluna devam etmesi gerekiyor zaman gösterecek bize bakalım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düşüşte mi ekledin abi? İyi yaptın bence inşallah yanılmayız :))

BJK__35__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK__35__ ()

Aynen bende senin gibi düşünüyorum, 0.9183 den gümüş ekledim . Paladyum platinde iyi gidiyor.

2BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Buradaki direnç kırılacaktır ve 29 hattına atacaktır bugün yazdığım yere son tepe 29.2 ye gidip orayıda zorlaması gerekiyor bana göre devamında onunlada kalmaması daha üstleride yoklamasını bekliyorum yönüm her zamanki gibi üste doğru tek yön devam…

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Güncel durum. Dirençte takıldı o ara yazdım tepede gerileme olabilir diye oldu beklediğimden daha geriye indi ama direnç hattına tekrar çıkacağını baskı yapacağını ana yönün üste olduğunu belirttim tekrar aynen devam tekrar direnç hattına çıktı az kaldı temas etmesine benim için normal hareketler diyede yazmıştım aynen devam değişen bir şey yok fazla zaman yok sonra yine yazarım inşallah çok bakamıyorum bugün biraz boşluk oldu çizdim dirençte olduğunu görünce yoksa anlık bakamıyorum boşluk olursa ancak

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Grafiğin hareketleri seni şaşırtıyor bazen onun için dedim :) benim için değişen bir şey yok bazen biraz geri çekilir bazı noktalarda ama alolan ana yöndür buda benim için bellidir yanılır mıyız elbette ama sorduğunda benim sana diyeceğim şey hep aynı olur çok aksi bir durum olmadığı sürece

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Çıkmam zararın bekleyeceğim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dediğim gibi kardeşim benim takip belli burayıda anlık gördüğüm için çizdim paylaştım nasıl bir hareket olacağını yazdım dirençte idi direnç aktif zaten belli ama devamında aşacaktır orayıda onuda yazdım normal hareketler diye düşünüyorum zaman yok çıkmam lazım normalde bakmazdım ama ara verince bi bakim dedim fazla takıldım akşama uğrarım inşallah sabredemem dersen bir parça çıkarsın istersen ama benim takip aynı bilesin

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Takıldığı yeri burada yazdım 28.8x te tepede baya bi zaman durdu orada zaten aşamadı geri çekildi bahanesi ise veri oldu biz biliyoruz az çok hikayeyide yazsak olmayacak diye bir şey demedik sadece grafik ile göstermeye çalıştık sonrasınıda yazdım zaten takibim doğrultusunda devam inşallah bunlar ara hareketler ve gayet normal durumlar benim açımdan

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Aynen 29.20 ortalamam var abim

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Zararına satmam maliyet kurtarırsam asla bulaşmam zaten

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

29.2 lerde almıştın sen sanırım doğru mu? Zararına bir parça satarım sabrım yok daha dersen sen bilirsin ama benim takibim belli kardeşim grafik bir anda tepe yapmaz dipte yapmaz yön benim için üste doğru olduğu için ben ona bakıyorum dirençte takıldı ve geri çekildi benim gördüğüm bu çizdim ve yazdım zaten tam dirençte 28.8x te tepede

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi teşekkür ediyorum
Sabırla yükseliş bekliyorum inşallah

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aradaki düşüşler benim için bir şey ifade etmiyor şuan yön üste doğru bana göre ve çekilmeyide dirençte şuan ve geri çekilme olabilir diye yazdım zaten anormal bir durum yok sonrasınıda yazdım geri çekilip sonra ne olur diye

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Ne diyorsun abi satalım mı daha düşer mi
Çıkarım
Lütfen tek yön

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

İyi yazıp çiziyorlarda bazen bizide ters köşe yapmak için şekillerde oynamalar yapıyorlar bu defa olmadı tabi bu ama oluyor bazen :) az evvel çizmiştim dirençte bi geri tur yapıp sonra devam edebilir diye ondan sonra veri geldi tak geriye :) zaten bayadır orada takılıyor baktım çizen yok dedim bari çizip atayım işede ara verdik tabi o ara :) neyse kolay gelsin benim çıkmam lazım sonra uğrarım inşallah

Alfa12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alfa12 ()

Senaryoyu yazanlar, çizenler belli... Tesadüf olamaz :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tam dirençte veri ile geriye salma olayı sanırım tesadüf :))

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@PLATINIUM_2025 kardeşim bak şuan bir direnç hattı var orada takıldı aşamazsa geri gelir biraz muhtemelen 28.5-6 ları yoklar ama yön üste doğru ve dirençte tam olarak ne yapacak anlık izlemek lazım zaman yok öylesine baktım çizdim geçerse bir önceki tepeyi yoklayacaktır zaten ama dediğim gibi izlemek lazım dirençte şuan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum