Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1138 11:01:36
EUR 37.9405 11:01:36
USD 34.0394 11:01:36
ALTIN ONS $2583.7200 11:01:36

Konu: İlk vadeli denemem :)

kayso ()
Bitcoin

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

kısın ogrenseyın ıyı olurdu aslında coınlerı borsaları ıyı yıne becermıssın valla marjınde kasa ne kadarsa 3 1 ıslemm ac lıg olmamak ıcın

kayso için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Evet haklısın birde ben takip edemem, zaten uygulamayıda zor çözdüm ilk defa binance kullanıyorum

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

sen sabır eden bırısın spot candır cok para ıle deneme yaparsanda ben cok yaptım cok sıfırlandı 4 gundur snx doncek dıye beklıyom dusun mrjınde

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Sağol sadıç bugün ilk ve son olacak sanırım :)

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_Gezegen19 ()

Yine alacaksan al ama short 1x long 2x uygun tabi düşeceğine çıkacağına kanaat getirirsen.

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

kayso hayırlı olsun senı de bozdu bu vadelı pıyasa

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Yok size ayak uydururum bana göre değil

Mavi_Gezegen19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Bn longdayim kapatacak birazdan

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Zararını karşılayacaksa biraz bende nakit destek çıkayım devam et müdür :))

0BeğenmedimŞikayet

Mavi_Gezegen19 ()

Acemi şansına inanırım birdaha böyle şeyler deneme bence lig olman üç beş saniye sürer alacakaanda 3x geçme bence

1BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Sen ona bakma :)

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Anladım müdür yok bana göre değil takip edemem, arada kaçamak yaparız

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İşleme girmeden likid seviyesini vermez malı aldığında hesaplar sistem bencede kork müdür yaptığın işin şakası yok tek mumla silerler kazancını yapıcaksanda en azından küçük x lerle yap ama şahsi fikrim asla bulaşma spotta en azından terste kalırsın burada terste kalma olayı yok direk sıfırı çekiyorlar bilgin olsun

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

btc ye vuracam, bebeler i bekliyorum öncü kuvvet olarak

Erzurum2516 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Çarpılarak ogrenir zaman la

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Ahaa, senin gibi nicelerini çarptı şimdiki hareket ler stabil volitalite de stobunda çalışmaz diyem sana

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

Aynı bnm gibi o da bı iki defa lig olur :)) bu gidilsle

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Onların aklıyla oynarım başkan rahat ol, vadeli işi bende

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Seni carparlar ahaaa, fazla hızlı gitme stopsuz işlem acma kaldiraci düşük tut

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Sattım şimdi korkuttunuz beni :) kar ı içerde bıraktım onunlada x50 Lrc longladım :) müdür alırken likit fiyatını göremiyorum, aldıktan sonra görüyorum neden?

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Geçmiş alsun Allah kurtarsın seni ilk ve x75 oran dikkat et tehlikeli virajlar bunlar

0BeğenmedimŞikayet

kayso ()

Kaptan vadelide alım satımda komisyon ne kadar?

0BeğenmedimŞikayet

Erzurum2516 ()

O kötü olmuş ilkinde kazandiysan dahada cikamazsin vadeliden bütün paralarin gider

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum