Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1123 21:50:00
EUR 37.8364 21:50:00
USD 33.9936 21:50:00
ALTIN ONS $2580.7600 21:50:00

Konu: Rasyo 4S

Tenkan- kijun kesişmesi tamam kısadaki yükselen trend alta kırılmıştı orasıda hattın Altın da devam ediyor 4s rsi dibe doğru sarkmaya devam edecektir aşamalı olarak ve gümüş ons daha öncede dediğim gibi yön üste doğru devam edecektir bu genel görüşümde bir değişme yok aynı 27.7 de de yazdım 4s rsi tepede ve dibe doğru sarkma başlaması gerek diye tek yön yazmaya devam umarım yanılmam

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi teşekkür ediyorum

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Haftaya daha farklı olacaktır evet bugün aşırı yükseliş göstermezler bence çünkü tatile girecek piyasalar kâr satışları oluyor genelde hafta sonu

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Yükseliş haftaya mı olur abi
30 üzeri atar atmaz hemen satacağım
Gümüş onsu

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dedim ya dalgalanmalar olacaktır normal bir durum bugün zaten hafta sonu kapanışı olacak tepelerde çok tutmazlar diye düşünüyorum satışlar oluyor gayet normal

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Abi bu neden düşüyor

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Teşekkürler kardeşim. Umarım yanılmam tahminlerde. Keşke her hareketi tam olarak doğru okuyabilsek ama mümkün değil bu. Yinede elimizden geldiği kadar hareketleri yakalamaya çalışıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Başarılar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rica ederim kardeşim ne demek. Aşırlıktan uzak dur derim full alımdan uzak dur dediğim gibi. Aşırı beklenti içinde olmanında çok zararı olur sana diye düşünüyorum. Makûl seviyelerde al sat yap. Tepe yapar o ara sayfaya çok giriş yapıp uçacak diyenler görürsün onlar gazcılardır özelikle onlardan uzak dur. Dipte yine aynı şekilde sayfaya girip bu nalet alınmaz dahada çakılacak diyenler olur onlardanda uzak dur dinleme ortalarda takıl parçalı al sat yap kolay kolay zararın olmaz olur ama riski az olur bu şekilde ben sana onu derim. Daha doğrusu herkese yazdığımı sanada hatırlatmak isterim.

1BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Sağol varol abi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Oraya kadar alan var kardeşim rasyodaki takip ettiğim grafikte bunu destekliyor fazlası bende yok rsi dip veya tepe noktasına ulaştığı zamanki durumada bakmak gerek şuan ortalarda takılıyor dalgalanmalar olur o ihtimalde var ancak dibe çekilme olmasını bekliyorum yanılmazsam eğer çekilme olduğunda zaten gümüş ons direnç hattına atacaktır bu benim şahsi düşüncem takibimde o yönde ben her yöne rakam vermem alta ise alta üste ise üste olan yönü yazar o tarafta olan olası takılma yerlerini yazarım

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Yani 30.50-30.80 gibi mi ons olarak beklentimiz
Gümüş onsta

1BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Tamam abi teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

30 ortalarında düşen direnç hattı var oraya kadar bir alan var direnç kanalı oralarda oralara kadar çıkarsa şaşırmam ama aşırı üste beklentim yok şuan aşırı alta olmadığı gibi

1BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Gümüş ons nereye kadar yükselir abi

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

dolar tarafı ne olur bilmiyorum ama ons olarak destek verir gümüş gram a düşüncem aynı ara ara dalgalanma oluyor ama benim için önemli değil takip ettiğim grafiğe göre yön üste doğru demiştim sana daha önce elimde nakit olsa 27 hattında alacaktım nasip olmadı 29 hattına attı 27 de alıp 29 da satsam dahi yeterdi ama nasip

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Teşekkür ederim
Gümüş gram yükseliş devam eder
Doğru mu kerim bey

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum