Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1121 21:54:57
EUR 37.8328 21:54:57
USD 33.9942 21:54:57
ALTIN ONS $2580.7150 21:54:57

Konu: Rasyo 4S rsi

Böyle bir hareket mi var?

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Cümlemizden inşallah kardeşim.

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Stres yapma toparlar yine haftaya kaldığımız yerden devam inşallah. Hayırlı akşamlar, iyi tatiller…

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Abi ben biraz dinleneyim lütfen bir gelişme olursa beni dürt abim
İyi tatiller
Hep çevrimiçi olacağım
Mesajlara bakmak için
İyi akşamlar

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

İnşallah ?
Çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun abi

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Anladım üstte aklıma gelmedi bu durum kusura bakma birde böyle bir anda bu kadar satış öngörmemiştim ama çıkışta duruma bakar yazarım sana inşallah tamam

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Elinde düşüşlerde alttan almak için para olsun diye zararına olmamak kaydıyla bir kısmını çıkışta sat istersen böyle daha çok stres yapıyorsun sen hem ortalama çekersin belki aşağıya

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Hayırlısı
Ama lütfen beni uyar kerim abi
Sorumluluk bana ait
Asla seni suçlamam

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Sana zahmet sorumluluk bana ait
Lütfen keşke sat deseydin
- % 50 satardım

Bari alttan alacak dolar ım olurdu

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bir kısmını sat deseydim sana iyi olacaktı orada yanlış yaptık ama dalgalanma beklentim dışında oldu bilsem bu kadar salacağını derdim sat bir kısmını diye dün

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Yükselişte keşke sana bir kısmını sat bir kısmını beklet deseydim. Bir dahaki çıkışta sen en iyisi bir kısmını aldığın yerlerde sat elinde alttan almaya elinde paran olsun full durma bu gümüşte kardeşim tamam.

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Kerim abi artık düşmez değil mi bu teneke
Yükselmeye başladı sanki ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Haklısın safderun

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Kerim abi şimdi ne olacak
Düşecek mi
Yükselecek mi
Lütfen tek yön

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Anormalliği gösteriyor anlayan için kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Anlamadım ne diyor grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum